Existuje dôvod, prečo sa pri amfetamínoch uprednostňujú sulfátové soli

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Viem, že koncentrovaná kyselina sírová v sebe nemá vodu, takže je to ideálne pri výrobe soli, ale je to hlavný dôvod, prečo sa vo väčšine učebníc vidia ako cesta síranové soli?

KONEČNE sa mi kurva podarilo získať amfetamínovú freebázu a teraz je otázka, plyn to alebo cesta acetón/kyselina sírová... viete?

Ako to celé vyzerá?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Amfetamín sulfát nie je hygroskopický, čo je hlavný dôvod. Vyrába sa aj amfetamínmonofosfát, je mäkší v pôsobení. Miešanie acetónu s kyselinou sírovou je veľmi zlý nápad - vzniknú ďalšie nečistoty, použite zmes alkoholu a kyseliny sírovej. Kyselina fosforečná sa môže kombinovať s acetónom.
Chlorovodík sa veľmi rýchlo zmení na kaluž vody, veľmi silno vyťahuje vodu zo vzduchu.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Áno, povedzte mi to po tom, čo urobím presne toto, tiež som to mal vedieť tbh.

Predtým, ako som niečo urobil, som tam sedel 20 minút a premýšľal, čo môžem použiť ako rozpúšťadlo pre kyselinu sírovú, s ktorou nebude reagovať... neviem, prečo ma nenapadol alkohol... myslím, že som si len spomenul na jeho dehydratačnú schopnosť a predpokladal som, že bude reagovať s alkoholmi..... Éter nefungoval, nebol rozpustný v hexánoch/heptáne, (spätne - duh). pridal som ho do acetónu a nič hneď nezareagovalo, ale túto chybu som už urobil predtým, ale tentoraz som spočiatku nevidel žiadne biele hovno, tak som si povedal, že na to kašlem.....

Rýchlo sa to zjebalo.......

Takže hovoríš, že použi síru v izopropylalkohole, že? a nakvapkaj to tam? lebo to dáva totálny zmysel.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Zmiešal som acetón s kyselinou sírovou
Nie sú v ňom žiadne nečistoty, je to skvelý produkt
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kyselina sírová je katalyzátorom polykondenzácie a následnej polymerizácie acetónu. Čím je koncentrácia kyseliny vyššia, tým je reakcia rýchlejšia.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pridať viac
Pri kondenzácii troch molekúl acetónu pôsobením koncentrovanej kyseliny sírovej alebo chlorovodíkovej vzniká symetrický trimetylbenzén (mesitylén)
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
no hes má pravdu, je to také biele vláknité svinstvo. nezdá sa, že by sa rozpúšťalo vo vode. Ak necháte síru v acetóne dostatočne dlho vo vysokých koncentráciách, tiež sa zmení na červenú.... aspoň u mňa sa to stalo...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Keď som sušil amfetamín na slnku, zmenil farbu na oranžovú alebo takmer červenú


Tak som to povedal pánovi G. Pattonovi a on mi povedal, že ak je vystavený ultrafialovým lúčom alebo kyslíku, reagujú a kazia výrobok, preto ich počas sušenia výrobku chráňte pred svetlom a vzduchom.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Taktiež nenechávajte acetón s kyselinou sírovou dlhší čas
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vaše nečistoty sú s najväčšou pravdepodobnosťou vo fáze regenerácie a nie z kyseliny s acetónom
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Raz som urobil chybu, keď som použil kyselinu sírovú v acetóne a získal som usmrkaný žltý prášok, ktorý sa veľmi ťažko zmýva, pri podobných syntézach neboli žiadne problémy, keď som použil kyselinu v alkohole.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Môj sa začervenal asi pred 10 rokmi, ale nezdá sa, že by to malo nejaký vplyv na jeho správanie alebo užitočnosť
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dlhé obdobie som sa snažil získať zmes acetónu a kyseliny sírovej na solenie a jediným spôsobom, ako zabrániť tvorbe mesilátov (červenej farby a príšerného zápachu), bolo použiť mraziaci studený acetón a kyselinu, ale aj pri maximálnej opatrnosti sa po chvíli (pár hodín) sfarbil do červena. Moje skúsenosti potvrdzujú to, čo hovorí w2x3f5, že zmes kyseliny sírovej a IPA je na solenie oveľa lepšia.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Dočítal som sa, že fosforečnan A je v USA bežnejší kvôli nižšiemu bodu varu, takže ho môžete vykúriť. To však so sebou prináša problém, že ho musíte skladovať v suchu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
S fosforečnanmi je problém, ak sa monofosfát po prijatí dobre vysuší, ostatné fosforečnany sú soplíky, ktoré sa nedajú vysušiť
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Sú zhruba konzistencie samotnej kyseliny fosforečnej 85 %, až na to, že sú... lepkavé?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V závislosti od množstva kyseliny fosforečnej získate soľ rôzneho zloženia. Štandardne sa voľná báza zriedi acetónom a kyselina fosforečná sa pridá po kvapkách na ph 6, konzistencia prášku v acetóne by mala byť pevná, nie ako soplík. áno, 85 % kyselina fosforečná je dobrá na výrobu soli, ak ste sa na to pýtali
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Č. Prečo sa suší amfetamínfosfát v IPA, zostal tam "sirup", najprv som si myslel, že je to kyselina fosforečná, keďže má rovnakú konzistenciu, ale nie je kyslá. Teraz si myslím, že by to mohli byť iné soli.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Aj mne sa už niekoľkokrát stalo, že som dostal ten sirup.... ani netuším, čo to je, a dostávam to aj pri použití kyseliny sírovej. zvyčajne sa to stáva, keď jej použijem príliš veľa a ph klesne pod 6, ale neviem, môže to byť náhoda... už sa mi to nepodarilo oveľa častejšie, ako sa mi to podarilo, ale podarilo sa mi to, našiel som metódu, ktorá mi funguje skvele, a tak sa jej jednoducho držím...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Soľ som v alkohole nezískal, fosfát som vyrobil len v acetóne, dobre v ňom kryštalizuje.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamín monofosfát sa musí pripraviť titráciou vo vode, požadované ph je 5 až 6. Monofosfát sa nedá pripraviť v alkohole, pretože keď sa pridá kyselina fosforečná 75 alebo 85 %, na tom nezáleží, ako je alebo v alkohole k báze v alkohole, nastane bod, keď sa celý Amph zrazu zmení na bublinky a už neprijíma žiadnu kyselinu. Takže máte zmes polyfosfátov . Nie je problém túto bublinkovú hmotu vysušiť a bez problémov sa vysuší a môže sa konzumovať a nie je zlá, ale nie monofosfát.
Monofosfát, ktorý sa dá vyrobiť pridaním vody a potom zriedenej kyseliny fosforečnej do bázy v nepolárnom rozpúšťadle a potom z obidvoch zmiešajte svätú sračku, má tú výhodu, že je oveľa viac rozpustný vo vode ako polyfosfát a tiež viac ako síran. Táto vyššia rozpustnosť znamená lepšiu biologickú dostupnosť a má o niečo rýchlejší nástup ako ostatné soli. Hovorí sa, že ju prekonáva len uhličitanová soľ, ale nikdy som sa ju nepokúšal vyrobiť.

Keď teraz vyrobíte monofosfát vo vode, stane sa niečo, čo vás vyruší ako prvé: Pri pridávaní kyseliny fosforečnej najprv uvidíte, ako z roztoku vypadáva soľ, a to vás poteší. Keď pridáte viac kyseliny, zrazu sa všetka soľ rozplynie! - opäť zmizne! Na rozdiel od kyseliny sírovej, kde je to zlé, je to presne to, čo chcete pri soliach kyseliny fosforečnej, pretože chcete tú s najlepšou rozpustnosťou vo vode. Ktorú získate pri ph 5 až 6 a po oddelení a odparení vody.

Červené zafarbenie, ktoré sa objaví pri pridaní príliš veľkého množstva kyseliny, nie je spôsobené kyselinou alebo amfetamínom, ale nečistotami, hlavne P2P a mierne zásaditými nečistotami, ktoré sa dostali do procesu. P2P pekne prechádza parnými destiláciami a A/B postupmi, pretože je amfotérny v prítomnosti zásad a kyselín, špeciálne so zásadami, povedzme, že sa náhle stáva rozpustným vo vode v oveľa väčšom rozsahu.
Skutočne čistá amfetamínová báza nemení farbu bez ohľadu na to, koľko kyseliny pridáte. Žiadny z protokolov po reakcii, ktoré som tu videl, nevytvára skutočne čistú amfetamínovú bázu, a tak čítanie o probléme so zmenou farby (z ružovej na červenú) nie je vôbec prekvapujúce.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Acetón funguje oveľa lepšie, vychádza z neho dobrá pevná soľ, bez soplíkov. Osobne som si to overil ešte v roku 2005)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokiaľ ide o p2p a farbenie, podporím. to je pravda. Nečistoty p2p a jeho derivátov dávajú farbu v dôsledku vedľajších produktov, to je aj prípad syntézy p2np a p2p, amín po frakčnej destilácii vo vysokom vákuu sa pri použití prebytku kyseliny nefarbí, čistá báza amínu je úplne bezfarebná a priehľadná.
 
Top