amfetamina ne potenten , ali lahko ponovno zakisam?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, v moji sintezi sem manj zakisal (izdelek je rahlo rumenkast).
ali lahko svoje soli raztopim nazaj v topilih in ponovno zakisam, da dosežem boljši ph (1/5 raztopine žveplove kisline IPA)?
Prav tako, kaj lahko povzroči pomanjkanje energije (če v olju ni več h20 in so vsa moja topila suha)?
Na zdravje
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Da, izdelek iz soli lahko spremenite nazaj v prosto bazo. Če greste na pripete niti v tem razdelku, je ena z naslovom "Kristalizacija metamfetamina in proizvodnja ledu", ki podrobno opisuje, kako je to mogoče doseči.

Težave z jakostjo so lahko posledica kontaminantov, ki jih je mogoče odpraviti s ponovno kristalizacijo.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aminske soli se sproščajo z dodajanjem raztopine močne baze.
Sinteza NaBH4? Pomagalo bi, če bi lahko povedali več podrobnosti, saj vam trenutno zelo težko kdo pove kaj uporabnega
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
zmanjševanje z združevanjem.
Vendar je bil Ph defekt , ker sem ga še naprej kisal, dokler raztopina ni postala tako gosta.
Ko sem meril ph s trakom, je bil na traku že zelo gost AMF sulfat, tako da ga nisem mogel odčitati.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Najbolje bi bilo, če bi bile soli suspendirane v topilu, tako da bi čim manjši del sulfata prišel v stik s kislino, kar bi jo lahko uničilo ali spremenilo.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
vendar sem naredil raztopino po alki 1/1 v topilu. in kislino 1/5 v topilu za kapljanje do nastanka soli.
vendar je bila še vedno preveč gosta
 
Top