Pokyny na videu: V prípade, že je potrebné, aby ste sa oboznámili s chemickými látkami, ktoré sú súčasťou chemického priemyslu, je potrebné, aby ste sa oboznámili s pokynmi na videu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Vážení priatelia. Začali sme veľkú prácu na vytváraní vlastných jedinečných videonávodov na syntézu rôznych látok. Čoskoro ich začneme uverejňovať, aby začiatočníci mohli pomocou videa pochopiť, ako správne syntetizovať tú či onú látku.
Máme plán týchto prác. Zároveň vás však prosíme, aby ste nám dali vedieť, aké videonávody potrebujete. Nezaväzujeme sa splniť všetky požiadavky, ale tie najžiadanejšie určite urobíme.
 

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! pre istotu dobré staré rp / i / e.. a všetko (samozrejme!) ostatné.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Určite to!!!! ako aj príprava RP zo zápalkových škatuliek, pretože odtiaľ by väčšina tajných chemikov získavala svoje zdroje a je to najekonomickejší spôsob získavania čistých kryštálov I2. čo ma hádam privádza k môjmu nektrému návrhu, ktorý už navrhol niekto iný : syntéza prekurzorov cestou, ktorá je najbližšie k tomu, čoho by bol schopný priemerný domáci chemik.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Skvelé správy Šéf
Žiadam len o syntézu mimo produktov, ktoré sú dnes ešte legálne
Idem na Bmk Glycidate Powder CAS 16648 44 5 na amfetamín freebase oil

Rozhodol som sa pre prášok becouse doprava je oveľa jednoduchšie ako kvapaliny
a je stále legálny
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Hlavné je, aby syntézy vychádzali z dostupných prekurzorov. Ak je to tak:

1. Piperonal --> MDMA
2. Benzaldehyd --> P2P
3. P2P --> pervitín
4. Celková syntéza 2C-B (najlepšie z anetolu)
5. Ak by ste ho urobili pre LSD, bolo by to TAK COOL. Ale nie som si istý, či sa to dá odporučiť.
6. Možno nejaké sedatívum? Napríklad metakvalón alebo nejaký diazepín.
7. Prekurzory: P2NP, PMK, NNP ...
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, presne tak, bolo by skvelé, keby ste ukázali nielen syntézu požadovanej látky, ale aj to, ako sa jednotlivé látky predtým vyrábali z látok, ktoré sú ľahšie dostupné, ale potom ako samostatné video. Ako blog, ktorý odkazuje sám na seba.
Aby sa v návode dali videá prepojiť. Niektoré látky sa tiež používajú častejšie, potom možno lepšie nastavíte ich priority a rýchlejšie prídete k požadovanému cieľu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Áno. Chemplayer to robí vo väčšine svojich videí. "No vyrobte <to> z <toho>, čo sme vyrobili v predchádzajúcom videu".
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
synthsys ketamínu od začiatku by bolo pekné , ale bolo by dobré enought synth priameho prekurzora Hydroxylimín (imín , nie amín). potom by nasledujúce kroky boli tak jednoduché

aj syntéza mdma s formamidom atď. by bola skvelá!
 

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
S úžasom si pozrite thos.

( " _ " )
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Máte prístup k hydroxylimínu HCL CAS: 90717-16-1?
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
dobré správy
Želám si presné vysvetlenie zloženia amfetamínu, pretože to existujúce nie je jasne vysvetlené
Okrem vysvetlenia, ako správne umývať amfetamín
Ďakujem, prajem vám veľa úspechov
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nie!!! na to im žiadam video s vysvetlením, ako to sythesize... odtiaľ keta synth jeho veľmi jednoduché
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Áno, je to tak, ale bez prístupu k prekurzorom... ak chcete syntézou prekurzora ľahko vyrobiť K, môžete to urobiť z 1-bromocyklopentyl-(o-chlórfenyl)-ketónu, ktorý je mor ľahko kúpiť a môžete získať 1-hydroxycyklopentyl-(o-chlórfenyl)-ketón N-metylimín na neskoršiu výrobu K.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
To je skutočne dobrá správa pre začiatočníkov. Požiadam o videá o syntéze syntetických kanabinoidov, počnúc tými najjednoduchšími a tými, ktorých činidlá sa dali ľahko získať.
 

509171594

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Mám digitalizovanú verziu knihy Prissler (Fester) "Varenie so strýkom Festerom DVD) nie som si istý, či ju niekto chce, ale dm mi bezpečným spôsobom nahrať súbor a ill tak urobiť. Ak sa niekedy pozriem sem. Žiadne sľuby.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
aha, naozaj? nevedel som o tom... mohol by si mi, prosím, poslať podrobnosti o Synthu? máš odkaz alebo niečo také? alebo PM atď. prosím.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tu sa nachádza:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398
 
Top