Premeňte svoje bohatstvo, pozdvihnite svoje postavenie

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Dobrý deň. Zdá sa, že každý v tomto svete, v ktorom žijeme, sa usiluje hromadiť peniaze a míňať ich v najdrahších reštauráciách, na najdrahšie druhy liekov a na nákup ostrovov, jácht a áut. Nechápeme však, aký význam má chápanie peňazí. Všimnite si, že som sa o míňaní peňazí zmienil len na začiatku tohto článku a vaša hladina adrenalínu stúpla. Preto je pri zarábaní peňazí dôležité, ako ich minúť. Musíme sa vyhnúť chamtivosti a arogancii, pretože priťahujú pozornosť federálnych agentov a zlodejov. Človek musí mať pridelené iné finančné prostriedky ako obchodovanie s drogami. Som tu, aby som vám poradil iné spôsoby ako obchodovanie s drogami, ako si očistiť povesť a vyprať špinavé peniaze.

Po prvé, obchodovanie s kryptomenami:
Obchodovanie s kryptomenami je jednou z najzložitejších oblastí na vystopovanie zdroja finančných prostriedkov. Ak sa v tejto oblasti naučíte zručnosti technickej analýzy a správne obchodné metódy, môže to byť pre vás po obchodovaní s drogami najlepšia oblasť, pretože vám umožní vyprať vaše peniaze.

Akcie: Akcie sú najlepším spôsobom a ja osobne som ich využil. Nechcem získať ani stratiť, chcem burzovú komunitu, ktorú tvorí elita. Človek sa musí snažiť začleniť do tejto komunity. K čertu s akciami a ziskom alebo stratou; chcem veľryby. Vždy medzi nimi nájdete skorumpovaných a nájdete veľké finančné príležitosti.

Nehnuteľnosti: Nehnuteľnosti nie sú ďaleko od akcií, pretože ich komunita je tiež veľká a skorumpovaná. Nehnuteľnosti však ponúkajú veľké príležitosti, najmä v oblasti developmentu. Kúpite schátraný dom, zrekonštruujete ho a zariadite a predáte. Toto je najlepší spôsob, ako sa začleniť do komunity realitných maklérov, pretože ľudia z realitného sektora milujú developerov. Pokúste sa však nájsť miesta ich stretávania a predstavte sa ako developer.

Vstup do luxusných klubov:

Vstúpenie do luxusných klubov je jedným z najlepších spôsobov, ako sa začleniť do bohatej elity mesta, ako sú golfové kluby a kluby pre voľný čas. Hovoríme však o luxusných kluboch.

Nemôžete sa medzi ne začleniť bez toho, aby ste boli jasnou osobou s čistou povesťou, ako je napríklad jedna z vyššie uvedených možností. Áno, sú skorumpovaní, ale záleží im aj na ich povesti. Nebuďte triviálnou osobou, ktorá chce byť v meste známa ako drogový barón, pretože to nechce nikto, ani Pablo Escobar. Preto si musíte najprv upratať svoju povesť, a až potom peniaze. Začlenenie sa medzi elitu vám prináša investície a skvelé príležitosti, ktoré vám môžu ušetriť päť rokov obchodovania.

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zaujímavé napísať muž
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Presne tak, kamarát.
Presne tak...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Povedal by som, že všetko závisí od situácie,m rôzne grófstva majú rôzne zákony, pple majú rôzne zručnosti. Neexistujú žiadne dobré metódy. ale táto renovácia domov je super nápad, jeskutočne ťažké sledovať, koľko sa vynaložilo :)
 
Top