• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 v Turčijo

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ali je kdo, ki živi v Turčiji, kupil BMK 5449 od kitajskega dobavitelja?

To ni posebej nadzorovana snov. Vendar se vseeno želim prepričati, ker nočem priti v težave.

Govoril sem s kitajskimi prodajalci, ki so trdili, da so že prej pošiljali v Turčijo. Nekateri od njih so povedali, da so turški carinski organi zelo strogi, drugi pa so delili slike informacij o tovoru, ki kažejo, da je bila pošta, ki so jo prej poslali v Turčijo, dostavljena.

Odprt sem za kakršne koli predloge. Vnaprej se zahvaljujem.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Kemikalije vključujejo običajne kemikalije in nevarne kemikalije. Mislim, da ta informacija o številki za sledenje morda ni BMK 5449-12-7, ampak druge informacije o običajnih kemičnih pošiljkah. Kot prodajalec moramo poiskati logistično podjetje, ki nam bo dostavilo blago. Da bi dosegli dogovor o sodelovanju, bodo povedali tudi, da lahko dostavijo blago, da ni težav s carinjenjem in tako naprej 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Prekurzorjev ni enostavno pošiljati iz Kitajske v Turčijo. Verjetnost, da bo paket prestal carinski postopek, je približno 70-odstotna. Teža paketa pa mora biti manjša od 2 kg.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Predlagam, da kupite prek sistema ESCROW BB
 
Top