• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Vitajte v sekcii fóra USA 🇺🇸! Vaša pomoc by sa mi mohla hodiť!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Keďže sa pripravujem na prevzatie vedenia tohto kútika fóra. Chcem zostaviť niekoľko zoznamov a zhromaždiť informácie o stave trhu s liekmi tu v Spojených štátoch. Zaujíma ma história, logistika, etiketa, etika, chcem o tom vedieť všetko. Dovoz vývoz. Ak máte na srdci príbeh o skúsenosti, ktorú ste zažili v súvislosti s online trhom s drogami, toto vlákno je váš priestor na jeho prezradenie. Ak by ste radšej zostali v anonymite, môžete mi napísať správu a ja ju pridám. Ak sa chcete podeliť o informácie na tému online trhu s drogami v USA, o výroky, recenzie, náreky, poďme sa o tom porozprávať!
Svet ona sa mení a Američania sa tiež musia prispôsobiť novým výzvam, ak dúfame, že zostaneme relevantní aj v budúcnosti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, chcem len vložiť svoje dva centy. Používanie fóra BB sa predpokladá ako anonymné. Nevyžadujeme žiadne údaje o vašej osobe, neukladáme žiadne údaje (správy sa automaticky vymažú za 90 dní), dokonca ani nepýtame váš e-mail.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Mám tendenciu neprezrádzať príliš veľa informácií, kým nie som správne vyzvaný, potom možno nebudem schopný mlčať v závislosti od mojej nálady. Dotazník by mohol pomôcť pri získavaní odpovedí, ktoré hľadáte od osôb, ako som ja. Dajte mi vedieť, či môžem byť nápomocný. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Tiež možno treba doplniť, v akom regióne týchto Spojených štátov sa váš príbeh odohráva. Zrejme to nie je vaša domáca adresa, ale veľa som precestoval a žil som v dosť veľkom kúsku tejto krajiny a sú tam nejaké VEĽKÉ rozdiely v spôsobe, akým LE vykonáva svoju prácu a/alebo ako zaobchádza s rôznymi látkami v porovnaní aj s iným! Alebo aj spoločnosť vo všeobecnosti, názory alebo pocity na drogovú kultúru. Napríklad pacifický severozápad je dosť uvoľnený v porovnaní s Wyomingom alebo Chicagom.
Neviem, len taká myšlienka.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Otázka, ktorú chce každý naozaj vedieť, je:.. Kde je suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Su? Viem toho veľa o "Tine", "Molly" a dokonca aj o "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan", ale toto je prvýkrát, čo som počul, že by sa niekto pýtal, kde je "Suzy"?! Povedzte mi viac, čo je to za dievča? Uvoľnená, alebo život na večierku?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dalo by sa povedať, že Suzy a Tina sú príbuzné. V ideálnom prípade chceme suzy zredukovať na tina. Suzy sama o sebe je v USA regulovaná ako nosový dekongestant. Ja však svoju tinu milujem. Som na severovýchode, takže sa tu ťažšie zháňa.
A mimochodom.... "Mám to Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Prvýkrát som sa začal zaoberať výskumnými chemikáliami v roku 2013 a najväčšou zmenou, ktorú som videl, že zasiahla trh, sú zákazy najpopulárnejších chemikálií v každej triede, čo viedlo k rozmazaniu hranice medzi: nelegálnymi položkami len na DNM až po mnohých predajcov na čistej sieti, ktorí majú kombináciu 2. Hromadné zákazy po celom svete a šialené zvýšenie kontroly akýchkoľvek balíkov EÚ (konkrétne NL) určených pre štáty tento trh naozaj zničili. Je to škoda, pretože možnosti boli zdanlivo nekonečné a rozmanitosť dostupná väčšine spotrebiteľov mala pre každého niečo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Sú v Spojených štátoch zakázané látky podľa chemickej triedy alebo farmakologického účinku? Existuje rozdiel v trestnej zodpovednosti za klasické látky a ich analógy?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na federálnej úrovni existuje zákon o analógoch a v jednotlivých štátoch sa líši, ale mnohé z nich majú aj dodatok o analógoch. Na federálnej úrovni nie je rozdiel v prípade analógov, ale zaujímavé je, že pod jurisdikciu zákona o analógoch nespadajú len lieky zo zoznamu 1 a 2 (pokiaľ si dobre pamätám), takže lieky bez lekárskeho použitia a s vysokým potenciálom zneužitia a lieky, ktoré sa predpisujú s vysokým potenciálom zneužitia. Kokaín je dokonalým predstaviteľom zoznamu 2, nikdy sa nepredpisuje a veľmi zriedkavo sa používa v chirurgickom prostredí, ale stále je to nižšia kriminalita ako LSD. Marihuana bývala zaradená do zoznamu 1, najnebezpečnejšia z drog! Tu je základný zákon

A) S výnimkou prípadov uvedených v písmene C sa pod pojmom analóg kontrolovanej látky rozumie látka -
  • (i) ktorej chemická štruktúra je v podstate podobná chemickej štruktúre kontrolovanej látky zaradenej do zoznamu I alebo II;
  • (ii) ktorá má stimulačný, depresívny alebo halucinogénny účinok na centrálny nervový systém, ktorý je v podstate podobný alebo väčší ako stimulačný, depresívny alebo halucinogénny účinok kontrolovanej látky zaradenej do zoznamu I alebo II na centrálny nervový systém, alebo
  • (iii) vo vzťahu ku konkrétnej osobe, ktorá predstavuje alebo zamýšľa mať stimulačný, depresívny alebo halucinogénny účinok na centrálny nervový systém, ktorý je podstatne podobný alebo väčší ako stimulačný, depresívny alebo halucinogénny účinok kontrolovanej látky zaradenej do zoznamu I alebo II na centrálny nervový systém.
Ako bolo napísané, bolo rozhodnuté, že AET NIE JE analógom DMT alebo DET, pretože je to primárny amín , ale v niektorých štátoch 1,4 butadiol JE analógom BHT, ale v iných štátoch nie je.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Chcel som to napísať do iného vlákna, ale zdá sa, že to sem dobre zapadá... možno to za niečo stojí alebo pomôže upresniť. Na konci som nechal malú pointu.

V závislosti od presnej definície "analógového zákona"... je to pravda - že pod túto legislatívu spadajú len látky zaradené do zoznamu I a II?
Alebo to skôr znamená, že akýkoľvek analóg, bez ohľadu na materskú spoločnosť, sa stáva buď I alebo II. Napríklad analógy ketamínu by mali byť stíhané tak, ako by bol stíhaný ketamín, teda ako látka zaradená do zoznamu III, myslíte si. Vidím však, že metoxetamín je od 6. 6. 22 zaradený do zoznamu I. Usmernenie je: vysoký potenciál zneužitia a závislosti, žiadne akceptované lekárske použitie. Je zaujímavé vidieť pri vyhľadávaní všetky reklamy na "terapiu s pomocou ketamínu". Netušil som, že je to taká populárna (a akceptovaná) vec. Napriek tomu analóg preskočil jeden krok a nemôže sa prípadne používať terapeuticky. Páči sa mi, že väčšina benzo rodiny je tiež zaradená do zoznamu IV. "Nízky potenciál závislosti" ... Áno, dobrý nápad...

Rád by som si myslel, že to NIE JE pravda. Všetko však nasvedčuje tomu, že áno. Myslím si, že je tu trochu priestoru na machinácie, čo sa týka všetkého vo všeobecnosti, veď predsa len som si asi pred 10 rokmi odsedel vyše 2 roky vo väzení za predaj nejakého katinónu alebo analógu mda narkomanovi. Našťastie, nech ma chytili s čímkoľvek, "etylón" je látka zaradená do zoznamu I. Majte však na pamäti, že je to na federálnej úrovni. Tu sa nachádza tá šedá zóna. Bol som obvinený na štátnej úrovni, kde som sa priznal k obchodovaniu s "látkou triedy C". To, čo spôsobilo, že sa to považovalo za "obchodovanie", bolo príslušné množstvo. Neviem nájsť usmernenia, ale myslím, že v mojom štáte to musí byť viac ako 20 gramov alebo niečo podobné, aby sa to považovalo za obchodovanie s látkou triedy C.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Nie je to môj štát, ale tu to trochu vysvetľujú. Je dobré, že som sa nezaplietol s federálmi, pretože môj etylón mohol byť pre nich rovnako dobre fentanyl.
Ako harmonogram I, v takom prípade by som sa pozeral na úplne inú situáciu.

Myslím si však, že by to malo byť podnetom na zamyslenie pre väčšinu z nás, aspoň v USA. Ak vás prichytia, ako si to rozdávate s poštou, hádajte čo? Čas pre federálov. Robiť veci za hranicami štátu? Fed time. Niektorí z nás, v závislosti od toho, čo robíme, by možno mali prehodnotiť svoje konanie a prehodnotiť plán hry. Práve preto sú stealth a opsec také dôležité. Ak všetko prebehne práve tak, ako má, balík vás môže nakoniec stáť zvyšok slobody v tomto živote. Alebo aj niečo také hlúpe, ako keď ste na diaľnici minuli výjazd a omylom ste skončili za štátnou hranicou. Povedzme, že by ste žili napríklad v oblasti troch štátov (NY/NJ/CT) (v tejto oblasti je naozaj také ľahké skončiť v inom štáte bez toho, aby ste sa o to pokúsili...). Boli ste na ceste odovzdať balík a nejaké dieťa do vás narazilo, čo teraz? Mali ste v kufri dve kilá výskumnej chemikálie a niekto do vás zozadu narazil, rovno vás zrazil! a teraz je produkt... vyzerá to ako kamenná soľ alebo pervitín, je všade, na ulici, vo vašom kufri atď. Svedkovia sú všade, nemôžeš utiecť, nemôžeš nič ukryť, nemôžeš nič urobiť. To, čo mohlo byť na štátnej úrovni možno maximálne trojročným trestom, sa teraz zmenilo na 15 rokov povinného federálneho trestu, kde sa tresty počítajú na mesiace. 15 rokov... alebo 180 mesiacov... Toto je, samozrejme, hypotetická situácia, ale takéto sračky sa stávajú častejšie, ako si myslíme. Nezabúdajte, že zakaždým musíme mať úplnú pravdu. 'Človek' musí mať pravdu len raz, a to len napoly a mať trochu šťastia, alebo byť špinavý a manipulatívny.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Téma legálnosti látok si vyžaduje povinnú samostatnú diskusiu. Napriek tomu, že v poslednom čase je takýchto látok veľmi málo, stále existujú. Napríklad syntetické kanabinoidy môžu mať nekonečne veľa možností, rovnako ako opiáty a disociatíva. Je to záležitosť našej biológie a väčšina látok ešte nebola objavená. J. W. Huffman ukázal svetu, že môžu existovať nové triedy látok. Prejdime k samostatnej téme.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ahoj Frit, som tu, aby som sa učil, zúčastňoval sa a pomáhal, ako sa len dá. Nikdy neváhaj a oslov ma alebo ma niečím pover, aby sa náš malý kútik USA na tejto úžasnej stránke stal niečím výnimočným.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Neskôr vám pošlem PM o mojej oblasti a niektorých záležitostiach možného záujmu vrátane, ale nielen, veľkých potenciálnych príležitostí pre mŕtve kvapky, skladovanie, čistenie, okrem iného, pretože táto lokalita je plná oportunizmu pre správne veci na správnych miestach pre správnych ľudí a povedal by som, že asi 99 %, ak nie 100 % z toho by sa dalo preskúmať a potenciálne začleniť do už existujúcich sietí, čo by mohlo dobre znížiť určité riziká a otvoriť možné obchodné príležitosti v oblastiach, ktoré sa zvyčajne považujú za bezvýznamné, bez potreby prezradenia osobných informácií, ktoré by mohli ohroziť anonymitu kohokoľvek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je tu minimálne jeden predajca, ktorý prevádzkuje sieť. Objednáte si u neho a v závislosti od toho, čo ste si kúpili, vám balík príde z niekoľkých rôznych štátov a predpokladám, že od rôznych ľudí. Keď to robíte takto, on je firewall. Predajcovia si ani nerobia reklamu a pravdepodobne ani nemajú účet. Chlapík prijme objednávku, prepošle údaje a vyberie peniaze. Možno ani nemá žiadne drogy a (predpokladám) vzal si poznámku od FBI a preposiela údaje v chate online hry alebo v zdieľanom google doc, ktorý sa neustále upravuje, ale nikdy nezverejňuje
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Zaujímavé údaje, ktoré treba mať k dispozícii, hoci ide o rok starý dokument.
 
Top