Prečo som stále unavený, keď užívam rýchlosť

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Amfetamín som začal užívať asi pred 3 týždňami, začal som s nízkou dávkou, asi 20 mg, keďže neviem, aký je čistý, potom som si dal 2 týždne pauzu a minulý týždeň som si ho vzal asi 3-krát po 24-30 mg a prvé 2 dni som naozaj cítil, ako mi pomáha sústrediť sa na prácu a cítil som sa po ňom naozaj prebudený, ale teraz som si vzal 30 mg a zrazu to už nie je ono, čo by to mohlo spôsobiť alebo by som ho mal skúsiť užívať radšej perorálne? Veľmi sa mi páčilo, že som sa mohol 8-12 hodín sústrediť na prácu 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Medzi užívaním látky je potrebné urobiť prestávku, amfetamín na zvýšenie vlastnej produktivity by ste nemali užívať dlhodobo. Pauzu si urobte aspoň na 1 mesiac.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Najlepším stavom je triezvosť a vyváženosť

HUDBA je kľúčom

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Súhlasím ,urobte si prestávku a nájdite si iný spôsob, ako zostať sústredený. Dúfam, že dnes sa vám podarí zostať tak sústredený, ako potrebujete.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
To, čo opisujete, je podobné tvorbe tolerancie. Neexistuje žiadny špecifický spôsob, ako sa jej zbaviť. Najlepšie je urobiť si dlhú prestávku, ako to uviedol vyššie HEISENBERG. To pomôže nielen obnoviť rovnováhu neurotransmiterov, ale aj spomalí vznik závislosti, s ktorou sa pri pravidelnom užívaní stimulantov stretávate/ Okrem toho dávky, ktoré ste uviedli, patria do kategórie stredne silných, ale nie ako ľahké. Po prestávke môžete skúsiť znížiť aj jednorazové dávky a frekvenciu užívania.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Urobte si prestávku, ako povedali všetci ostatní, a začnite možno s 10 mg, priateľu. Dobrá rýchlosť 10-25mg dokáže človeka udržať hore celé dni.

Edit: Jednoducho robíš príliš veľa príliš často, spomal kamarát.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Dôvodom tohto javu je tolerancia. Amfetamíny patria do triedy látok, ktoré už po prvom použití spôsobujú toleranciu, a to pre svoj osobitný mechanizmus účinku. Aby ste sa tomu vyhli, urobte si prestávku v ich užívaní. Telo by malo byť bez amfetamínov aspoň dva týždne, ideálne 8-10 týždňov.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Skontrolujte si jour ph vo vašej moči.a odvodnite sa .tu sú niektoré greath užitočné témy, ktoré vám to vyriešia.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Po 2 rokoch dali perorálne dávkovanie som bola mesiac unavená a väčšinu času som spala, ako príde nemotivovaný človek (váš už bol v mojom prípade) späť trojnásobne. Takže buďte opatrní a urobte si tie prestávky, ak chcete maximálny účinok tejto látky. Dobre sa najedzte a choďte športovať pohybom to môže urýchliť zotavenie.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Užívajte tyrozín, DL fenylalanín, veľa vitamínu c. B12 injekcie alebo sublingválnu najlepšie metylkobalamínovú formu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Niekedy si vezmem speed, zostanem hore celú noc, necítim sa unavený, vezmem si viac speedu a ten ma prinúti zaspať
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Máte inteligentné telo/mozek, ktorý uzol viete vypnúť. nepoznáte správne slovo
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hovorím len o svojej osobnej situácii. TOTO NIE JE RADA! Myslím si, že pre väčšinu ľudí je Heisenberg na mieste a zjavne vie o tejto téme veľa.

Tolerancia je niečo, s čím sa musím vysporiadať, aby som mal z liekov, ktoré užívam, naďalej úžitok. Mám lekára, s ktorým spolupracujem, a to je to, čo práve teraz robím.

Moja situácia:
Mám predpísaný Adderall IR 20 mg, 15 mg a 10 mg denne a áno, na tieto veci si pomerne rýchlo vybudujete toleranciu. Nemôžem povedať, že by som niečo cítil, keď beriem lieky, ale určite to cítim, keď ich neberiem. Vzhľadom na to, že moja celková denná dávka je 45 mg, som presne na tej hranici, kedy lekári začínajú musieť obhajovať svoje konanie pred ľuďmi, ktorí o medicíne vedia veľmi málo, ale radi hovoria ostatným, čo majú robiť.

Moje súčasné metódy:
Každopádne, je niekoľko vecí, ktoré robím s odporúčaním môjho lekára:
  • Dávkujte rozumne, premýšľajte o tom, čo kto dnes potrebuje urobiť, a podľa toho dávkujte. Príklady: Niektoré dni beriem len minimum, aby som nemal absťák, ale ak mám niečo dôležité, vezmem si plnú dávku a niekedy o niečo viac. V podstate si vezmite to, čo potrebujete, keď to potrebujete.
  • Existujú doplnky, ako je uvedené vyššie. osobne užívam L-tyrozín a horčík okrem denného
  • Tento posledný mi je predpísaný dvakrát denne. Auvelity je veľmi unikátny antidepresívny liek (čo mi vychádza, pretože mám aj depresiu); v podstate je to kombinácia dextrometorfánu (DXM) a bupropionu (Wellbutrin), oba tieto lieky, najmä DXM, majú tendenciu znižovať toleranciu stimulantov. Nehovorím, že utekajte a získajte Auvelity, ale trochu DXM každých pár dní by mohlo pomôcť s udržaním súčasnej úrovne tolerancie
Pre zdôraznenie:
To je to, s čím experimentujeme s mojím lekárom. Môžem oznámiť, že pre mňa sa to zdá byť trochu účinné.

Opäť si však myslím, že najlepšia rada prišla od Heisenberga, a to robiť pauzy.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Chcem tiež dodať, že je obrovský rozdiel medzi Adderall a Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie celkom, najmä nie ústne. Je oveľa väčší rozdiel medzi racemickými a dextro variantmi buď
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline V tomto smere vám prenechávam slovo, pretože o tom viete oveľa viac ako ja. Hovoril som z vlastnej skúsenosti, ktorá spočíva v tom, že euforizujúce účinky pervitínu sú oveľa výraznejšie ako u Adderallu.

Nie som chemik a všetko, čo si myslím, že o tejto veci viem, pochádza z internetu a tejto úžasnej webovej stránky, ktorú Heisenberg a spol. postavili.

Vo svojej odpovedi sa však dotýkate niečoho, čo ma veľmi zaujíma, izomérov. Podľa mojich informácií je Adderall zložený z 3 dielov Dextra a 1 dielu Levo amfetamínov, takže by som chcel vyrobiť niečo, čo je 3:1 metamfetamín. Keďže metódou P2P vzniká racemic, zdá sa, že ďalšími krokmi by bolo izolovať izoméry a rekombinovať ich v pomere 3:1.

Som ďaleko od toho, aby som toto všetko dokázal urobiť doma v kuchyni, a práve som sa začal snažiť prísť na jednoduchú domácu metódu P2P, a už vôbec nie na zvyšok. Tak som si myslel, že vám dám vedieť, keby ste ma mohli na niečo upozorniť. Ach áno, nebol to môj pôvodný zámer, ale... keďže som tu aj tak... Možno si budem chcieť doma uvariť aj trochu mefedrónu a MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
No je to samozrejme subjektívne, niektorí považujú telesné opojenie racemicom za euforické. U tých, ktorí majú sklon k úzkosti, extra adrenalín z racemicu ich príliš nabudí na to, aby sa cítili príjemne. Adderall tvorí približne 75 % dextrových solí . V adderalle sú 4 soli, z ktorých 2 sú dextro (25 % x 2) a 2 racemické (12,5 % x 2), takže 75 %. Soli sa však líšia v tom, koľko je v nich skutočného amfetamínu v porovnaní s neaktívnou soľou. To by bolo veľké nedopatrenie, ak by zloženie adderallu bolo nejakým spôsobom zamerané na špecifický účinok. Je to zvláštne zloženie je to 3. verzia adderallu k dnešnému dňu. Stále sa mení jeho zloženie, aby sa naháňal za americkými patentmi. 25 % nie je číslo, ktoré by sa vyskytlo na základe testovania každej z 3 solí, je to len výhodné.

Myslím si, že ak by jedného dňa niekto nahradil váš adderall ekvivalentnou dávkou pervitínu, nevšimli by ste si, že niečo nie je v poriadku, okrem toho, že trvanie je iné. Myslím, že ak by ste fajčili alebo si injekčne podávali veľké neklinické dávky, rozdiely by boli zjavnejšie. Ale ja budem šťastný, že si beriem buď zameniteľne a dal som to ostatným, ktorí im nepovedali, čo je to a nevšimli si to. Ak chcete vyrobiť adderall, stačí izolovať dextro z niektorých voľných solí polovica vášho získaného dextra jedna soľ, polovica druhá. To isté pre váš nedotknutý racemic, potom spojte 4 soli v rovnakej hmotnosti. Rozdielne soli sa síce absorbujú rôzne, ale nakoniec to všetko aj tak skončí ako freebase, takže ak chcete naozaj vyrobiť presný adderall, musíte len zistiť skutočné množstvo freebase na soľ, čo vám dá skutočný pomer D:L.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
To je objasňujúce a v súlade s tým, čo som si myslel, že skúsim. Zároveň ma to núti uvedomiť si, že pravdepodobne nedostanem to, čo chcem. Snažil som sa o euforickejší zážitok, ktorý by stále riešil dôvody, pre ktoré ho užívam. Ale po prečítaní vašej odpovede sa mi zdá, že by som tento náraz nedostal bez toho, aby som buď zvýšil množstvo, ktoré užívam ústne, alebo ho fajčil. Tak či onak, v tejto chvíli je to akademické, pretože sa stále snažím naučiť ho vyrábať.
Ešte raz vďaka, vážim si to.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jedna stará prostitútka vo Windsore v Kanade povedala môjmu priateľovi, že kedysi sa dostával čistý prášok speed, ktorý keď si podáš, dostaneš okamžitý orgazmus. Znie mi to ako blbosť a nikdy presne neuviedol, koľko mala rokov, takže vtedy to mohlo byť kedykoľvek pred rokom 2000
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ďakujeme za zaujímavú tému. Mohli by ste urobiť záver o dokonalom pomere pre trendy moderných dní?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Hľadá niekto 30 mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Po rýchlom skonzumovaní nie je také ťažké zaspať.

Skúšali ste niekedy zaspať, keď ste v stave G-Rebound, napr. pár hodín po konzumácii 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Potom máte zlú rýchlosť, ak to nie je ťažké 😆
 
Top