• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Hľadáte dodávateľa metamfetamínov vo veľkom

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Chcel by som, aby to bolo americko-americké, ale som otvorený dovozu. Kupoval som 4 libry za 6 000 USD a dúfam, že sa mi podarí niečo v tomto rozsahu. Som ochotný ohnúť sa na tom, ak všetko ostatné stojí za to. Hľadám niekoho, kto je spoľahlivý, má dobrý produkt, komunikáciu a dokáže vydať balenie za menej ako týždeň. Lmk, ak ste to vy
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Myslíte D-meth, alebo racemický 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
V usa to bude racemic
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Mám 300 libier na ruke v Kalifornii mal som problémy so systémom prepravy, ale teraz je to opravené nechajte mi správu adresu, aby som vám poslal svoj hriešny záväzok produktu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dohoda ako môžem poslať svoju adresu je pgp ok alebo iná
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Môžem pomôcť s racemickým v USA. moja cena je o niečo vyššia...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Máte šťastie?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Môžem pomôcť v oblasti New Orleans lmk ako u chcete, aby som poslal informácie. Tiež ceny a ako dlho atď.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To som ja, pane. Môžem vám ich poslať z us, ale dostaneme 1850 za kus a toto nie je BS, ktorý je všade okolo, toto je skutočný obchod, ale ak by ste robili pri príležitosti, mohli by sme to dostať do 6. Som stelesnením spoľahlivosti, aj keď sa zdá, že nikto iný sa o takéto veci nestará. Môže robiť balík oveľa rýchlejšie ako týždeň tiež.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ďalšia vec, ktorú by som mohol spomenúť, je, že by som bol veľmi opatrný pri jednaní s ľuďmi, ktorí vám poskytujú konkrétne informácie o veciach, ktoré by nemali, pretože orgány činné v trestnom konaní majú tendenciu snažiť sa týmto spôsobom vytvoriť dôveryhodnosť a zdá sa, že nechápu, že je to problém. Sám som v tejto všeobecnej oblasti a jediní, ktorí by mali 300 libier a povedali vám, že majú, by neboli tí, ktorých chcete stretnúť. Nie som nenávistný, len kážem extrémnu opatrnosť v tomto konkrétnom smere, extrémnu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Podarilo sa vám to, pane? Nevšimol som si, že by to bolo 6 mesiacov staré. Ak by ste mali nejaké problémy, majte nás na pamäti. Vďaka
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie, pane, kontaktoval som vás, aby som zistil, či bol váš lov na 4 libry pervitínu úspešný, ak nie, mám vás v zálohe. Teraz poznáte dva legálne zdroje.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Už nie ste na trhu, je to dôvod, prečo som od vás nemal žiadnu odpoveď. Nie je to počítanie trapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Stále som tu a môžem dostať balík poštou do 24 hodín alebo myh menej, takže možno by ste to mali skúsiť?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ste stále s nami atrapou?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Viete, že nikdy nie je na škodu mať zálohu?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Sme schopní sship akékoľvek množstvo od nás pošlite mi pm, ak máte vážny záujem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Naposledy videné 13. mája. Mám rád dobré záhady 🤷 urobme si anketu, či:
1. Nechal sa okradnúť jedným z tých 5 flákačov tam hore, ktorí sa ho snažili nalákať na telegram/wikr/mail
2. Dostal to od jedného zo skutočných preverených dílerov na tejto stránke (osobne som potvrdil 2 z nich)
3. Bol to nejaký chlapec, ktorý mal mokrý sen s vrátením daní svojej priateľky a on len nakupoval vo výklade
4. Jeho mama videla Tor na svojom počítači a prestala mu ho dovoliť používať.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnievam sa, že to nie je nič z uvedeného, čo si myslím, že sa nechal zatknúť. Na internete je podobný názov na americkej protidrogovej jednotke pre severozápad. Rád by som to však vedel s istotou, pretože si myslím, že tam pár mien poznám.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ako počítať s trapulami? Ak je to pravda, mám podozrenie, že ho/ju na jednej z tých služieb správ nalákali policajti, ktorí sa vydávajú za drogových dílerov. Obával som sa toho v prípade Lab Express. Tých 100 8 guľôčok kokaínu muselo byť pascou, ale vyčistil som si dom, našiel som neďaleko dobrú poštovú schránku a zahryzol som sa do toho. RIP lab express. Váš kokaín smrdel ako pizzeria, ale bol to pekelný obchod.
 
Top