• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Pomocníci

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Hľadám dobrovoľníkov, ktorí sú ochotní podporiť logistický rozvoj v našej krajine.
Potrební sú ľudia, ktorí budú preberať balíky mŕtvej schránky, zanechávať mŕtvu schránku a posielať malé množstvá poštou/kuriérom.
:)
Čoskoro pribudnú ďalšie výrobky - tí, ktorí sa zapoja, môžu počítať s odmenou, pomocou s chémiou a možnosťou vybrať si, "čo by malo byť ďalej" Ak sa chcete zúčastniť na misii, ktorá má uľahčiť prístup k vysokokvalitnému výrobku, pretože si myslíte, že by to tak malo byť, a je to nedôstojné toho, aké výrobky sú dostupné na miestnych trhoch - potom mi napíšte
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ale vaša cena vo vašej krajine za 1 kg cmc je nízka predajca si kde je cena nízka forma ho nie je problém kryštál je hnedožltý cena musí byť nízka. U chcete byť kingpin vidím
Očakávajte až 20 rokov vo väzení a ušetrite menej ako 50k€ za jedlo pre právnika vo väzení. Výroba, obchodovanie, účasť v zločineckej skupine, minimálne 10 rokov väzenia. Takýchto laboratórií chytia u vás každý mesiac niekoľko, nemyslite si, že budete výnimkou, každá chemická firma je pod dohľadom, keď si objedná väčšiu zásielku chemikálií. Dve teraz môžu sledovať váš telefón alebo zariadenie, ktoré používate. Na výrobu 6 kg potrebujete 100 l sklenený reaktor. Ďalší cmc stojí 300 € 100g, tak koľko by musel stáť ten váš, aby ste zaplatili ľuďom za mŕtvu kvapku a dopravu?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nie je potrebné robiť vo veľkom meradle, len koncept, ostatní môžu pokračovať alebo sa pridať k tomu istému, každý si môže nájsť miesto, potom môžem odísť, ale myšlienka bude fungovať sama. Mnohí pple majú problémy s kvalitou, takže je čas, aby vzali časť do svojich rúk a pustili sa do vlastnej syntézy, ale nie každý to urobí, sú potrební aj iní
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
to je veľmi pravdivé, čo ste povedali, pokiaľ si pamätám, bolo to isté pred 10 rokmi v tejto chorej krajine, nemyslím si, že sa to zlepší, určite je to teraz najhoršie...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie je to až také zlé, má to veľa kladov (chemický zákon)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Človeče, ver mi v čase, keď policajti a orgány činné v trestnom konaní kontrolujú zákon/výrobky/dôkazy, tam budeš čakať vo väzení na výsledky až 9 mesiacov. bezpochyby.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
znie to trochu neuveriteľne, ale tak to fungovalo, keď som tam žil. asi sa to ešte veľmi nezmenilo. a väzenie v Poľsku v porovnaní s Veľkou Britániou nie je také super, britské väznice sú v porovnaní s poľskými ako nízkorozpočtové dovolenky.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly zákon zmenil, že nie je nelegálne vyrábať drogy teraz :)
pple prestali pestovať canbnabis, namiesto toho robia syneththic, ktorý sa aplikuje na cbd, hromadné laboratóriá nakupujú na jednej strane a polícia len sleduje, ktorí chlapci zase nakupujú hromadné abmount a idú ho rovno syntetizovať, ako si myslím
kvalita produktu v uliciach nemôže byť nižšia ako teraz. Záleží len na cene, pretože okrem toho ju nič nemôže regulovať
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v PL niekedy nezáleží na tom, či je to legálne alebo nie, aj tak ste podozriví, aj keď ste priemerný civil, ktorý nič nerobí.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
šmykľavý povrch v tejto časti EÚ. verte mi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
jeho becasue goverments cant make drugs legal and law for that was very good to make pple go into syntehsis, see on poland who get caught. Pár ľudí, ktorí si kúpili 100 kg prekurzora a 200 l metylamínu a začali vo veľkom s návodom, ktorý si kúpili cez internet, a len takýchto ľudí chytili. Nemyslia si, že môžu robiť optimálnu prácu, rozpúšťadlá sa dajú destilovať namiesto toho, aby sa skladovali doma, robia "laboratórne" kanistre, ktoré sa dajú roztaviť.
Kvalita výrobkov je najnižšia, pretože záleží len na nízkej cene. Právo stále nie je dosť dobré na to, aby sa skončilo, ak sa pozriete na túto stranu :)
, má veľa otvorov, ktoré sú tiež možné, aby pple mohol dostať činidlá/rozpúšťadlá.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. neber to osobne ani zle, ale Ty poznáš štatistiku a teóriu, ja a OP vyššie asi poznáme realitu takú, aká je...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Viem, čo máte obaja na mysli
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v podstate Poľsko je trochu divoký východ, právo je teória, len teória. je to trochu ako snažiť sa založiť vlastný biznis v Južnej Amerike... čo viac môžem povedať, možno iné póly Ti to vysvetlia lepšie ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie som žiadna veľká :). V porovnaní s trhom s liekmi v Poľsku nie som žiadna existencia a nikdy sa to nezmení. Všetko je to o tom, aby ste našli ďalších, ktorí zmýšľajú rovnako, a nie je ich veľa. Nevytvoril som tento príspevok, aby som ponúkol spojenie vo veľkom rozsahu celej krajiny opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Aby som Ti dal nejakú nápovedu, polícia ma prepadla (doma aj v práci) len preto, že som pravdepodobne niečo mal. to niečo bolo 0,2 g trávy, nikdy som nič nepredával ani nevyrábal, len preto, aby im policajti mohli získať skóre a bonus...
Človeče, zatkli ma ako správneho gangstra za nič....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
a na šťastie ma po pár dňoch prepustili, bez akýchkoľvek ospravedlnení ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Viem, ako to niekedy vyzerá... Čo vám môžem povedať
Mali v hlave nejakú víziu a urobili to.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
naozaj, presne tak, tak sa teraz pozrite na to, čo ste napísali o chemickom zákone, jednoducho to tak nefunguje...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
No v skutočnosti som mal na mysli niektoré konkrétne aspekty, ale mohlo by to byť oveľa horšie, ako to je, a pravdepodobne to bude pre pple, ktorý vyrába.
Právo v právnej sekcii o chémii a živnostiach je buissness oppurtunity v našej krajine.
 
Top