Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, hľadám Amina, ktorý má vzhľad a vlastnosti metamfetamínu. Morfolín hydrochlorid je dobrý, ale jeho farba v skúmavke najprv zožltne a potom sa zmení na červenú. Metylamín hydrochlorid je tiež dobrý, ale keď sa roztaví na hliníkovej fólii, rozkladá hliník a vznieti sa. Priatelia a profesori chémie, existuje amín podobný izopropylbenzylamínu, predstavte ho, prosím.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fenyletylamín HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pripravil som fenyletylamín a previedol ho na soľ pomocou kyseliny chlorovodíkovej. Prvým problémom bolo, že kryštalizoval, čo sa podobalo na malé rybie šupiny, a druhým problémom v rúrke bolo, že po ochladení vyzeral ako biela omietka a kryštál sa nestal hviezdicovitým.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Môžete mi povedať (alebo verejne zverejniť) postup, ktorý ste použili na prípravu fenyletylamínu HCl? Veľmi rád by som sa o tom dozvedel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže... falošné lieky? Neviem, kde sa nachádzate, ale na väčšine miest sa za predaj falošných drog účtuje celkom rovnocenný trestný čin ako za predaj skutočných drog. Potom zverejnia tvoje meno v miestnych správach, že si bol obvinený z predaja falošných drog, a ľudia si myslia, že si šmejd. Izopropylbenzylamín je presne ako pervitín, ale Číňania ho predávajú takmer za nič. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Nikto sa na to nepýtal prestaňte odpovedať na každý príspevok, ak nemáte náležité znalosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Moje "vedomosti" boli správne. Chcete, aby som uviedol nejaké zdroje? Chceš "vyvrátiť" môj komentár?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nebuďte skurvený blázon. Predávať falošné lieky. Si skurvený nezmyselník. KAŽDÝ vie, že predáva skutočné drogy a falošné drogy zmiešané dohromady.

tropí si z toho ťažkú hlavu: Odpovedal na otázku, izopropylbenzylamín. Možno prestaň odpovedať, ak nemáš čím prispieť
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nie je na vás, aby ste komentovali a radili, ak máte informácie, povedzte ich, inak sa udusia
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Teraz budeme musieť začať používať systém hodnotenia. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nachádzajú sa tu len tvrdenia. Položil som jednoduchú otázku, ale nikto mi nedokázal odpovedať. Väčšina odpovedí na tejto stránke sú kópie erowide, negramotný, ale s tvrdeniami
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ach áno, tie otravné otázky, ktoré sú také jednoduché, že ich musíte položiť a ešte nemáte odpoveď. Je mi ľúto, že už je to takmer mesiac a nikto za vás nevyriešil váš problém, ako chcete vytiahnuť svoj drobný podvod.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ak si myslíte, že priemerný človek na tejto stránke môže získať užitočné informácie o chémii od analfabetov, ako ste vy, a zarobiť peniaze! Veľmi smiešne a smutné. Ja sám som starší odborník na petrochémiu. Uhorka nikdy nie je ovocie
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To je módny spôsob, ako povedať obsluha benzínovej pumpy. "Čím môžem tento pervitín nakrájať, aby som niekoho ošklbal" nie je otázka z oblasti chémie.
 
Top