Question Vprašanje trajnosti

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni prijatelji,

že več kot desetletje sem (pod drugim psevdonimom) del kulture sive cone/research chemical/ in clearnet legalnih drog. Bil sem moderator na več zdaj že nedelujočih forumih prodajalcev. Videl sem jih prihajati in odhajati.

Moje vprašanje je, kako lahko BB pričakuje, da njegova domena ne bo zasežena? Spoštujem strokovni, v zmanjševanje škode in kemijo usmerjeni pristop BB, vendar sem videl, kako so podobna prizadevanja spodkopana in uničena.

Še eno vprašanje: zakaj bi poskušali vzpostaviti spletno stran clearnet?

Hvala,
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Absolutno občudujem vizijo tega projekta in pogumno ekipo, ki stoji za njim.
Kot rečeno, vaša skrb je pravilna in tudi sam sem se že spraševal o tem, saj so forumi, kot je ta, tisto, kar skupnost potrebuje, in trajnost takšnih projektov lahko pozitivno vpliva na veliko ljudi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Tudi če domena clearnet ni na voljo, imamo na voljo domeno onion, ki bo vedno delovala. Vsebina, ki jo ustvarjamo, se zelo hitro razširi po spletu, naša prizadevanja pa bodo na spletu ostala za vedno.
Imamo velike načrte, ustvarili bomo nove standarde za forume v senci in dvignili minimalno letvico kakovosti za vse tovrstne projekte.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Da, naokoli so že eksplodirali videoposnetki o sintetskih materialih. Tako dobro so narejeni. Vedel sem, da morajo za takšnimi prizadevanji stati resni in predani ljudje.

Cenim vaše delo. Mislil sem, da je vredno vprašati. To je ena najbolj profesionalnih strani, kar sem jih videl. Vsekakor je znanje o kemiji nad tistim, kar sem videl.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Resnično cenim trdo in strokovno delo, ki ga tukaj opravljate za klandistično skupnost, in ponosen sem, da sem del nje že od prvih dni :) Komaj čakam, da vidim, kam bo to šlo v naslednjih letih!
 
Top