Šnupanie VS injekčné užívanie VS fajčenie heroínu

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Aký by bol najlepší spôsob konzumácie heroínu?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Všetko sa týka biologickej dostupnosti

* Injekcia - takmer 100 % biologická dostupnosť. Droga sa okamžite dostáva do krvného obehu, čo vyvoláva rýchle a intenzívne účinky.
* Fajčenie - približne 40 % - 60 %
* Šnupanie - približne 30 % - 40 %

ak ste opioidný naivka, nepokúšajte sa o injekciu, ak nechcete @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Vysoká biologická dostupnosť neznamená vždy to najlepšie. V skutočnosti všetko závisí od toho, čo myslíte pod pojmom "najlepšia". Nepoznáte látku a chcete ju vyskúšať? Vyskúšali ste ju niekoľkokrát a neviete prísť na to, ktorá vám najviac vyhovuje? Ste skúsený používateľ a chcete prekonať toleranciu? atď.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Ďakujem, som len zvedavý, ďalšia otázka ovplyvňuje tolerancia benzolu toleranciu opiátov?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Napriek odlišným primárnym mechanizmom môžu mať benzodiazepíny aj opiáty prekrývajúce sa účinky na určité mozgové systémy, ako je mezolimbický dopamínový systém, ktorý sa podieľa na odmeňovaní a závislosti. Chronické užívanie oboch drog môže zmeniť chemické zloženie mozgu a fungovanie receptorov spôsobom, ktorý môže ovplyvniť celkovú citlivosť centrálneho nervového systému na rôzne tlmiace látky CNS. Stručne povedané :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ak môžem niečo dodať, benzón a heroín sú zlá zmes.

Dokonca aj pre ľudí s veľkými skúsenosťami.

Počas svojej kariéry som sa predávkoval 6-krát, zakaždým som miešal benzo a heroín.

Roky som fajčil + roky som fajčil aj injekčné striekačky. Zriedkavo som šnupal..
Heroín môže byť krutá milenka
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
injekčné fajčenie je tak nebezpečné, je oveľa ťažšie predávkovať sa pri fajčení, pretože účinok po každom zásahu pociťujete okamžite, šnupanie a injekčné fajčenie sú riskantné, pretože si príliš 100-200 mg na jednej linke a počkajte, kým sa nakopne, a niekedy sa heroín môže znížiť o niečo, čo je dokonca smrteľné, pokiaľ ide o injekčné fajčenie, je to rovnaké, vstreknete si plnú dávku a nakopne vás to okamžite, ale ak by bol heroín zlý, môžete zomrieť z normálnej dávky, ktorú cítite bezpečne, takže moja najlepšia ROA je fajčenie, ak je heroín silný, môžete zaspať dlho predtým, ako sa predávkujete
 
Top