Problematika kryštalizácie metamfetamínu

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Produkt fenylacetónu a metylamínu s hliníkovým amalgámom, ktorý je konečným produktom pevnej a kvalitnej podložky, ktorá má problém s kryštalizáciou, žiadam o pomoc a usmernenie svojich vážených učiteľov.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Prečo nespracujete skúmanie, ktoré sa vyskytuje a zabraňuje/spôsobuje problémy počas postupu kryštalizácie? Aké chemikálie sa používajú a aké sú kroky vášho postupu a aký je presne problém, s ktorým treba pomôcť?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenylacetónu, 45 ml metylamínu, 40 %, 4 gramy chloridu ortuťnatého, 350 gramov fólie, 4 litre 97 % etanolu, 12 hodín po začiatku reakcie s toluénom a 300 gramami hydroxidu sodného sa toluén extrahoval horúcou vodou, premyl suchou soľou a vydestiloval vo vákuu. Čerstvý toluén zmiešaný s plynným chlorovodíkom sa vyzrážal. Vyhladil som a vysušil Buchnerovým lievikom. Vzniklo 170 g bieleho prášku s dobrou arómou. ktorý sa premyl studeným acetónom a nijako nekryštalizoval. Mám dostatok informácií na varenie metamfetamínu a jeho kryštalizáciu a študoval som magisterský stupeň v odbore chémia a petrochémia. Ale z kryštalizácie tohto produktu som naozaj padol na kolená. Prosím, pomôžte, ak môžete
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
racemický meth dosen nerastú veľké úlomky, oddeľujú sa enantioméry a rekryštalizujú sa z vody + alkoholu.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Výroba
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý deň Máte po syntéze racmický produkt, ktorý nemôžete kritizovať Musíte oddeliť izoméry a potom kriatallies.
 
Top