Ali so rastline efedre učinkovit način za pridobivanje efedrina?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kot veste, je metoda P2NP za mnoge zelo težavna, saj vključuje materiale, kot je nitroetan, katerega prodaja je pod nadzorom, alternativ pa ni.

Vrste rastline efedre (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) navadno rastejo v velikem številu v državah, ki mejijo na Sredozemsko morje. Zelo me zanima, ali je predelava teh rastlin in s tem pridobivanje efedrina lahko kratkoročno in dolgoročno učinkovito.

Vsaka pomoč ljudi, ki so o tem dobro obveščeni, bi bila zelo koristna.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Če imate dober in velik vir efedre - je to odlično.
Če pa v vašem podnebju ni mogoče pridelati te rastline - uporabite psevdo ali norefedrin
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ali veste, koliko efedre bi potrebovali za proizvodnjo približno 1 kg efedrina, plus minus? Da bi mi lahko pomagali pregledati moje možnosti in razumeti, katero pot naj izberem.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Mislim, da bi morali poskusiti najti nekaj dobaviteljev za efedrin na psevdo ali farmacevtske izdelke, ki vsebujejo psevdo.
Prav tako lahko poskusite z norefidrinijem. Najdete ga lahko v nekaterih veterinarskih lekarnah.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Če prav izračunam, potrebujete približno 50 kg rastline z dobrim naravnim deležem aktivnega substancena, da dobite 1 kg mešanice vseh alkaloidov v njej. Nisem kemik, sem samo matematik in fizik. Prav tako potrebujete pravo raso efedre, ker je odstotek. Prav tako potrebuješ 100-odstotni donos.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vsekakor bo zelo težko dobiti kakršen koli upoštevanja vreden znesek. Če želite to storiti v "hobi" merilu, potem lahko poskusite ponoviti enega od številnih člankov, ki opisujejo to ekstrakcijo, vendar je kilogramsko merilo verjetno zelo dolgočasno
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrin lahko izdelate doma z uporabo benzaldehida, kvasa in sladkorja.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Pripravil sem objavo, v kateri sem pojasnil postopek. To še zdaleč ni tako enostavno
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC doma žal ni zares izvedljiv, o njem se razpravlja že več let, na koncu pa se ni nikoli nič uresničilo. Vse špekulacije.

Za ekstrakcijo alkaloidov je na splošno potrebnih veliko kilogramov rastlinskega materiala, na primer za kokain je za proizvodnjo 1 kg potrebno v povprečju 250 kg listov, da si boste lažje predstavljali.

Če si to res želite, je to mogoče tudi doma v manjšem obsegu. Iz 2 kg rastline Ma Huang lahko pridobite približno 10-15 g efedrina, ki ga lahko uporabite za majhno količino.

Na spletu ga lahko prodate, če poiščete "Mo Huang". Želena vrsta je Ephedra Sinica stapf. Ne uporabljajte mormonskega čaja, saj vsebuje zelo malo alkaloidov.


Po mojem mnenju je najprimernejša ekstrakcija po Soksletu.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Če ste kitajski državljan, je ta prevod varen in enostaven za pridobitev. Ephedra je podobna drugim rastlinam. Nekateri ljudje na Kitajskem štejejo plevel za efedro. Poleg tega je na Kitajskem le ena vrsta efedre dragocena za sajenje. Druge sorte imajo nizko vsebnost ali pa so zaščitene.
 
Top