P2P - Amfetamín ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Aký je najlepší spôsob výroby amfetamínu z p2p?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP je pre mňa ťažšie vyrobiť. benzeldahyd je skutočná bolesť i dotnt má jednu životaschopnú syntézu. a dusičnan sodný pre nitroehán je nemožné získať v Nórsku. ak máte alternatívne cesty na získanie týchto látok, ktoré som nezvážil, rád by som pomohol.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, benzaldehyd môžete vyrobiť z bensylalkoholu, tu na fóre je opis syntézy. Dusitan sodný možno vyrobiť reakciou s dusičnanom sodným (ktorý je bežne dostupný ako zásoba na pečenie), sírou a hydroxidom sodným alebo s dreveným uhlím za tepla. Na youtube nájdete videá o syntéze:
Rád by som však počul, ktorú reakciu používate na výrobu P2P, ktorá je jednoduchšia ako výroba P2NP?
Inak P2NP predávajú dodávatelia tu na fóre.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Nižšie vám ukážem stručný zoznam, prečo je p2p jednoduché. (ak chcete podrobný, rád vám vypracujem dokument o celkovej syntéze od položiek v obchode a značiek, ktoré sa používajú na hotové P2P)
A áno, nejaký chlapík odtiaľto povedal, že to môže bez problémov poslať do Nórska, ale to je podvod. ak by som chcel dovážať P2NP, môžem v prvom rade doviezť amfetamín. rovnaké riziko a rovnaká hlúposť. nie je to tak, že P2NP je legálne a každý colník a polícia v EÚ vie, čo to je a na čo sa používa. takže nemôžete poslať 100 kg P2NP poštou a nenechať sa chytiť. odmietam veriť, že to niekto niekedy urobil do Nórska a nešiel do väzenia.


V zozname sú všetky chemikálie potrebné na výrobu P2P

1: anhydrid kyseliny octovej (jednoduché - ale "ťažké")

Etenón sa dá vyrobiť pyrolýzou acetónu

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

etenón sa rozpustí v kyseline octovej v teflónových hoblinách, aby sa dosiahol lepší povrch.

2: dietyléter (jednoduché)

vyrobený z etanolu a kyseliny sírovej

3: Benzylchlorid - C3H3CH2CI (Easy)

Chlorácia toluénu v modrom svetle (NIE UV), pretože UV má dostatočnú energiu na prerušenie väzby. špecifický rozsah 420-450 nm 12-18 W (max. 3000 lúmenov)

4: Horčíkové hobliny (Jednoduché, mám ich doslova 2 tony, ak niekto v severných krajinách potrebuje, nech sa ozve), na svoj projekt potrebujem len 1300 kg.

5: Pár kryštálov jódu (Jednoduché)


izolované z tinktúry alebo kúpiť zo zbierky prvkov a rozbiť displej

6: Chlorid amónny - NH4Cl (EASY)


NH3 + HCl → NH4Cl (to znamená neutralizáciu zásady a kyseliny, kde presipitát je chlorid amónny)

NH3 je možné kúpiť vo všetkých RW alebo chatových predajniach, ktoré predávajú prenosné toalety, ako čistič / odmasťovač toaliet.
hcl- bazénový obchod

7: Destilovaná voda 2 l (jednoduché)


de-ionizátor alebo osmotický filter

8: Uhličitan sodný (NaCO3) (z každého obchodu s potravinami)

9: Chlorid sodný (NaCl) (z každého obchodu s potravinami)

10: Kovový sodík - (na sušenie) doslova 100 spôsobov výroby od chemickej až po spaľovanie a elektrolýzu


Vyrobené z horčíkových hoblín, hydroxidu sodného, kryštálikov mentolu a minerálneho oleja bez "aromatického kruhu" / hypoalergénneho detského oleja
potom hniloba v opätovnom tavení 1,4 dioxánu

11: Epsomská soľ sušená (zo záhradkárstva alebo z obchodu s potravinárskymi doplnkami)

sušená v sušičke pri 250 stupňoch Celzia počas 4 hodín

Sú to aj kyseliny, metanol, etanol a HCL a plyn CL2 a niektoré ďalšie chemikálie, ktoré nestojí za to vymenúvať, keď je to všetko k dispozícii u dodávateľov bazénov alebo v karosárňach či bežných železiarňach.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kámo, snáď vážne neuvažuješ o výrobe ketolátky vo svojom amatérskom laboratóriu? To je naozaj veľmi nebezpečné. To nerob. Viem, že Dougovo laboratórium to v jednej epizóde urobilo, ale dokonca aj jeho vlastní fanúšikovia si mysleli, že je ľahkovážny, a kritizovali ho. Jednoducho to nerobte.

Okrem toho, ak je to váš plán na výrobu 100 kg prekurzora... pre hobby projekt malých množstiev: znie to zábavne (okrem ketolompie. To je smrť vo fľaši). Na komerčné použitie: nie. Príliš veľa zdrojov chýb a príliš veľa práce. Nemyslím si, že tento DIY prístup je uskutočniteľný. Pridajte skutočnosť, že pouličná cena amfetamínu v Škandinávii je približne 6 eur/ g ...
Ale ak ste pevne rozhodnutí robiť túto naozaj looooolú cestu namiesto toho, aby ste našli brankára, ktorý bude prijímať zásielky rozumných prekurzorov, prosím, nestavajte ketolátky. Anhydrid kyseliny octovej sa dá vyrobiť oveľa bezpečnejšími postupmi:
Nech to však urobíte akokoľvek, anhydrid kyseliny octovej nie je "jednoduchý".

Takisto si myslím, že P2NP nie je ani uvedený, ani nezákonný. Priznávam, že nepoznám presné zákony v Nórsku, ale keď sa pozerám na zoznamy prekurzorov omamných látok v EÚ, P2P na ňom je (zvyčajne skrátene BMK), ale nie P2NP. Prekvapilo ma to, ale som si istý, že právne opaky dovozu chemikálie, ktorá nie je uvedená na zozname, nie sú rovnaké ako dovoz omamnej látky zo zoznamu 1. V Nórsku ani nikde inde.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ketoláska je skutočne nebezpečná, ak nerozumiete, prečo a čo sa deje chemickým visom, ale keď je správne navrhnutá, nie je. a áno, v nórsku je chytenie s chemikáliami oveľa horšie ako akútna droga. v nórsku je trest za syntézu drog = minimálne 13 rokov väzenia. rýchle vyhľadávanie na Googli a uvidíte, aké nízke tresty máme v nórsku za drogy. Za 22 000 kg hašiša dostal hlavný muž 14 rokov väzenia. 200 kg kokaínu 11 rokov. kamaráta chytili pri pašovaní 28 kg čistého amfetamínu, dostal 6 rokov väzenia. v Nórsku je zákon retardovaný po približne 1 kg akejkoľvek látky nie je trest o nič vyšší, takže od 1 g - 1 kg nazvime to č: 1 trestná hranica, potom 1 kg do 5 kg je číslo, ktoré potom 10-50 kg a tak ďalej. "čas navyše, ktorý dostanete od 10 kg do 100 kg, je minimálny, takže ak sa človek prvýkrát rozhodne, že to urobí, môže to urobiť poriadne.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
ale ak máte dobrý spôsob výroby acetylchloridu , môžem urobiť hodnotenia pre tento postup. Obávam sa, že hovoríme o desiatkach ton základných chemikálií na jeho výrobu, takže preto potrebujem cesty, ktoré minimalizujú potrebu chemikálií. ketoláska znamená, že môžem vyrobiť anhydrid kyseliny octovej - z vody a hydrogenuhličitanu sodného.
súhlasím, že keby som mal spoľahlivého dodávateľa P2NP, bolo by to najlepšie. ale obávam sa, že nájsť túto osobu bude neraz nemožné. potrebujem tiež zapojiť lodnú dopravu, ktorá poskytne polícii jednoduchý spôsob, ako ma nájsť. takže je tu toľko problémov, ktoré je potrebné vyriešiť, aby sa dovoz uskutočnil s úspechom. ja napríklad nevidím žiadny možný spôsob, ako to uskutočniť. prvým problémom je lodná doprava a adresa na prijímanie zásielok. Druhým problémom je platba, je tu len príliš veľa stôp, ktoré polícia zanechala. tiež to znamená, že interpool tiež môže nájsť zásielky. v podstate čím viac krajín, ktoré sú zapojené, tým väčšia je šanca, že niekto zistí, tiež zdroje, ktoré sa používajú na vyriešenie prípadu, sú tiež vyššie, čím viac polície, ktorá je zapojená. ak má niekto nejaké tipy, ako vyriešiť tento problém, veľmi by som zaplatil za tieto vedomosti.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Počúvajte, ketoláska si vyžaduje, aby ste vysoko horľavé acetónové pary (a vyrobené metánové pary) prepúšťali cez vyhrievanú cievku bez ohľadu na to, koľko ste o tom čítali na internete a ako dobre si myslíte, že tomuto procesu rozumiete.
Akýkoľvek únik keténového plynu (môže byť spôsobený prasklinami v skle, vyschnutým alebo zle zvoleným mazivom spojov, zle navrhnutým vetraním dymovodu alebo akoukoľvek inou drobnou chybou v nastavení) je absolútne životu nebezpečný. Účinok je dlhodobý, takže sa pravdepodobne budete cítiť dobre prvý jeden alebo dva dni, potom sa začne objavovať dýchavičnosť, len čo sa prejdete alebo pohnete. Nakoniec to povedie k hospitalizácii a budete mať nezvratné intersticiálne poškodenie pľúc, ktoré vás doživotne zneschopní. Jedinou reálnou liečbou je transplantácia pľúc. A to len v prípade, že ste vystavení menšiemu úniku. Ak by lampa náhodou explodovala, prostredníctvom iskry v cievke, únik by bol masívny a mohol by viesť k rýchlej, bolestivej smrti bez šance na prežitie aj vďaka nemocničnej starostlivosti.
Preto ani univerzitné laboratóriá tento postup spravidla nepovoľujú. Nikdy by som sa do toho nepustil, a ak by som to nastavenie urobil, pravdepodobne by som stratil nervy, keď by som mal prepnúť vypínač na lampe. To je mojich desať centov, okrem mnohých iných.
A áno, acetylchlorid môže byť mrcha a pravdepodobne si vyžaduje nákup, ale môžete zvoliť aj cestu síra+bróm. Bróm je dosť nebezpečný na to, aby sa s ním dalo blbnúť, ak je to nebezpečenstvo, ktoré hľadáte :).

A vy ste sa smrteľne odhodlali vyrábať drogy v krajine, kde výroba drog skrýva viac rizík a vyššie tresty ako obyčajná distribúcia? Nie že by som nechápal túžbu majstrovať, ale obchodník vo mne sa búri :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
len aby sme to mali jasné všetci ostatní. nerobte z toho lampu. súhlasím

Čo sa týka trestu, je to jednoduché. kúpiť a doviezť drogy na ďalší predaj = 99,8 % zmena, že vás zatknú. byť šikovný a vyrobiť si ich sám = 95 % šanca, že vás zatknú. idem s najnižším rizikom ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Odporúčal by som pozrieť sa do Číny na prekurzory, nájsť opustenú poštovú schránku, ktorá nie je očividne v opustenom dome, a poslať ju tam bez podpisu. moja krajina umožňuje pridať pokyny na doručenie, takže idem "nechať v poštovej schránke". Mohli by ste si tiež kúpiť poštovú schránku, nájsť pre ňu dobré miesto a potom pridať list na susedné číslo a vyhodiť ho v noci pred jeho doručením. Sledujte sledovanie (pomocou vpn atď.) a budete vedieť, či bola zásielka zastavená na colnici alebo nie. Niektoré krajiny pošta tiež umožňuje balíky ľahko presmerovať, takže možno by ste ho mohli presmerovať, akonáhle sa dostal okolo colnice na bezpečnejšie miesto, Ak jeho nie je nezákonné, ale sledované, potom si len všimnú pôvodnú adresu doručenia, nie kde ho presmerujete. Ak je nelegálna, potom by som ju nepresmeroval na svoje vlastné miesto, ale nezabudnite, že z Číny je pekelne veľa pošty, je tak ľahké dostať veci cez, legálne alebo nie.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Hoci súhlasím, že by som nič neposielal do vlastného podniku ( vrátane sklenených výrobkov, pokiaľ nejde o zvláštne kúsky, ako sú adaptéry) , nie je to nemožné. V skutočnosti je to celkom jednoduché. Nájdite prázdny dom na predaj a pošlite to tam. Balík si vyzdvihnite v noci s maskou. Sledujte sledovanie a vyzdvihnite si ho v noci, keď príde.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Nie je to hrozný nápad - stále by som bol príčinou. Aj polícia môže v prvom rade vymeniť chemikálie. viem, že polícia v Nórsku to často robí, keď nájde drogy. a tiež nechávajú veci prejsť, ale sledujú to. tho kúsok s maskou to vyrieši, ak nemajú dozor s posádkou. v každom prípade dobrý tip, takže ďakujem. Táto metóda sa zdá byť trochu "nezbedná" alebo kokotský ťah na majiteľa domu, tho budem musieť povedať, že po prečítaní tohto možno musím myslieť trochu viac ako kokot, čo by mi mohlo pomôcť vyriešiť niektoré problémy :D

si všimne len pôvodnú adresu doručenia, nie kde ju presmerujete na - To znie zle, môže to byť to, ale stále by som veril, že adresa doručenia by bola tá, ktorú zaznamenali bez ohľadu na to, kde ju zmeníte. budem sa na to samozrejme pozrieť.

VPN je asi tak užitočná ako studený scvrknutý penis. nepoužívajte ju. naozaj dáva falošný pocit bezpečia, ak neviete, ako ju používať, alebo si overiť, či ten, ktorý používate, skutočne skrýva pôvodnú IP alebo aký bol pôvodný príkaz. existuje mnoho spôsobov, ako možno presmerovať dátové balíky čarodejnica VPN v podstate robí. je šokujúce vidieť niektoré z rôznych služieb VPN, ktoré to nerobia správne vôbec - a najhoršie zo všetkých majú naozaj zlé alebo v niektorých prípadoch žiadne šifrovanie, čo tak vôbec.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Aj ja žijem vo veľmi prísnej krajine (prísnejšej ako Nórsko) a z mojich skúseností vyplýva, že zásielky z Číny s použitím možnosti prepravy "špeciálnou linkou" zvyknú v poriadku pristáť. Špeciálna linka má polovicu colného odbavenia hotovú vopred, čo znamená, že preletí cez colnicu, pravdepodobne cez ňu ešte dostane psy, ale to nie je problém.
Ak je dom prázdny a máte v ňom niečo zhabané, polícia nebude majiteľov veľmi obťažovať. A noví nájomníci s dôkazmi o tom, že sa práve nasťahovali, tiež nebudú obťažovaní. Takže to nie je frajerstvo, je to len zákernosť.
Áno, Vpn toho veľa neponúka. Používam Tails a Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
prísnejšie ako Nórsko moja najhlbšia sústrasť :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Áno, je to však v poriadku, pretože to využívam (vysoké ceny) . Väčšie riziko = väčšia odmena.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Pochybujem, že je prísnejší ako tam, kde som ja... žijem okolo 25 Karenov, z ktorých väčšina sú dôchodcovia... žiadne prázdne domy id riskovať odoslanie. Akékoľvek iné nápady? Ktorýkoľvek zo zdrojov, ktoré som mal v Číne na šťavu, by mi nepredal žiadne obmedzené chemikálie... má niekto nejaké legitímne zdroje prekurzorov, ktoré sa budú posielať do krajiny, ktorá bývala zadarmo?
 
Top