Sinteza adderalla

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Torej,
Trenutno v ZDA zaradi kadrovskih težav družbe Teva primanjkuje zdravila Adderall. Zato se pojavljajo pločevinke stisnjenih prodajalcev. Veliko različnih vrst kombinacij uporabljenih snovi. Pravzaprav imam dve vprašanji. Prvo je , ali je mogoče, da nekdo dejansko naredi Adderall popolnoma enako lekarni? Drugič, tisti z izkušnjami, kateri so ponavadi najbolj podobni pravim. Vidim veliko pregledov, ki se pritožujejo nad šibkostjo. Toda ni veliko na drugi strani, kar je verjetno dobro. Za vas, ki ste izkusili peščico različic, ali imate raje RC n amfetamin sulfat ali metamfetamin in amfetamin sulfat? Ppl plačujejo dolar za mg, tako da če bi bili pod pritiskom obv cena bi se znižala. Vendar bi potreboval nekaj blizu. Zahvaljujoč vladi, ki trdi, da je vse fent kontaminirano, so ppl.are weary of anything pressed Trenutno je tako, da bi moral dobesedno razdeliti vzorce, da bi dokazal sprejemljivost. Obstaja toliko možnosti, ki stanejo od 1 do 6 dolarjev. Težko se je odločiti?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
V tajnih pogojih je veliko težje dobiti čisti dekstroamfetamin. Lekarniški izdelek bo vedno boljše kakovosti kot ulični izdelek.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Da, ampak recimo kartel z neomejenimi sredstvi.....bi lahko izvedljivo izdelal vse 4 soli, pravilno?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Videl sem, da lahko tako meth n adderall izvira iz p2p. Trenutno je adderall vreden več kot meth n potrošniki delajo, ne gredo v zapor ali v brezdomstvo itd. Zdi se mi, da je to brez možganov. Poglej Farmapram Xanax iz Mehike. Nekateri ugibajo, da za podjetjem stoji kartel, vendar si jih ljudje želijo, ker vedo, da dobijo 2 mg alfa in ne RC. Poleg tega ni strahu, da bi doktorji zaradi pritiska velikega brata predpisovali celo zakonite zdravila!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
ja, to bi bilo mogoče, vendar preprosto ni vredno, tudi izdelava xanaxa se zdi lažja kot nekaj soli v adderalu
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Na tem mestu imajo navodila za izdelavo fr p2p iste stvari, ki jo uporabljajo za izdelavo metamfetamina.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dekstroamfetamin je enak soli amfetamina, je tako?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tajno pripravljen adderall bo enako prepovedan kot običajni amfetaminov sulfat.
Karteli lahko sintetizirajo karkoli, vendar tudi nimajo farmacevtskih tovarn v džungli, temveč sode in cisterne namesto reaktorjev.
 
Top