MÔJ POSLEDNÝ POST!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tu je môj posledný príspevok je pre mňa taký smutný, ale nemôžem tolerovať niektoré správanie, keď mojím jediným cieľom je zdieľať a pomáhať.

Nebudem zverejňovať nič iné, ani nikomu nepomôžem prostredníctvom PM alebo iným spôsobom, ktorý ste dosiahli tým, že ste sa takto správali k altruistickým ľuďom bez akéhokoľvek typu ekonomického alebo osobného záujmu, len k povzbudeniu k zdieľaniu skúseností. Mohla by to byť možná situácia, ktorú by mali zvážiť administrátori fóra, aby sa pokúsili vyhnúť budúcim, ak to považujú za vhodné. Každopádne budete žiť bezo mňa nebojte sa všetko bude v poriadku.
Veľa šťastia a vďaka.

Dôvody a pozadie tejto informácie ak máte záujem:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Neodchádzajte tak ako btcboss, vaše príspevky sú skvelé a oceňuje ich veľa používateľov.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Je škoda, že odchádza, pretože vo fóre strácame veľmi dôležitého člena. Ďakujeme za vašu syntézu a vašu pomoc. Vaše príspevky mi vždy pomohli osobne a pracovne.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Ďakujem vám za všetky vaše úžasné príspevky. Myslím, že veľa ľudí využilo všetku múdrosť, ktorou ste prispeli na tomto fóre. Je smutné počuť, že odchádzate. Bezpečnú cestu. Povzbuďte sa.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Neprišiel som sem, aby som ti akože povedal, že si najlepší, alebo aby som ti liezol do zadku, ale myslím si, že je veľa ľudí, ktorým prospeje, keď sa podelíš o informácie o týchto veciach. Prečítal som si váš odkaz. Nechápem, prečo by ľudia mali kašľať na no kohokoľvek ako takého za to, že nerobí syntézu sám. Koho zaujíma, či sú zdieľané informácie správne a či rozumejú mechanizmom reakcie a či môžu prípadne niekomu ďalej pomôcť pri syntéze tým, že mu poskytnú znalostné poznatky o nej.

Čo sa týka vášho odchodu zo strednej školy... Najlepší ľudia, ktorých poznám a ktorých považujem za skutočných priateľov, roky trpeli kvôli škole. To sa týka aj mňa. Väčšina z nich nikdy nedokončila strednú školu a mne to bolo jedno. Ak ti niekto povie, že si hlúpy len preto, že nemáš zasraný diplom, je to hlupák. Svoj nudný život si vynahrádzajú tým, že majú túto jednu jedinú vec, ktorou sa snažia vyzerať zaujímavejšie ako ostatní.

Všetci sa každý deň učíme nové veci a z mojej osobnej skúsenosti? V škole som sa nikdy nenaučil ani hovno. V podstate všetko, čo viem, som sa musel naučiť sám. Áno, viem, znie to hlúpo, však? Prečo strácame roky života tým, že sme uväznení v tomto väzení materskej školy a nemôžeme sa k ničomu vyjadriť, namiesto toho, aby sme sa venovali svojim skutočným záujmom. Je to rovnako hlúpe ako samotná vojna proti drogám.

Je to na vás, ale myslím si, že všetci urobíme lepšie, ak si budeme navzájom pomáhať. To sa týka aj teba a všetkých ostatných, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti a informácie o týchto veciach. Ľudia, ktorí sem chodia len preto, aby dostali inštruktážnu kuchársku knihu o týchto veciach s presnými mierami na všetko, čo robia, sú idioti. Nemusíme ich odfiltrovať. Nemusíme sa zmeniť na panenských moderátorov redditu a každého z nich zabanovať. Stačí im dať čas. Sami si uvedomia, že na to nemajú, vyhodia kopu peňazí za sklo, len aby ho vyhodili.

Pre každého, kto je takýto. Buďte hrdinom konca sezóny a dajte sklenený riad niekomu, kto ho bude skutočne používať. Vďaka!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po veľkom počte žiadostí (za ktoré som veľmi vďačný) a po premyslení s chladnou hlavou som sa rozhodol opäť zverejniť.
V skutočnosti som prakticky to isté robil súkromne, ale myslím si, že nie je fér, aby som po zverejnení určitých procesov neodpovedal na pochybnosti o nich.
Rozhodol som sa tiež ignorovať negatívne komentáre a nezmysly, ktoré sa tu môžu objaviť.
Pokúsim sa postupne odpovedať na nevyriešené otázky, ktoré sa počas tohto obdobia objavili.

Takže som späť, veľmi pekne vám všetkým ďakujem!
 
Top