Noids závislosť

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všetci. pred slabým som začal fajčiť 5cl noids (trochu kryštálu v hlavičke cigarety). bol som ťažký fajčiar trávy, ale weed don't hit anymore since noids took over. snažil som sa prestať, ale nutkanie je veľké af.
Ak má niekto nejaké tipy, rád by som si ich prečítal a použil, ak je to možné.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Budem subjektívny a úprimný. Syntetické kanabinoidy predstavujú veľký problém. Musíte vynaložiť silu a vôľu, aby ste prerušili rastúce spojenie medzi vami a týmto typom psychoaktívnych látok. Už vám nahradili konope a spôsobujú situáciu, keď sa ich (podľa vlastných slov) nedokážete vzdať. Je tu však dobrá správa - napísali ste túto správu, hľadáte východisko. A tá je reálna. Musíte ich zahodiť, vyhodiť všetky zásoby, vymazať všetky kontakty, prerušiť všetky väzby s ľuďmi. miestami a situáciami, ktoré môžu užívanie vyprovokovať. Potom prejdite cez abstinenciu. A potom sa znovu vybudovať. Nebude to ľahké, je to oveľa ťažšie ako napísať príspevok na fórum. Ale alternatíva je vážnejšia a desivejšia. Ďalšie materiály nájdete na rôznych webových stránkach venovaných látkam, napríklad tu: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potvrdzujem, že syn noidy, ktoré som vyskúšal, ako napríklad CladB a 4fAdb, spôsobujú skutočný abstinenčný stav... a narušujú aj váš tráviaci systém a vylučovací systém áno, je to tak, ak viete, že viete
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jedným z prístupov, ktorý by mohol pomôcť, je postupné znižovanie dávky noidov a zároveň opätovné zavádzanie zdravších alternatív na zvládnutie chuti. Mohli by ste začať tým, že každý deň znížite množstvo, ktoré užívate, aj keď je to len malé zníženie. Spojte to s aktivitami, ktoré zamestnajú vašu myseľ a telo, ako je cvičenie, koníčky alebo trávenie času s podporujúcimi priateľmi a rodinou. Nahradenie návyku niečím pozitívnym môže uľahčiť prechod.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, ďakujem za tvoje vlákno Nemám pre teba žiadnu radu, len otázku. Koľko ste toho spotrebovali za týždeň, aby ste si vytvorili takú závislosť?
 
Top