Lovec kmeňov... hľadáte semená alebo klony? obrovské FENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
má niekto z boli niekedy chcete mi pomôcť hľadať nejaké unikátne konopné semená ill hľadá po celom svete loviť a vytvárať nové škvrny umožňuje začať hádzať komentáre o tom, čo každý má alebo môže získať len dobré vlastnosti požadované ..umožňuje začať posielanie správ... dobre starať o kompenzácie alebo dary posledné $$ AKÉ SEMENÁ alebo klony máte alebo vaše BUDDY?
ja mám
Runtz, biely, čierny, modrý, ružový
oreo fritz
čierno-čerešňový gelato
gellato41
bubblegum gellato
ceral milk
rs11
pirátske mlieko
20 plus viac!!
Mám rád len fialové kmene, ale vždy môžem skrížiť rastliny, aby som vytvoril fialovú verziu, takže prosím, čo máte vo svojej rajskej záhrade? vôňa, farba, chuť, obsah kryštálov, vzhľad, akékoľvek pôsobivé detaily chcel!!!! umožňuje tím spoločne ako komunita a každý, kto pomáha s mojím novým projektom dostane kredit za to, čo niekedy genetika robiť to hodiť vyraďovací proces obrázky a aktualizácie budú poskytnuté to je 10,000 feno hunt experiment tak dovoľuje získať nejaké dobré semená alebo klony na tomto fóre...čo ste GOT a webová stránka sa vytvára, ak to trvá vďaka Breaking Bad pre otvorené diskusie a pomôcť šíriť medicínu po celom svete
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Tento týždeň mi bolo ponúknutých 30 až 40 kmeňov. Je niečo konkrétne, čo hľadáte? Rekreačná marihuana je v mieste, kde sa nachádzam, legálna, takže každý a jeho brat sú amatérski genetici. Nie je to žiadna raketová veda, skrížte dva kmene, ktoré sa vám páčia, vypestujte si hromadu semien, naklonujte svoj obľúbený fenomén a užívajte si hybridnú silu. 💩
 
Top