Kopalne soli

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kaj je bilo prevarantsko v soli za kopel v ZDA, ko so bile v novicah?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Na mojem območju ga imenujemo samo kristal, brez natančnega imena:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej gre le za nekaj amfetaminov? RC? Mešanica?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
To je bil MDPV ali mefadron. Nisem prepričan, ali sem slednje pravilno zapisal.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ok, razumem. Najlepša hvala!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
mislite novice o tistih, zaradi katerih je nekdo drugemu pojedel obraz?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Da, točno tiste. Nisem bil prepričan, ali je obstajal trden recept ali se je spreminjal
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol, hotel sem biti samo smešen. zakaj bi si želeli nekaj, zaradi česar bi lahko po naključju počeli tvegane stvari?

Kakorkoli že, nekoč je obstajal izdelek v obliki tablet, imenovan Purple Bombs, ki mi je dal kratek izbruh motivacije "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" in je hitro popustil po približno 10 minutah lol. imam izkušnje s stimulansi in nikoli nisem doživel toliko motivacije, da bi šel skozi karkoli sem si želel. ljudje v tej novici so bili verjetno že na začetku v kakšnem čudnem sranju, ker še vedno potrebuješ začetno nagnjenje/idejo, da dodaš gorivo v motivacijski ogenj. droga ne razmišlja namesto tebe. morali so biti v nekaj.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oh, ja, nisem mislil, da želim zdravilo, ki bi me naredilo norega. Spraševal sem samo o tovrstnih kopalnih soleh (prepričan sem, da je imel tisti, ki je jedel obraz, kakšne težave z duševnim zdravjem.) Včasih so jih prodajali samo v priročnih trgovinah in kadilnicah, kajne? So zdaj prepovedane? Želel sem samo poskusiti stimulacijo, ki je še nisem imel. Seznanjen sem z vsemi zdravili ADHD in tudi s stiskami, ki se prodajajo na spletu (večinoma met), in res bi rad poskusil RC tisk. Nimam dovolj dobre tehtnice, da bi si ga odmeril sam, zato bi bila preša popolna. Ali pa kadilnico kopalnih soli haha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je bil A-pvp, v katerem so ljudje jedli obraze. To je peklensko poživilo, velik odmerek je 25 mg. Vi ste ljudje v senci na tem sranju. Z veseljem bi dobil nekaj, res je težko priti do njega. Če lahko dobiš bromovelarofenon, ga je enostavno narediti, vendar ga ne morem in nihče, ki ga poznam, ga ne more. WillD ga ni mogel dobiti niti zame (alias William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O, človek, torej je njegova droga sestavljena iz tesnobe in stresa? Idk if I'd like that. Všeč so mi stimulansi, zaradi katerih sem produktiven in srečen brez spanja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
To je treba pridobiti v kristalni obliki in izhlapeti kot led, potem bodo stranski učinki minimalni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kot sem že dejal, primerjava vrednosti Ed50 in razmerij dat/net/sert ne daje smiselnih ocen o tem, kako se boste počutili zaradi zdravila za cns. Pravkar sem videl diagram, ki je prikazoval relativna razmerja seznama stimulansov, in morda veste, da ima na primer kokain razmerja, ki so dovolj blizu skupaj, da zavirajo ponovni privzem vseh 3 glavnih nevrotransmiterjev pri možnem odmerku ( tj. je sdnri) in meth ne vpliva toliko na serotonin, zato je bolj dnri), A-Pihp in A-pvp pa sta samo DRI, tako da vas bosta zagotovo spravila v gibanje, zaradi nizkih odmerkov, dolgotrajnega delovanja in prisile k ponovnemu odmerjanju pa boste imeli težave s psihozo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Človek, zdi se, da se spoznaš na farmakokinetiko
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, žal mi je, moja napaka
 
Top