Mefedrón mi vyliečil depresiu!

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Dobrý deň, už 4 roky mám depresiu, odkedy som začala covid, začala som byť izolovaná a stratila som veľa priateľov a sociálne zručnosti. Vyskúšala som užívať všetky antidepresíva na svete a žiadne z nich mi nepomohlo. Nedávno som mal flám mefedrónu, kde som užíval asi 100-200 mg mefedrónu každý deň počas 2 týždňov. Po tom sa moja depresia vyliečila, cítim sa najlepšie, ako som sa kedy cítil. Získal som späť celú svoju osobnosť a všetko, čo som stratil. Nie som si istý, ako sa to stalo, ale navždy budem vďačný 4-MMC za to, že ma zachránil.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
207
Reaction score
213
Points
43
Je mi ľúto, že ste sa stretli s problémami s depresiou, ale som rád, že sa cítite lepšie. Chcem však poskytnúť niekoľko kritických súvislostí týkajúcich sa vášho nedávneho užívania mefedronu. Ani nie tak pre váš konkrétny prípad, pretože nepoznám veľa základných údajov. Ale pre tých, ktorí si to prečítajú a mohli by si myslieť, že mefedrón sa môže používať ako liek.

Hoci je pochopiteľné, že pozitívnu zmenu, ktorú ste zažili, pociťujete ako hlbokú, používanie mefedronu alebo podobných látok ako spôsobu samoliečby depresie môže byť riskantné a účinky, ktoré v súčasnosti zažívate, môžu byť dočasné alebo môžu mať dlhodobé následky.

Mefedron ovplyvňuje uvoľňovanie neurotransmiterov, ako sú serotonín, dopamín a noradrenalín - chemických látok v mozgu, ktoré ovplyvňujú náladu, energiu a potešenie. Tento náhly nárast môže vyvolať dočasný pocit eufórie, zvýšenú sociálnu prepojenosť a zníženie depresívnych príznakov, čo môže vysvetľovať, prečo sa práve teraz cítite oveľa lepšie.

Dlhodobé užívanie mefedronu však môže viesť k vyčerpaniu týchto neurotransmiterov, pretože mozog sa snaží obnoviť rovnováhu. To často vedie k fáze "krachu" alebo "zostupu", ktorá môže byť sprevádzaná silnou depresiou, úzkosťou a nestabilitou nálady.

Úľava, ktorú pociťujete, môže byť dočasná vzhľadom na povahu vplyvu mefedrónu na mozog. Po stimulačnom opojení užívatelia často zažívajú krátke okno zvýšenej nálady, pretože ich mozog kompenzuje vyčerpanie neurotransmiterov, ale akonáhle tento účinok vyprchá, príznaky depresie alebo úzkosti sa môžu vrátiť, často intenzívnejšie.

Chápem frustráciu z neúspešného skúšania viacerých antidepresív. Depresia môže byť veľmi odolná voči liečbe a nie je zriedkavé, že jednotlivci pociťujú rozčarovanie z tradičných prístupov. Existujú však alternatívne spôsoby liečby a prístupy k životnému štýlu, ktoré môžu byť udržateľnejšie a menej škodlivé ako mefedron, ako napr:
  • Terapie: Kognitívno-behaviorálna terapia (KBT), kognitívna terapia založená na všímavosti alebo psychodynamická terapia môžu pomôcť riešiť niektoré základné problémy, na ktoré sa samotné lieky nemusia zamerať.
  • Životný štýl: Pravidelné cvičenie, štruktúrovaná sociálna interakcia a praktiky všímavosti preukázateľne pozitívne ovplyvňujú náladu.
  • Nové prístupy: V liečbe depresie rezistentnej na liečbu sa čoraz viac presadzujú liečebné postupy, ako je terapia ketamínom alebo psilocybínom pod lekárskym dohľadom. Tieto látky pôsobia inak ako tradičné antidepresíva a môžu ponúknuť kontrolovanejšiu a terapeutickejšiu cestu k úľave.
Vzhľadom na to, ako sa teraz cítite, by mohlo byť užitočné porozprávať sa o svojich skúsenostiach s odborníkom na duševné zdravie. Aj keď môže byť lákavé pokračovať v užívaní, terapeut alebo psychiater vám môže pomôcť vypracovať bezpečnejší, dlhodobý plán na zvládnutie depresie a zachovanie pozitívnych stránok, ktoré ste znovu objavili. Oplatí sa využiť tento moment a prejsť na dlhodobú stratégiu.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Ďakujeme za vašu odpoveď! Netvrdím, že samotný mefedrón vyliečil moju depresiu, ale zvýšená spoločenskosť a zhovorčivosť z neho mi prinavrátila osobnosť a sebavedomie. Tiež som znovu získal kontakty s mnohými priateľmi a rodinou.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
Je to len na chvíľu. Určite sa teraz zamaskuje. Pozorne si prečítajte, čo Paracelsus napísal u. Ak nechcete navštíviť odborníka, depresiu nevyliečite.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Chápem, čo sa snažíte povedať, hoci zlepšenie nálady môže byť dočasné, skutočnosť, že som sa znovu spojil so svojimi priateľmi a rodinou, je to, čo mi skutočne zlepšilo náladu. Moja depresia bola spôsobená mojou izoláciou, takže ma to z nej vyviedlo. Nehovorím, že nemám depresiu, pretože som v eufórii z mefedronu, hovorím, že zvýšená spoločenskosť z mefedronu mi pomohla dostať sa z izolácie a tam mi pomohla s depresiou. Hovorím, že mefedrón mi nepriamo pomohol, pretože vďaka nemu som si obnovil vzťahy. Ospravedlňujem sa, ak budem znieť hrubo alebo niečo podobné, angličtina nie je môj rodný jazyk. Vyskúšal som aj nespočetné množstvo liekov a terapií na odstránenie depresie a sociálnej úzkosti a nič mi nepomohlo, takže som vďačný, že mi to pomohlo, aj keď to nepomohlo priamo, ale namiesto toho mi to len dodalo impulz, aby som si svoje problémy vyriešil sám.
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
mám podobnú skúsenosť, rutina a komfortná zóna vás naozaj môžu urobiť "alergickými" na nové zážitky alebo pocit, že máte zmysel, droga, ktorá spôsobuje, že sa zaujímate aj o tie najmenšie a nepodstatné veci, alebo vám pripomenie, aký je pocit detskej eufórie, by podľa môjho skromného názoru mohla v niektorých prípadoch dysfórie urobiť svoje, samozrejme, nie dočasným zvýšením serotonínu a dopamínu, ale myšlienkovými procesmi vykonanými v čase užívania, ktoré by mohli viesť v psychologický prelom.

na záver treba povedať, že eufória je dočasná, a ak sa nadmerne preženie, mimoriadne škodlivá, avšak myšlienkové procesy, ktoré sa vďaka nezvyčajne silnejšej, ale dočasnej nervovej aktivácii uľahčia, môžu, ak je človek ochotný pracovať a nielen sa bezmyšlienkovite živiť eufóriou, pomôcť človeku prehodnotiť svoje problémy iným spôsobom, veď to, čo duša niekedy potrebuje, je jednoducho si užiť, že žije.
 
Top