Náplne do tabliet?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nedávno som si lisoval vlastné speed tablety, sú to 8 mm tablety s dávkou 35 mg v každej tablete, čo znamená, že mám zhruba okolo 265 mg na tabletu, ktoré musím nahradiť nejakým plnivom, urobil som nejaký výskum a doteraz som používal laktázu, ale mám pochybnosti, či je to najlepšie, pretože tablety zostávajú s konzistenciou podobnou skôr elektrolytickým tabletám ako typickej tablete, lol.

Urobil som nejaký výskum a zistil som, že mikrokryštalická celulóza je pravdepodobne dobrá stávka, ale len ma zaujímalo, či tu niekto má nejaký príspevok.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
No, urobil som nejaký ďalší výskum a myslím, že som teraz dostal do hlavy celkom dobrý pomer, hmotnosť tabletky bude okolo 300 mg, plán je nasledovný

15% (45mg) amfetamínu
5% (15mg) môjho spojiva, v mojom prípade to bude metylcelulóza, potrebujem to, pretože stláčam tabletky pri nižšom tlaku, aby som zachoval svoje vlastné matrice.
80 % (231 mg) plniva, v mojom prípade to bude pravdepodobne mikrokryštalická celulóza
Toto nezahŕňa poťahovanie, pretože pravdepodobne použijem buď šelak, alebo HPMC. prípadne ich môžem len vyleštiť, pretože mám tumbler, ktorý by mal na ne fungovať.

Dajte mi vedieť, čo si myslíte.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Mierna aktualizácia, MCC bolo ťažké získať v množstve, ktoré som potreboval, takže ho nahrádzam sorbitolom a škrobom, urobil som test a ich stlačenie spolu vytvára tabletu slušnej tvrdosti, kombinácia s tenkým šelakovým povlakom spôsobila, že tabletky majú dobrú tuhosť a vďaka povlaku už nezanechávajú na prstoch zvyšky prášku, to všetko preto, že si teraz nemôžem dovoliť poriadny lis s vlastnými kovovými lisovacími matricami lmao, namiesto toho používam 3d tlačené formy na lisovanie tabliet a odlievam ich pomocou vysokopevnostnej epoxidovej živice, čo mi znižuje náklady na vlastné tvary a pečiatky z približne 120 za lis na približne 0.53 centov za raznicu, Sú náchylnejšie na rozbitie, ale celkovo je sloboda vytvárať vlastné raznice vždy, keď chcem nový dizajn, výhodnejšia.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Dúfam, že keď získam dobré spojenie pre amfetamín, budem schopný vyrobiť dostatok vzoriek na rozdanie :) (ale bude to len UK -> UK).
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Aký typ tabliet chcete vyrobiť? Chcete, aby vyzerali ako tablety Adderall?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Vytvoril som už niekoľko návrhov pečiatok a smerujem skôr k tomu, čo zvyčajne vidíte pri XTC, teda k vlastným odtlačkom a dizajnu, nechcel by som zavádzať ľudí speedom prezlečeným za Adderall, aj keď ide funkčne o to isté, najmä keď používam dokonca sulfát.

ale áno, nemôžem to zaručiť na 100 %, pretože je ťažké testovať rôzne izoméry od seba, na väčšine testov sa metamfetamín a všetky ostatné amfetamíny javia ako prakticky identické, aj keď poznám výrobnú linku mojich súčasných zdrojov, takže aspoň zatiaľ môžem uistiť, že je to sulfát... no aspoň nemám chromatografické zariadenie, takže som obmedzený na činidlá na testovanie mojich vecí.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ale môj motív nie je ďaleko, sám mám diagnózu ADHD, ale kvôli užívaniu iných drog som bol zablokovaný od predpisovania amfetamínov, takže časť dôvodu, prečo ich vyrábam, je v prvom rade nízkonákladová alternatíva, možno nie taká bezpečná, ale nakoniec sú to obidva amfetamíny.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Na základe výstupu, ktorý by som mohol vytvoriť, by som ich v budúcnosti pokojne predával za približne 1 GBP za tabletku, čo je podľa mňa spravodlivé vzhľadom na to, že ich lisujem ručne a musím mať nejakú motiváciu riskovať.
Ale najprv začnem so vzorkami, aby som si mohol vybudovať dôveru.

ale najprv musím zdokonaliť proces
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Keď získam dobrý lis, o ktorom si myslím, že je dostatočne kvalitný, pravdepodobne sem pošlem obrázky, s mojím dávkovým lisom môžem naraz vyrobiť nanajvýš 18 tabletiek, časovo náročné je ich natieranie šelakom, chcel som použiť polyetylénový povlak, ale šelak je lacnejší a o niečo jednoduchší na správne natieranie, tiež nebráni vstrebávaniu amfetamínu, takže by mal pôsobiť podobne ako infračervené tabletky.
 
Top