Looking for a vendor Spoľahlivý predajca pre USA

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Ahojte všetci, urobil som množstvo prieskumov v snahe nájsť diskrétneho, konzistentného a spoľahlivého dodávateľa rôznych RC, ale nakoniec som si uvedomil, že by to bol totálny hazard bez ohľadu na to, čo.

Nakoniec som prišiel na to, že sa jednoducho opýtam tých, ktorí sú znalejší ako ja, či by som mohol dostať aspoň nejaký ukazovateľ správnym smerom. Hľadám niekde, kde majú dosť široký výber, ale žobráci si nemôžu vyberať. Chcel by som však, aby predajca mal aspoň NEP a pár opiátov.

Budem naozaj vďačný za akúkoľvek pomoc, vďaka!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Takýto úradník tu nemôže robiť reklamu. Venujte chvíľu času prečítaniu pravidiel ay na konci stránky
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Prepáčte, myslel som si, že hovoríte na mňa. Hľadám len radu o predajcoch, ktorí zasielajú tovar do USA 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Viete, že NEP nie je rc, však? Je to zoznam 1. Na federálnej úrovni neexistujú žiadne rc čítajte analógový zákon. Droga vás ani nemusí nadopovať, ak dokážu, že ste si mysleli, že vás nadopuje, je to analóg.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Dobre, ďakujem za vysvetlenie. Som si vedomý toho, ako sa vykladajú zákony RC. Len sa snažím nájsť spoľahlivého dodávateľa, to je všetko.
 
Top