Post Delivery Skryté metódy

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Dobrý deň,

Keďže som nový predajca a nováčik v spôsoboch doručovania, ktoré si online trhy vyžadujú, má niekto nejaké tipy na skryté balenie?

Je zrejmé, že vákuové balenie je nevyhnutnosťou, a tiež som počul o použití alobalu na zakrytie röntgenových lúčov.

Má niekto nejaké tipy na to, čo balíček označí, nejaké tipy alebo triky, ako udržať balíčky neodhalené, najmä ak uvažujete o medzinárodnej preprave.

Sú nejaké balíky, ktoré ľudia dostali a v ktorých boli sklamaní alebo ohromení utajením?

Chápem, že metódy utajenia sú zo zrejmých dôvodov tajné, ale ak sa niekto podelí o akékoľvek informácie bez ohľadu na to, ako nejasné sú, všetko pomôže!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To závisí od cieľovej krajiny a jej skúseností s krajinou odosielateľa.
Ak mi napríklad pošlete obal na DVD (obsah je vákuovo zapečatený) z Kolumbie do krajiny EÚ, určite ho na prvom kontrolnom/zbernom mieste skontrolujú pomocou röntgenu alebo v prípade potreby pomocou stopovacieho psa.
V rámci krajiny by to malo fungovať a pokiaľ viem, je to bežný štandard. Len neviem, koľko úsilia chcete vynaložiť na ukrývanie drog.
Chemicky ich spracovať tak, aby boli napríklad v látke džínsov (už sa to robilo). Bola tiež spracovaná do malých kávových zŕn.
Vašu otázku si kladú aj iní ľudia, ktorí pôsobia na obrovskom trhu v hodnote miliárd. Nezabúdajte na to.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Zaujíma ma to, ak chce niekto pomôcť jasnou odpoveďou, budem veľmi vďačný.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Možno vám pomôžem s konkrétnymi informáciami.

Kedysi dávno som dostal nejakú starú plastovú hernú mechaniku pre nintendo len jednu z tých hrubých sivých plastových, ktoré sa zasúvali do konzoly, bola odskrutkovaná a obsah bol vo vnútri. pravdepodobne jedna z najlepších metód utajenia, akú som kedy videl na vlastné oči.

pred niekoľkými rokmi som videl video, na ktorom niekto otváral detskú viacdielnu hračku typu lego, ktorá bola zabalená v zmršťovacom obale a naozaj dobre zabalená, vo vnútri bolo pravdepodobne 125 g kokaínu. mám však podozrenie, že to bol podvrh.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Naozaj užitočné, že, niektoré naozaj rafinované metódy geniálne naozaj, musím sa dostať oveľa kreatívnejšie ďakujem za pochopenie
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Viem, že som sa k tejto téme dostal neskoro, ale zaujala ma. Ešte za mojich školských čias som predával svoje jointy a desiatky vo vnútri zadnej strany zvýrazňovačov, pretože tubička s atramentom sa dá vybrať a hrot fixky zostáva, takže fixka je stále použiteľná. Takisto som pešo prevážal vrecúška vo vnútri atari a alebo určitých typov elektrónok. V mladom veku ma zatkli za prechovávanie alkoholu a pitie a v tých atari som mal trávu a nikdy ich ani nenapadlo pozrieť sa dovnútra
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Väčšina balíkov, ktoré som dostal, bola nejakým spôsobom kontrolovaná colníkmi, väčšinou išlo len o dobre vyluxované výrobky v nie príliš veľkom balení a nič sa nedalo vycítiť len z dotyku. Pokiaľ ide o teraz, všetky prešli bez akýchkoľvek problémov. Majte na pamäti, že na štítkoch bolo čo najviac informácií a boli adresované na domácu adresu, žiadny P.O. office alebo box.
Dúfam, že vám tieto informácie možno pomôžu.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Takto som to robil a mal som nejaký úspech, ale nie všetko sa potvrdilo, čo je dôvod, prečo im osloviť naozaj, ďakujem za vaše informácie, aj keď niektoré dobré ukazovatele, ktoré treba mať na pamäti!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pokiaľ ide o detekciu röntgenových lúčov, alobal alebo uhlíkový papier budú viditeľnejšie ako vloženie do balíka bez nich.

Závisí to od množstva a od toho, akú látku chcete poslať.

Malé množstvá sa možno hodia, ak balík nie je otvorený a deklarovaný ako tovar nízkej hodnoty, ale podľa môjho názoru sa nedá skryť, ak ho colníci otvárajú.

Cieľová destinácia, odkiaľ zásielka pochádza, a samotné balenie môžu spôsobiť, že to bude vyzerať podozrivo.

Nie som si stopercentne istý, ale myslím si, že každý balík, ktorý je označený nad určitú hodnotu, sa automaticky kontroluje.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Toto je naozaj cenné vedieť a do budúcnosti si myslím, že sa zbavím alobalovej tyče s dvojitým vákuovaním a budem trochu rafinovanejší pri skrývaní vecí

Ďakujem za vaše informácie!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NIKDY som nedeklaroval hodnotu ničoho nelegálneho, čo som poslal, pretože ak to má hodnotu, môže byť splatná daň alebo clo. Všetko nazývam komerčnou vzorkou. Ako už bolo povedané, kovové vrecúška alebo fólie a podobne sú veľmi nápadné pod röntgenom a často sú červenou vlajkou. Mali by ste sa pokúsiť predstierať, že ide o niečo s podobnou štruktúrou, pretože to budú môcť vidieť. Vzhľadom na to by mylarové vrecúško MOHLO BYŤ ideálnou voľbou, ak ich kúpite vo veľkom a vytlačíte pekné štítky, na ktorých budú správne informácie o hmotnosti a nápis veľkosť vzorky alebo niečo podobné. Tu je bezplatná vzorka agar agaru alebo aktívneho uhlia alebo chia semienok, dúfame, že sa vám budú páčiť.
Skrývanie na očiach je podľa mojich skúseností jediné účinné skrývanie. Nenaznačujte, že je to niečo, čo by sa dalo obmedziť. Chia semienka sú základnou voľbou pravdepodobne preto, že dovoz semien je často obmedzený. Žiadny rastlinný materiál tabaku, batérie; biologické entity akéhokoľvek druhu, patogény mutigény. Premýšľajte o tom, čo tvrdíte, že posielate, je ľahké streliť sa do nohy
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Opäť veľmi cenné informácie a budú zaznamenané pri budúcich zásielkach,

páči sa mi váš nápad skrývať sa na viditeľnom mieste, nedávno som si objednal tlačiareň štítkov, aby veci vyzerali legitímnejšie a jasnejšie pre toho, kto ich spracúva, aby si ich mohol prečítať (a dúfam, že po prečítaní ignorovať)

Takisto znižujem hmotnosť na minimum, aby som opäť priťahoval čo najmenej pozornosti
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Alobal je blbosť, brácho. Röntgenové žiarenie zisťuje niekoľko druhov látok zoslabením röntgenového signálu.
Medzi nimi kovy, organické látky, sklo atď. všetky tieto látky rozlišuje. Takže ak dáš svoje drogy, ktoré sú organické, zabalené do fólie, bude to vyzerať presne tak, ako organická zlúčenina zabalená do kovu.
 
Top