Zamisel za metodo otc za proizvodnjo P2P

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Najprej vam moram povedati kot izjavo o omejitvi odgovornosti: trenutno nimam nobene laboratorijske opreme ali kemikalij, zato vse, kar znam, pridobivam z gledanjem številnih znanstvenih del na spletu v obliki poskusov iz organske kemije in podobno. Po tem, kar sem povedal, gremo na to:
Na YouTubu sem gledal videoposnetek, ki je zdaj na voljo samo na BitChute, ki ga je pripravil Chemplayer, spodoben kanal, ki precej poučuje noobije, kako izdelati predhodnike. Vzel je kalcijev hidroksid, vanj spustil benzojevo in ocetno kislino, pri čemer sta na mestu nastala kalcijev benzoat in kalcijev acetat, nato pa je posodo destruktivno destiliral, da bi dobil fenil2propanon, vendar je dobil acetofenon (samo po vonju) in propiofenon. Nekdo drug je to ponovil in dobil propiofenon na ne vem kaj... nocoj me je nekaj presenetilo: cimetova kislina. To je trans fenilpropanojska kislina. Ali ne bi mogli preprosto narediti kalcijev cinnamat ali kupiti to, spustiti to v bučko s kalcijevim propionatom ali acetatom (treba se je igrati s tem) in ali ne bi tako nastali ketoni, ki jih tako pogosto iščemo? Ali ne bi bilo tako lažje, če imam prav? To je le strel v temo, vendar tako rastline ustvarjajo korenine, zato upam, da bo iz tega kaj nastalo in da bodo ljudje lahko rekli, da so preizkusili mojo metodo (to bo dan!). Naj mi kdo sporoči. Naj vas spremlja bog. Bodite varni.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, razlog, da bi morda potrebovali druge kalcijeve soli, zlasti acetat ali propionat (občutek bolj propionat), je v tem, da je sol cimetove kisline qouod primarni alkoholni ekvivalent ketona oziroma aldehida, kar ni ravno to, kar iščemo. Menim, da bo določen odstotek cinamata reagiral s propionatom, pri čemer bo nastal ketonski derivat fenilpropan2on, točno to, kar je potreboval zdravnikov pomočnik. Upam, da boste to preizkusili, ko vam bo dolgčas, kemiki. To ni namenjeno proizvodnji v velikem obsegu, temveč lažjemu upravljanju. Verjetno boste dobili nečisti izdelek, vključno z aldehidi in nezmešano kislo soljo. Kalcij se je zdel najboljša perspektiva za alkalno zemljo, vendar se lahko uporabijo tudi druge. To je vendarle znanost.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, razlog, da bi morda potrebovali druge kalcijeve soli, zlasti acetat ali propionat (občutek bolj propionat), je, da bi bila sol cimetove kisline primarni alkoholni ekvivalent ketona oziroma aldehida, če bi samo kalcijev cimet pražili v bučki z okroglim dnom (rb), kar pa ni ravno to, kar želimo. Menim, da bo določen odstotek cinamata reagiral s propionatom, pri čemer bo nastal ketonski derivat, fenilpropan2on, točno to, kar je potreboval zdravniški asistent. Upam, da boste to preizkusili, ko vam bo dolgčas, kemiki. To ni namenjeno proizvodnji v velikem obsegu, temveč lažjemu upravljanju. Verjetno boste dobili nečisti izdelek, vključno z aldehidi in nezmešano kislo soljo, skupaj z drugimi ketoni, morda tudi dibenzalacetonom. Kalcij se je zdel najboljša možnost za alkalne zemljine, vendar se lahko uporabijo tudi druge. To je vendarle znanost. Gre za metodo, ki je bila preizkušena ali preizkušena proti.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gre za sol fenilocetne kisline (PPA), ki po suhi destilaciji z acetatom daje P2P. In to je razlog, da je ta izdelek nadzorovan/nelegalen.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Da, to vem. Iščem nove načine za pristop k istemu izdelku. Spoznal sem, da cimetova kislina, čeprav NI bila fenilocetna kislina, JE BILA fenilpropionska kislina, nekaj, kar bi morda z drugo kislino, vezano na alkalno zemeljsko kovino, kot je kalcij, dejansko privedlo do istega ketona. Trenutno nimam eksperimentalnega materiala in ne želim povzročati razburjenja na svojem področju, zato sem samo navedel, kaj sem mislil, da bi lahko delovalo. Še enkrat, kalcijev acetat pri kuhanju v bučki z okroglim dnom destilira aceton. Ko kalcijev benzoat in acetat zavreta skupaj, dobite propiofenon. Če bi torej kalcijev cinamat in kalcijev propionat zavrela skupaj, bi morda dobila fenilpropan2on. Ne vem. Samo upam. To bi bilo lepo in nikjer na svetu še nisem slišal, da bi to neposredno izpodbijali.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
- Za to ne uporabljate steklenih posod, temveč pločevinko za enkratno uporabo, kot za topila, in nekaj kovinskih vodovodnih cevi z navojem za povezavo s kondenzatorjem, ki jih lahko pritrdite s čarovnijo zamaškov in PTFE traku.
- V literaturi je nezdrava obsedenost s kalcijevimi solmi pri tej reakciji. To lepo kaže, kaj se zgodi, če ljudje samo kopirajo od drugih, namesto da bi sami poskusili. Kalcijeve soli so precejšnje sranje, saj tvorijo betonsko zmes, ki onemogoča izločanje številnih izdelkov. Mešanica natrija in črnega železovega oksida (magnetita) s presežkom oksida, ki tvori soli kislin, in zelo dobro premešana, mokra, kot kaša, sicer vam bo prah iz kislin in soli pojedel oči. Najprej. V pločevinko dodajte grobo jekleno volno. Napolnite jo s suspenzijo. Segrevajte, da voda izstopi, in ko se posuši in postane trda, ne bo en sam blok betona, ampak bodo zaradi oksida in jeklene volne ter mokrega stanja nastale razpoke, veliko jih bo, kar bo omogočilo odhod vašega izdelka.
- Da, s tem je mogoče izdelati več dragocenih prekurzorjev, potrebne kisline niso tako pogoste, vendar jih je mogoče dobiti. Tista z imenom Hex in tista z imenom Pent...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ko rečete natrij, katero natančno kemikalijo imate v mislih? Ali pravite natrijev oksid? Enako črni železov oksid, ali lahko dobim cas vsakega od njih?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Govorim o natrijevi soli karboksilne kisline, kot je natrijev benzoat, kar je super, saj to dobite poceni in se vam ni treba zajebavati z dokaj jedko kislino, recimo proprionsko kislino, ki jo mokro zmešate s presežkom magnetita, jo segrejete in reagira, da nastane železna sol, to mokro zmešate z benzoatom, dodate še nekaj magnetita (toliko, kot želite) in zelo dobro premešate. Uporabite mešalnik za testo ali podoben kuhinjski stroj. Rezultat je odvisen predvsem od tega, kako dobro je bilo testo zmešano. Solvent lahko, dodajte grobo jekleno volno (prodajajo jo, ko predelujete lesena tla), tako da gre od dna do vrha, in vlijte mešanico, ki ste jo naredili. Železo in baker se pod temi pogoji odlično obneseta, zato lahko uporabite standardne fitinge za povezavo s steklenim ali bakrenim kondenzatorjem, ki ga prav tako lahko sestavite iz standardnih vodovodnih delov.

Naredite drugo steno za pločevinko z 1 do 2 cm razdalje med folijo in pločevinko, do mesta, kjer gre koleno do kondenzatorja, in jo segrejte s plinskim gorilnikom za kampiranje. Folija je kot dimnik in ohranja vroč zrak v stiku s pločevinko. Samo segrevanje od spodaj bo dalo podstandardne donose.

To je enostavno in zabavno.

izdelek je treba ponovno destilirati.

Po končanem postopku pločevinko odvrzite.
Če uporabljate Ca-soli in stekleno posodo, se pripravite, da boste vse skupaj vrgli ven. Poskusi čiščenja so običajno zaman.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
To je odgovorilo na moje vprašanje. Imam pa še eno, ki izhaja iz vašega novejšega prispevka.

Zdi se, da človek potrebuje dve soli, eno natrijevo in eno železovo sol. Vprašanje, ki ga imam, je, kako naj določim, katero potrebujem?

Na primer, če bi za 4metil propiofenon uporabil p toluično kislino (gotovo jo je mogoče naročiti na spletu), da bi naredil natrijev p toluat, in kaj potem z drugo soljo? Zdi se, da bi moral karboksilno kislino zmešati z magnetizem, toda katero karboksilno kislino?

Zmotilo me je, katera kemikalija je priložena posamezni soli, da nastane določena kemikalija. V tem primeru 4 metilpropiofenon
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzojska kislina + propionska kislina -> propiofenon
Iz 4-metil benzojeve kisline oziroma p toluinske kisline nastane 4-metil propiofenon, oboje pa je mogoče kupiti. Ni razloga, da to ne bi delovalo, temperatura izdelka je približno 240 °C, zato ni težav.

Toda zakaj bi ga izdelovali, če ga lahko kupite?
To je "magnetit", ime za mešani železov oksid. Uporabite lahko kalcijeve soli železove soli ali mešane natrijeve železove soli. Tudi kalcijeve in železove soli so primerne. Samo natrij - nisem prepričan.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Za razliko od mnogih tukaj me ne zanima komercialna kemija, če hočete. Zato pri izdelavi 4metil propiofenona ne gre za vprašanje zapravljenega časa ali denarja. Še posebej, ker je pomembnejša pravna varnost.

Če paket za 4metil propiofenon ustavi carina, čeprav je to malo verjetno, je veliko težje trditi, da ga niste nameravali uporabiti za izdelavo mefedrona, nezakonite droge.

Naročilo p toluinske kisline ne bo enako.
 
Top