Squat the World - Všeobecné vlákno

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Viem, že to možno znie divne, ale len ma zaujíma, ako vyzerá squatting vo vašich krajinách a čo si o ňom vo všeobecnosti myslíte.

Ako teraz už menej aktívneho squattera/človeka bez domova ma jednoducho zaujíma, čo si myslíte o tomto spôsobe života, ktorý sa nazýva "lets called lifestyle", pretože nemôžem nájsť lepšie slovo :)

Takže... dajte mi vedieť, čo si myslíte a ako vnímate tento spôsob života :)

. Veľmi si to vážim !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Videl som niekoľko jedinečných nápadov so skrytým kempovaním
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unikátne? povedzte mi o tom! ;) som bol stealth (nie extrémnym spôsobom, len sa snažím, aby moje miesto nebolo príliš viditeľné) stanovať na okraji veľkého mesta takmer 9 mesiacov v kuse, a len na vysvetlenie, začal som v novembri pár dní pred mojimi narodeninami len ako niekoľkodňový tábor a nejako som sa rozhodol zostať bez domova dlhšiu dobu.

a aby som to ešte trochu objasnil, v tom čase som väčšinu času vykonával svoju bežnú prácu kuchára a vedľajšiu činnosť ako pomocný robotník na stavbe :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Doba je ťažká a ľudia musia robiť to, čo musia. Je to hrozivý scenár, byť vonku. Pritom squatting je presne to isté ako krádež s niekoľkými pridanými krokmi, takže podľa toho, kto je majiteľ, sa mi to páči alebo to nenávidím. Ak je vlastníkom nehnuteľnosti fyzická osoba, kradnete a robíte človeku medvediu službu, ak je to nehnuteľnosť vo vlastníctve spoločnosti, je to skôr krádež v obchode, drobná ľahká verzia krádeže.
 
Top