O načinu sinteze metilfenidata

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Pozdravljeni, želim deliti nekaj izkušenj o Ritalinu. opravičujem se za slabo angleščino in manj izkušenj. pred kratkim sem uspešno sintetiziral metilfenidat iz ritalinske kisline. to je enostaven način.
Najprej sem iz Kitajske prinesel 75 gramov ritalinske kisline, ker je zakonita snov in je nihče ne bo opazil.
Nato sem pripravil 500 ml raztopine metanola-hcl na preprost način, samo vodikov klorid v metanol, dokler ni nasičen. ne uporabljajte vodne raztopine, ker se bo zmanjšal izkoristek ali pa se reakcija ne bo zgodila Pomembno je, da je okolje suho. za sušenje lahko uporabite molekularno sito.
Zmešajte jih skupaj v steklenici s povratnim hladilnikom z močnim mešanjem. segrevanje rm 40-45 stopinj Celzija, ker bo višja temperatura omogočila reakcijo metanola in hcl in povečala vodo.Kislina Ritalin se raztopi le delno, vendar to ne skrbi. Reakcija bo potekala in raztopila vso kislino.
Po dveh dneh reakcije se bo pojavila sol. rm in sol dajte na toplo, da izhlapi vse topilo. rm posušite in ponovno kristalizirajte z vodo. metilfenidata ne segrevajte, da bi ga posušili.
Pri ustreznem odmerku je učinek gladek in miren morda zato, ker imam ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
hej, kako lahko najdem dobavitelja ritalinske kisline na Kitajskem ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Našel sem podjetje iz Wuhana.Nekaj podjetij ga lahko proizvaja.Najdete jih na spletnem mestu, imenovanem kemijska knjiga.Našel sem tudi, da ga prodajajo na Alibabi, samo poiščite cas19395-41-6 (α-fenilpiperidin-2-ocetna kislina).
 
Top