Question Zvláštna požiadavka, SWIM chce metamfetamín s rezom, aby videl rozdiel medzi čistým a rezaným metamfetamínom

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Uvedomujem si, že to nie je populárna požiadavka a je to v rozpore s vašimi zásadami, ale ide skôr o zníženie škôd pri porozumení rezov, ktoré prosím odstráňte, ak sa to nekvalifikuje ako výnimka.

Buddy chcel 2 g metamfetamínu zmiešané s 1 g msm a potom ďalší pomer 2 g k 2 g. To nie je' niečo, čo v bežných vedomostiach v mojom krku lesov, takže som bol zvedavý, ako by niekto ísť o tom zrejme chce byť schopný pochopiť rozdiel.

Plavec mu povedal, aby zmiešal horúci metanol a nechal ho úplne odpariť. povedal, že pod ním je zachytená nejaká voda a nekryštalizuje to úplne spolu. namiesto toho, aby to skúšal a chyboval, ak niekto vie, ako to urobiť, mohli by ste mu pomôcť urýchliť proces, aby vedel, čo má hľadať?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Zájdite do obchodu so zdravou výživou a kúpte si MSM, ktorých je tam 90? Zvyšok prekvapil z nie úplne prevedenej zlej práce UPS a podradných prekurzorov oh a pH, ktoré je strašidelné niekedy všetky tieto veci majú takýto účinok
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ak ste chlapci teploty správne konvekčná rúra odstráni MSM vzhľadom na to, že je to subliminácia, je to pomerne jednoduché oddelenie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Keby som mal nejaké na posedenie, urobil by som to. Acetón je veľmi účinný pri odstraňovaní MSM práve z pervitínu. Nie som si istý, či skutočne odstraňuje niečo iné. Ako bolo uvedené. Teplota topenia msm je oveľa nižšia ako u pervitínu, takže ho môžete ľahko oddeliť niekoľkými spôsobmi
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Myslím, že som videl, že ľudia zvyknú miešať granulovaný msm s pervitínom a potom to všetko pomaly zahrievať, kým sa msm neroztopí a neskryštalizuje s pervitínom. Za starých čias s červeným a žltým metamfetamínom sa to naozaj nezmiešalo. S novým sklom by to malo vytvoriť podobné črepiny. Videl som človeka, ktorý to robil na fólii. Tiež sa uistite, že MSM je čistý. A myslím, že som počul, že MSM z GNC je jediná vec, ktorá ide čistá.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Čítal som nejaký dokument, kde sa oddeľoval zahrievaním MSM subliminuje
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Práve som si spomenul, že to bolo v publikácii s názvom Mikrogram. Kedysi chodila po policajných staniciach, aby informovala o najnovšom autobuse a najnovších technikách pašovania. Už ju nemajú k dispozícii pre verejnosť, ale práve tam som sa to dočítal
 
Top