Najboljše topilo za rekristalizacijo psevdoefedrina

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Pozdravljeni,
imam vprašanje. Kaj je najboljše topilo za rekristalizacijo psevdoefedrina? Mislim, da je v topilu pri običajni temperaturi netopen, če pa ga segrejem, je psevdoefedrin topen. Prosim, pomagajte mi, ker tega nisem našel na internetu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prvič, zakaj bi želeli rekristalizirati psevdoefedrin?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mislim, da je morda tisto, kar je mislil, je, ali je poleg metanola, ki bi ga lahko uporabili za ekstrakcijo psevdo iz tablet, še en solent. no pridobivanje psevdo, ki je farmacevtske kakovosti, kjer lahko samo bam dump it is the dream . Tako lahko tablete raztopite v vodi, nato dajte topilo na vrh in sperite z lugom, da dobite čistejši pseudo????.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Temu bi rekel ekstrakcija in ne rekristalizacija. Da bi lahko opravili spodobno rekristalizacijo, morate začeti s precej čisto kemikalijo, psevdoefedrina iz tablet ne morete rekristalizirati v enem koraku
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Živim v državi, kjer je psevdo močno omejen, zato je njegov edini pogost kot mešanica psevdo z ibuprofenom, ki sem ga ekstrahiral z etanolom in pustil, da izhlapi. Dodal sem vodo in jo filtriral. In pustil sem, da voda izhlapi, vendar imam zelo umazano raztopino psevdo in dekstroze ali drugih stvari. Uporabil sem zdravilo Nurofen Stopgrip, ki ga lahko poiščete na internetu, če želite.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kaj pa ta Krazy ideja. Recimo, da bi lahko iz reakcije izločil olje. In ga postavim v retorto in vanjo dam čašo z acetonom in chi, če pustim, da olje v retorti kaplja v čašo, ali bi kristaliziralo? In če začnem z najboljšim E,R&I, ki ga lahko dobim, bo končni izdelek vrhunski? In ali obstaja enačba, s katero lahko ugotovim, koliko bi tehtal kisik na določeni količini psevdooglja. In kakšen je dober donos na poti v Moskvo. In katera od treh poti, Moskva, hipo ali Nagai, ima največji izplen? in ali mi lahko poveste, zakaj sem po uporabi brezvodnega (brezovega) meta začel halucinirati? Ali se lahko katerikoli litij, ki se uporablja, napaja s hitrostjo, če nas dosti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Polovice tega ne razumem. metoda Moskva lahko prinese kar 90-odstotni izplen, kar je veliko v primerjavi z drugimi. Molsko maso psevdoefedrina/efedrina lahko primerjate z m. Et. Meta in to vam bo dalo maso 0. (x 1.000.000, količina molekul v mol.) To ne bi bil aceton, da bi se karkoli kristaliziralo. Ali ne vidite videoposnetka o rekristalizaciji metamfetamina? Mislim, da sta moskovski in nagajivi metan z najvišjimi izkoristki, vendar nisem prepričan.
Halucinacije pri speedu so pogoste. Ne gre za litij. Pri večini ljudi se to pojavi okoli konca drugega ali tretjega dne. Litij se lahko znajde v izdelku. Malo ga je dovolj, da vas ubije.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nisem rekel, da je tako. Aceton kristalizira, da je hci v acetonu, ki bi ga naredil Iv ostal gor nekaj časa na rdečem brez halucinacij narediti eno eksplozijo brezvodnega in wham beter potovanje potem ne vem iv videl nekaj čudno sranje na stvari, kot so hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Psevdoefedrin kot prosta baza ni olje. Je trdna kosmičasta prosta baza.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Za rekristalizacijo psevdofreebaze morate dodati najmanjšo možno količino topila, v katerem se raztaplja, to lahko olajšate z rahlim segrevanjem, nato pa uporabite netopilo, ki se meša s topilom, v katerem se raztaplja. Uporabite čim več netopila, ne da bi se spojina oborila. S tem nimam osebnih izkušenj, vendar je aceton dobra izbira za netopilo. Kot topilo lahko uporabite metanol ali vodo. Prednost uporabe metanola je, da ga lahko postavite v zamrzovalnik ali pustite, da izhlapeva, in na strani lahko opazite kristale, ki se tvorijo.
 
Top