Nano RP/I redukcia pseudoefidrinu?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kým sa mi nepodarí zohnať nejaké prekurzory, p2p pre mňa neprichádza do úvahy. Preto chcem vyskúšať redukciu v malom meradle prostredníctvom RP/I a našiel som zápis od kolegu menom Curbshot. Tam je úprimne viac ľudí proti vyššie uvedenému write up a hlavným dôvodom je, že dnešné pilulky sú oveľa ťažšie vyčistiť ako tie, s ktorými pracoval, keď to napísal. No som presvedčený, že som vyčistil svoje pseudo na laboratórnu úroveň a zaujíma ma, či je niekto oboznámený/skúsený s touto metódou a ak áno, máte nejaké rady?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Táto metóda syntézy ma svojho času zaujala, ale nikdy som ju nevykonal. Po všetkom tom pekle, ktorým sme prešli, aby sme správne vyčistili tabletky na tento typ reakcie, som sa rozhodol, že bude v mojom najlepšom záujme spoľahnúť sa na metódy, ktoré majú oveľa väčšiu akceptáciu zo strany ostatných a tiež väčšiu podporu v podobe otázok a odpovedí, ktoré predtým položili tí, ktorí urobili chyby alebo potrebovali ďalšie vysvetlenie určitých bodov. Prečítal som si mnoho komentárov týkajúcich sa použitia H2O2 na naštartovanie reakcie a všetky boli negatívne. Curbshotova metóda tiež nevyvíja žiadne úsilie na určenie teploty reakcie. V rámci tejto metódy je jednoducho príliš veľa premenných na to, aby sme si mohli byť istí, že bude fungovať správne. Aj keď z nej môžete získať nejaké zariadenie, nakoniec som si istý, že len s malým úsilím môžete zvýšiť výťažok a kvalitu použitím inej metódy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kyselina fosforečná/jódová je metóda a čo-huis-names napísať je "Tek", prečo si neprečítate ešte 5 rp/I tekov? Zistíte, čo sú dôležité časti a čo sú menej dôležité aspekty.
 
Top