P2P(103-79-7) ponúka

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nedávno sa objavilo niekoľko ponúk od čínskych dodávateľov, ktorí priamo predávajú P2P(103-79-7), považujem ich za zaujímavé, pretože pokiaľ si pamätám, CAS bol v Číne zakázaný už dávno v skutočnosti všetky nové prekurzory boli vyvinuté z tohto dôvodu.

Kontaktoval som ich a zhodou okolností, ako som si predstavoval, všetkým došli zásoby tohto CAS, keď ich ponuky boli prakticky nové, ale rýchlo sa ponúkala alternatíva prekurzorov(5449,5413....)

Podľa môjho názoru(prakticky určite) používajú neexistujúce P2P ponuky ako tvrdenie prilákať zákazníkov, aby im ponúkli prekurzory namiesto ponúkaného produktu, to je stará predajná technika.
Myslím, že by ste nemali strácať čas pýtaním sa na P2P týmto dodávateľom, pretože som si znovu potvrdil u svojich zdrojov, že 103-79-7 je v Číne zakázaný a áno, pravdepodobne niektorí dodávatelia riskujú a predávajú zakázaný CAS, ale v tom prípade sú dodávatelia uznávanými výrobcami a je nemožné, aby tam vyrábali a predávali zakázaný CAS, v Číne sú za to vážne dôsledky a ich obchod s prekurzormi je dosť veľký na to, aby ho poškodil predaj zakázaného výrobku.

Každopádne je to len môj názor a môžem sa mýliť, len chcem ušetriť stratený čas ostatným používateľom.
ak sa niekomu podarí kúpiť P2P priamo od týchto dodávateľov v Číne, prosím zverejnite to, pretože by to bolo prinajmenšom zvedavé.
Vďaka.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,myslím, že niektoré.. Bro!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Bol som s nimi v kontakte aj ohľadom tohto, keď som dostal rovnakú odpoveď, že nie je na sklade a že uvedený produkt odstránia...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
S čínskymi dodávateľmi spolupracujem už viac ako 15 rokov. Nikdy som sa nestretol so zakázanými pozíciami pri predaji od bežných predajcov.
Všetky pochybné ponuky sú zvyčajne podvod.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Je efedrín v súčasnosti v Číne zakázaným výrobkom? V Indii?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrín v čistej forme je zakázaný vo všetkých krajinách, ktoré ratifikovali Dohovor OSN o drogách. V niektorých krajinách, napríklad v Indii a Bangladéši, je však možné získať lieky obsahujúce efedrín. Takéto zdroje nie sú vhodné na syntézu vo veľkom rozsahu, ale na malé množstvá je celkom možné ich použiť. Výroba efedrínu z metamfetamínu poskytuje výhodu v podobe D-izoméru.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Napíšete mi Pm a nasmerujete ma správnym smerom?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Rozmýšľal som, či existujú nejakí predajcovia, u ktorých by som mohol kúpiť len čistý efedrín/pseudoefedrín, jód a červený fosfor. Namiesto čistenia tabletiek a škrabania zápaliek.

Cesta P2P je porovnateľne dosť prácna a ešte by ste museli izolovať Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Niektoré lieky obsahujúce efedrín sú dostupné aj v Číne. Voľný predaj, bez lekárskeho predpisu.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kde a ako ho dostať do nás bez toho, aby ste zdvihli obočie?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozrejme, že sú Môžem vám poslať zoznam CAS a skúste si ich kúpiť v Číne a uvidíte.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ďalšia falošná ponuka:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
áno, dostal som to isté už dávnejšie, ol' bait and switch
 
Top