pmk na MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Helional oveľa lacnejší spôsob
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Bude tu fungovať leuckartova reakcia alebo tvorba oximu a potom redukcia ako pri niektorom z bežnejších spôsobov, ako sa dostať k sekundárnym amínom.

Ak to znie inteligentne, nie je to tak. O skutočnej chémii viem hovno, len o bežných cestách k našim obľúbeným drogám, ktoré som získal z čítania.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Ahoj vďaka, pri leuckartovej reakcii mi môžete povedať, koľko každého produktu a pri akej teplote koľko hodín a čo ďalej ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nie, ako som už povedal, nie som chemik. Čítal som, že to robia iní ľudia, takže si budete musieť nájsť to, čo som čítal, alebo podobné. Na niektoré veci si musíte prísť sami.

Pozri sa sem, hľadaj "leuckart", možno ti to bude stačiť.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, jeden hrniec od aldehydu k amidu. Vypracujte. Máte toho veľa na prečítanie, priateľ môj.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Viem, ako to urobiť, je to naozaj jednoduché urobiť helional 1 l je 80 € ostatné chemikálie sú naozaj lacné a nepotrebujete žiadne laboratórne vybavenie
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al alebo [Ga+]/Al -> etylamín alebo nitroetán.

Tiež na hrncoch
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Niekoľko vecí tu nájdete.

Po prvé, ak sa nemýlim, amalgám gália a hliníka nikdy nebol dostatočne overený na fungovanie na tomto type substrátov.

Po druhé, ak sa nemýlim, etylamín vytvorí MDEA.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Neskúšal som to s etylamínom, ale v knihách o niektorých fenetylamínoch schrukzin alebo niečo podobné, ako aj o tom, že strýko hnilica používajú etylamín na výrobu MDA.

Nitrometán sa redukuje na monometilamin
Nitroetán sa redukuje na etylamín.

Po druhé, redukcie Ga/Al fungujú s P2P.
Úspešne som ho zredukoval na metánovú bázu.

Musíte pridať jód. Ak pridáte jód a zahrejete na teplotu topenia gália, reakcia sa spustí.
-Použil sa aj chlorid gália

Zábavné na tomto gálium je aj to, že na rozdiel od ortuti vám neplytvá/nezabíja všetok Al. Samotná reakcia, keď ju prefiltrujete a dáte na lúh, dostanete číry červenkastý olej, ale pozor, reaguje VELMI ektotermicky, oveľa viac ako Hg/Al, čo vám opäť spôsobí okamžité sýtenie, pozri prílohu.

Nechcel som znovu spomenúť, pretože keď som spomenul niekto iný na tomto fóre sed to je nemožné.

To isté sed o P2P z kyseliny fosforečnej a kyseliny sírovej je to isté. NIE JE. Keď chcete P2P z kyseliny sírovej, ako môžete priamo lúhovať z reakcie namiesto nessencary extrakcie.
Vg4zL61SVa


Keď robíte redukciu P2P bez hydrogenácie Pd/C, nemôžete ho vylúhovať z reakcie , pokiaľ ho neextrahujete po vylúhovaní. P2P premenený z kyseliny sírovej DÁ.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Môj krátky výskum zistil, že etylamín nevedie k MDA, ale k MDEA.

Amoniak je náhradou za metylamín na tvorbu mDA v amalgámovej redukcii. Reakcia je oveľa menej účinná, ale myslím, že bol zaznamenaný nejaký nízky výťažok.

Premýšľajte o tom. Z metylamínu vzniká metylamfetamín. Etylamín musí zjavne produkovať etylamfetamín.

Čo sa týka gália, nahláste o ňom všetko, najmä cez vešpery. To je veľmi dobrý objav, predpokladám, že funguje na p2p na tvorbu pervitínu, čo tak MDp2p?
 
Top