Môj avatar

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
High as fuck, bolo mi povedané, aby som sa pokúsil byť aktívny na fóre, a trochu paranoje o tom, čo si o tom ľudia môžu myslieť, hodené na dobrú mieru ma prinútilo napísať tento príspevok!

Bol som tučné dieťa, mojou drogou bol cukor. Potom jedného dňa prišiel do našej triedy príslušník D.A.R.E. Rozdal nám nálepky s tým sladkým logom, urobil s nami jeden alebo dva pracovné listy a potom nám ukázal hromadu drog.

Do toho dňa som nikdy nepomyslel na to, že by som užíval "drogy". Od toho dňa však moja zvedavosť rozkvitla do nádherného drogového stromu.

D.A.R.E. môžem poďakovať za to, že som dnes tu na tejto stránke, a chcel som mu vyjadriť vďaku prostredníctvom svojho avatara.

Ďakujem D.A.R.E. za to, že naučila tučné deti, že existujú aj iné drogy! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to je tak reálne, že som sa doslova dostal k drogám, pretože keď som bol veľmi malý, otec mi rozprával o svojom užívaní drog a o tom, ako by som NIKDY nemal brať drogy, ale keďže som bol retardované dieťa, jediné, čo som si z toho odniesol, bolo, že "ak si dáš kyselinu, uvidíš pekné farby", a odvtedy som bol na drogy ako ušitý. šancu som však dostal až na strednej škole

na strednej škole som začal fajčiť cigarety, aby som vyzeral cool, ale na strednej som s tým prestal, pretože nechcem dostať rakovinu pľúc + som začal brať stimulačné lieky a fajčiť trávu, čo je oveľa lepšie.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol ste unikli tabakovej beštii, bohužiaľ pre mňa sú tráva a tabak spolu až príliš dobré.

Deti sú zvláštne, vnímavé ako sviňa, ale zároveň sa väčšinu času správajú úplne retardovane

Mantru "neber drogy" som do tej chvíle v živote počul mnohokrát. D.A.R.E. bolo to prvé, čo som "videl" u mojich niekedy blízkych kamarátov, a spôsob, akým nám to vysvetľovali, bol pre mňa, malého tučného chlapca, veľmi mätúci: "Drogy sú skvelé a úžasné, ALE robia z teba lenivého debila! nerob ich! A teraz tu máš, ako dlho môžeš očakávať, že bude trvať acid trip (ak sa náhodou nadopuješ)

Internet otvoril veľa dverí, TOR otvára ďalšie, zaobstarajte si drogy!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
áno, spôsob, akým sa drogy vysvetľujú 2 deťom, je hrozný. hovoriť im "neberte drogy, deti" v nich len vyvoláva zvedavosť. vysvetľujte im drogy, vysvetľujte im účinky, nechajte ich, nech sa rozhodnú sami. hovoriť im, aby robili to alebo ono, ich ovplyvní tak či onak. informovanie a znižovanie škôd je dôležité a účinnejšie ako len hovoriť im, aby drogy nebrali

a súhlasím, internet je čarovné miesto, kde je možné všetko ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Vy dvaja ste príkladom toho, že keď ste rizikoví tínedžeri a získate viac školských informácií o účinkoch drog, viac sa zaujímate o užívanie drog. No ja som bol vtedy tiež trochu v ohrození, ale myslím si, že zoširoka. 1, nemal som až taký záujem brať drogy kvôli zjavným nevýhodám a najviac ma odpudzoval trest. 2. Viac ma zaujímalo, ako zbohatnúť (okrem toho, že ma to vzdelávalo k svetu a výdrži) a potom si robiť, čo chcem, a byť drogovým dílerom bola veľmi vzrušujúca práca a získať si svoje chemické dievčatá. 3. Existuje veľký drogovýproblém s veľmi veľa zlými ľuďmi, ktorí robia zlé zločiny pre biznis alebo závislosť. 4... Musíte to legalizovať, aby ste sa naučili veľa informácií o účinkoch drog. ale robiť veľa drog v mladom veku nie je najlepšia voľba, keď vyrastiete, aby ste prispeli. Väčšina narkomanov sú nízkoprahy draho platiace za pouličné haraburdy. Ak sa otvorene vyjadria k užívaniu tvrdých drog - vo väčšine očí pohoria a sú považovaní za kriminálnikov. Drogy robia ich správanie skôr bezohľadným áno, sú na jazde s pocitom ega a deklasujú vás. Títo dominantní šmejdi nastavujú drogovú scénu sociálnej vojny a odstrašujú normálnych ľudí. Preto ľudstvo nie evcen v najlepších krajinách je pripravené na skutočnú slobodu🗽libertarianizmus pre transhumanizmus🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Súhlasím, že došlo k "prevráteniu": "drogy sú zlé? mm'kay?" -verím im "drogy z teba urobia hrozného človeka" -mne - "aha, tak to sa radšej budem držať ďalej" -odchádzam a robím kariéru, snažím sa ju robiť, pretože sa zo mňa stáva čoraz väčší dron spoločnosti. V tomto bode života je to chvíľa, keď sa mantra "drogy sú zlé" konečne spochybní: "sú naozaj TAKÉ zlé?" Myslím, že odpoveď je nie, teória "kladiva na hromnice", ktorá všetkým len hovorí, že je to zlé a nikdy by sme o tom nemali hovoriť, nás len viac zaujíma.
nevedie sa dostatok rozhovorov
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Čas na zmenu, Na tejto novej som pracoval s Gemini a jednoducho príliš skvelá na to, aby som ju nepoužil, takže pre záznam: moja profilová fotka bývala logo D.A.R.E., ale už nie..
 
Top