Syntetický efedrín čínsky patent

Junjun888

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
1. Do 2000ml skleneného rotačného odparovacieho reaktora pridajte 1100ml roztoku toluénu a 160ml vodného roztoku metylamínu. Teplota vodného kúpeľa je konštantná 45 °C. Začnite miešať, regulujte rýchlosť miešania na 65 otáčok za minútu a po kvapkách pridávajte α-bromopropiofenón. 210 g, potom po kvapkách pridajte 15% vodný roztok hydroxidu sodného pripravený 50 g hydroxidu sodného, po úplnom pridaní reagujte dve hodiny, zastavte zahrievanie a ochlaďte na izbovú teplotu. Na oddelenie organickej fázy použite extraktor, vodnú fázu dvakrát extrahujte toluénom (300 ml*2-krát) a organické fázy spojte. K organickej fáze pridajte po kvapkách 1500 ml 15 % vodného roztoku kyseliny chlorovodíkovej, miešajte 1 hodinu, oddeľte vodnú fázu a odparujte za zníženého tlaku, kým sa nestane sirupom. Pridajte 550 ml acetónu a pretrepte, nechajte stáť cez noc a odfiltrujte bielu pevnú látku, ktorá je hydrochloridom α-metylamínpropiofenónu (výťažok: 74 %).
2. V 1000 ml sklenenom reaktore odvážte a pridajte 200 g hydrochloridu α-metylaminopropiofenónu, miešajte pri 30 otáčkach za minútu, pridajte 400 ml nasýteného hydroxidu sodného na úpravu pH = 12-13, miešajte a rozpustite. Potom pridajte 100 l etylacetátu, premiešajte a nechajte odstáť na vrstvenie. Spodný alkalický vodný roztok zlikvidujte, aby ste získali 260 ml hornej vrstvy zmiešanej kvapaliny etylacetátu a α-metylaminopropiofenónu na neskoršie použitie. Okrem toho odoberte 190 g rozpúšťadla (2R, 3S)-(-) dibenzoylvinnej kyseliny [(2R, 3S)-(-)DBT A.H2O] do 1000 ml reaktora, pridajte 100 ml etylacetátu, rozpustite a pomaly pridajte do "zmiešanej kvapaliny etylacetátu a α-metylaminopropiofenónu". Počas procesu odkvapkávania dôjde k veľkému množstvu zrážok. Po skončení odkvapkávania pridajte 30 ml bezvodého metanolu, aby sa roztok vyjasnil. Nemiešajte a nechajte ho prirodzene kryštalizovať 24 sekúnd. hodín alebo dlhšie. Odstreďte a materský lúh sa použije na spracovanie. Pevná látka sa premyje roztokom etylacetátu: metanol = 7:1, kým sa farba produktu nestane bezfarebnou alebo tmavočervenou. Získaná tuhá látka je soľ kyseliny (2R, 3S)-(-)dibenzoylvinnej (S)-(-)-α-metylaminopropiofenónu (skratka: medziprodukt č. 1). Pridajte 0,55 mol redukčného činidla borohydridu draselného k 6-násobku množstva čistej vody na zníženie hmotnosti 216 g a potom pridajte kyselinu chlorovodíkovú na okyslenie. Extrahujte butylacetátom, aby sa oddelilo a extrahovalo rozpúšťadlo dibenzoylvinná kyselina. Do kyslej vodnej vrstvy pridajte 40 % hydroxid sodný, aby ste ju uvoľnili. Extrahujte toluénom a na okyslenie a kryštalizáciu pridajte do extraktu kyselinu chlorovodíkovú, aby ste pripravili L-(-)efedríniumchlorid. Primárny výťažok je 32,68 %.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Syntéza syntetického efedrínu je v našej práci. Ak všetko pôjde dobre, do mesiaca poskytneme videomateriál.
 

junjun

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Veľmi sa teším na vaše video o syntéze efedrínu. Prosím, rozdeľte DL na získanie L efedrínu.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ktorý z nich je najlepší na syntézu metamfetamínu L alebo D efedrín ?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ktorý z nich je najlepší na syntézu metamfetamínu L alebo D efedrín ?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
@HIGGS BOSSON Všetko prebehlo v poriadku? Rád by som videl toto video!!! Nemáš ani tušenie (no, vlastne som si istý, že máš LOL)
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ktorý z nich je najlepší na syntézu metamfetamínu L alebo D efedrín ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
L-efedrín je užitočný tento a d-pseudoefedrín. Optickú rotáciu určuje prvé chirálne centrum na bočnom uhlíkovom reťazci, to, ktoré je najbližšie k aromatickému kruhu. V efedríne je to l-, ale pre pervitín z neho vyrobený to nemá význam, pretože práve toto chirálne centrum sa odstráni.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ďakujem veľmi pekne💎, čítal som(Aminoalkohol cez Akabori) raction na webe chcem to urobiť pre fenylpropanol amín s alanínom a benzaldehydom, ale l-alanín ľahko nájsť v mojom regióne،C Môže sa fenylpropanol amín vyrobený z tohto izoméru (l-alanín) premeniť na aktívnu formu amfetamínu (d)? alebo l-efedrín s metylovaným PPA na eph?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ďakujem veľmi pekne💎, čítal som(Aminoalkohol cez Akabori) raction na webe chcem to urobiť pre fenylpropanol amín s alanínom a benzaldehydom, ale l-alanín ľahko nájsť v mojom regióne،C Môže sa fenylpropanol amín vyrobený z tohto izoméru (l-alanín) premeniť na aktívnu formu amfetamínu (d)? alebo l-efedrín s metylovaným PPA na eph?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Akabori sa často skúšal, ale nikto, o kom som počul, s ním nebol spokojný. Som si tiež celkom istý, že stratíte chirálnu orientáciu a skončíte s racemickým produktom. Monometiláciou norefedrínu alebo d-amfetamínu sa získa d-Meth, ale je tu problém, že sa uprednostňuje terciárny amín a ak nie sú reakčné podmienky správne, skončí sa s di-metylovaným (alkylovaným) produktom, čo by bol di-metylamfetamín, a to nie je veľmi aktívne.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Mojím cieľovým produktom je D-amfetamín.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Toto prepojenie mi nefunguje
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ow, preto som vás vyzval, aby ste
 
Top