2-fluoroamfetamin

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Nekaj zaslug za to snov ima 2-fluoroamfetamin.
S svojim stimulativnim učinkom je v primerjavi s skupino zdravil na tržišču resnično učinkovita. Zaradi lipofiličnosti ne more biti nič lažje za oralno induciranje roa enostavno.
Način, kako zavira osrednji živčni sistem, je poseben na svoj način in je lahko zelo koristen tudi kot nadomestek za Adderall. Menim, da ima podobne koristi dovolj velike, da ga lahko imenujemo nasprotniki njegovega bratranca dekstroamfetamina. ob upoštevanju, da sta močno strukturno povezana med izomerom dekstro in fluoro atomom na benzenovem dialu, je zagotovo nekaj kemične romantike.

Predvidevam, da bi tovrstna snov cvetela v bolj konservativnih skupinah; ljudje, ki iščejo snovi, ki vam pomagajo uspevati z bolj zdravilnim namenom in hkrati najti užitek.

(Morda zato, ker domnevno spodbuja sproščanje dopamina in noradrenalina v možganih).
Priporočam, da vsi, ki šele začenjajo s sintetičnimi snovmi, kemikalijami ali raziskovalnimi kemikalijami, začnejo tukaj. Tudi 2-fa je zelo močna!

Tukaj je koristna povezava, na kateri si lahko ogledate fizikalne lastnosti:
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! No, položaj 2 je meta, torej govori samo o sebi, vendar so meta direktorji večinoma deaktivirani, zato je to čudna vrsta samoprevare. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Metaredakcijo razumem v enaki meri, kot razumem orto in pararedakcijo. Fluor na meta ni ravno nečistota?

Po mojih izkušnjah ga ta "amortizacija "izniči na način, ki je koristen in se razlikuje od drugih amfetaminov.

- spanje in prebujanje sta čudovita
- & dolgotrajna pomirjujoča stimulacija naslednji dan. Ostaja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Položaj 2 je vedno orto, ne more biti meta, saj je to vedno položaj 3 (orto, meta in para so 2, 3 in 4 glede na drugo substitucijo, ki je ena (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Zahvaljujemo se vam za vaše lekcije. Še bolje razumem med položajema obeh snovi na benzenovem obroču in razumem razliko.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kako se primerja s 4-fluoro? Spomnim se, da mi je bil precej všeč, ko sem ga poskusil pred približno 15 leti, zelo gladek in "čist"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motiviranje drugih za dokumentiranje te teme me navdaja z zadovoljstvom.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Tudi jaz. Tako se zgodi, ko ljubiš, kar počneš, in slediš svoji strasti. Rad sem del anonimnih skupin, ki vplivajo na to, da se ljudje dvignejo višje. Učenje kemije in tehnologije je način preživetja in napredovanja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Imel sem možganski prdec.
Kaj pa tole? Para ali meta? J/k, spoznajte Maro R. Peta, tu je nova.
LvCOmUEVjQ
 
Top