Dead Drops Ceny na ulici?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vždy som sa na to chcel spýtať, ale nikdy sa mi to nepodarilo!

Povedzme, že som v USA, na východnom pobreží, jussaiyan, a mám 10 g 3MMC a 10 g MDMA. Všetko to rozrežem na 1g a využijem Dead Drop, takže, 20 samozrejme veľmi malých balíčkov, ktoré idú von bande tupých bohatých vysokoškolákov... Čo si mám účtovať? Predpokladajme, že je to najlepší produkt vôbec! (Shout-out to @DutchNarc0s!!!)

Začínam a chcem otestovať kosti mojej zostavy predtým, než sa bezhlavo vrhnem do nákupu zariadenia, navyše na to potrebujem "počiatočné" peniaze...

Akú sumu by som si mohol účtovať a stále by sa to predávalo? Mohol by som s týmito prvými 20 g zarobiť dosť na to, aby som si mohol dovoliť aspoň základnú výbavu, alebo si myslíte, že budem musieť predať viac dávok?

Ak tu niečo nie je kóšer, prosím, len ma nakopnite do gulí a vymažte. Nesnažím sa porušovať pravidlá, o ktorých neviem!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vidím okolo 150 dolárov za gram MDMA. je to nesplniteľný sen? (prípadne 2400 USD celkovo), ak by všetko prebehlo dokonale? V žiadnom prípade, že? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lieky by nemali byť lacné. Zvyčajne to funguje takto:
Máte laboratórium a odtiaľ sa začne tvoriť cena výrobku. Vyrobíte 2,5 kg za týždeň (malé objemy). Vypočítate cenu výrobku na gram. Výroba 3 MMC alebo 4 MMC bude stáť 2 až 3 USD za gram (to je maximálna cena). Vyrábate vlastné mŕtve kvapky po 1 kg a najímate si prepravcov, ktorí budú váš tovar prepravovať do iných miest a vyrábať tam mŕtve kvapky po 100 gramov.
Potom v týchto mestách najímate ľudí, ktorí budú prijímať mŕtve kvapky po 100 g a vyrobia z nich 50-100 mŕtvych kvapiek po 1-2 g.
Konečný spotrebiteľ by mal vidieť cenu, ktorá pokryje všetky vaše náklady, a podnik by mal mať prirážku aspoň 100 %.

Spočítajte si to:
Náklady na hotový výrobok sú 3000 USD.
Prepravca dostane 100 USD za každú 100 g mŕtvu kvapku + náklady na prepravu, vypočítané ako náklady na 1 km cesty = 1,5-2 USD.
Maloobchodný kuriér dostane 12 USD za každú úspešne zakúpenú mŕtvu kvapku, ktorú vyrobil.


Celkovo, ak ste zorganizovali distribučnú sieť v okruhu 1000 km od laboratória, náklady na výrobu sú:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Teda 1 gram pre konečného spotrebiteľa by mal stáť 36 USD a váš zisk z 1 kg bude 18000.

Toto je veľmi hrubá matematika. keďže výroba 1000 mŕtvych kvapiek po 1 g trvá pomerne dlho, je jednoduchšie vyrobiť 2 g a predať pre konečného spotrebiteľa za menej ako 72 USD. povedzme, že to môžete predať už za 60, v tomto prípade nestratíte nič na zisku.

Možno môžete znížiť náklady na prepravu maloobchodným kuriérom. Ale aj keď znížite ceny a budete pracovať približne v tejto schéme, potom 10000 dolárov z každého kg zarobíte.

Takisto nezabúdajte, že tento biznis nestojí na dôvere a nemôžete sa zmeniť na násilného bastarda. Od prepravcov a maloobchodných kuriérov treba brať zálohy, aby sa im neoplatilo spreneveriť tovar a podvádzať vás. Takisto by ste to nemali brať ako niečo, čo nie je veľmi dôležité. Musíte svojim zamestnancom neustále poskytovať prácu, keď si vaši zamestnanci uvedomia, že u vás majú vždy prácu a stabilný príjem - budú s vami stále.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Veľmi pekne vám ďakujeme za rozpis!
Absolútne sa mi páči myšlienka zamestnať ľudí a dostať sa tak hlboko, ale najbližších pár týždňov, kým sa budem učiť, som bohužiaľ malý zemiak a zatiaľ to budem viesť sám!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Stačí samostatne vyrobiť prvý kilogram, vyrobiť 500 mŕtvych kvapiek a predať ich, aby sa celý proces začal a už sa nezastavil. Musíte začať v malom.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur za mdma, 40eur za 5g ampf na Balkáne (ako koncový používateľ)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Toto sú pre mňa mimoriadne cenné informácie, ďakujem @Jorg!
hľadám všeobecný "pocit" z trhov v roku 24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
150 USD je pravdepodobne nesplniteľným snom. 100 USD/g je suma, ktorú tu ľudia zaplatia, a ľudia sú čudní. Niektorí radšej kúpia blbosť, pretože je lacnejšia, ako by mali platiť za kvalitu. Problém, ktorému čelíte, je, že nikto nevie, že máte najlepšie veci. Bude to chcieť čas a marketingovú stratégiu, aby ste dosiahli vyššiu cenu. Musíte dostať výrobok na ulicu, aby ste si urobili meno.
 
Top