p2p racemický meth sa rýchlo topí a veľmi pomaly zamŕza. bol rekryštalizovaný acetónom. Vie niekto prečo? Ak by som rezal s Msm alebo niečím iným, wi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p racemický meth sa rýchlo topí a veľmi pomaly zamŕza. bol rekryštalizovaný acetónom. Vie niekto prečo? Ak budem rezať s Msm alebo niečím iným, vyrieši to problém?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Dobrý deň, máte na mysli zmes pozostávajúcu z metamfetamínu a P2P?
Možno metamfetamín vo voľnej forme?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Áno, urobil som to pomocou kyvadlovej cesty benzaldehydu. Bol splynovaný v toluéne a prevedený na formu soli. Vo forme soli má nízky bod topenia a dlhý čas tuhnutia. Zaujímalo by ma, či je rozdiel v bodoch topenia a tuhnutia, keď je racemický a izomerizovaný.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSM má o dosť nižší bod topenia ako pervitín. Vyrobili ste tento pervitín vy osobne? Musíte urobiť test topenia, ku ktorému nájdete návod na fóre analytickej chémie. Sedím na sračkách o 3:47 ráno, ale pamätám si, že metán sa topí pri 167 (165?) °C, ak dostanete výrazne iné číslo, niečo nie je v poriadku ( nezabúdajte, že ide o meranie na úrovni mora, takže bude o niečo nižšie v závislosti od vašej nadmorskej výšky) edit, mal by som tiež spomenúť, že acetón je skvelý na odstránenie MSM konkrétne z metánu, ale neodstráni veľa iného.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Povedzte mi viac o "rekryštalizované acetónom". Najprv som to nezachytil. Metán je v acetóne zle rozpustný. 1 g/100 ml. Čo znamená, že zvyčajne všetko, čo sa rozpustilo v acetóne, nebol pervitín. Acetón sa naleje na metamfetamín alebo sa doň vloží a odfiltruje sa späť. Nerozpúšťa sa ( pokiaľ ste nepoužili veľa horúceho acetónu alebo acetón, v ktorom bola voda. Na čistenie metamfetamínu by ste mali používať malé množstvo studeného bezvodého acetónu)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Zvyčajne rekryštalizácia 2 rozpúšťadlami spolu s horúcou filtráciou sa mi zdá byť dosť jasná, čo tam máte za nejakú blbosť
 
Top