Question BMK natrijev glicidat?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Ali je ta, bkm natrijev glicidat (NE bmk metil/etil glicidat) v ZDA uvrščen na seznam predhodnih sestavin? Zdi se mi, da ne morem najti nobene omembe o njem na spletni strani ministrstva za obrambo niti na nobeni drugi spletni strani. Običajno so pri predhodnih sestavinah kot nezakonite navedene tudi njihove soli, vendar je BMK, kolikor vem, uvrščen na seznam 2 in glede BMK nisem zasledil ničesar podobnega, kot je zapisano v običajnih zakonih o predhodnih sestavinah za droge.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,773
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, zaklenil sem se po seznamih DEA, ni BMK Glicidna kislina (natrijeva sol) cas 5449-12-7 in tudi drugih glicidatov. Verjetno ste videli BMK - fenilaceton (P2P) cas 103-79-7.
 

Attachments

  • i12qCEgk3w.pdf
    1.3 MB · Views: 410

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Ta izdelek je zakonit. Dovoljeno ga je imeti. Ni prepovedan v nobeni državi.
ALI
še vedno ni 100-odstotno varno naročiti tega izdelka zunaj evrope, če živite v evropi.
vaše ime bi lahko bilo dodano na seznam (to je mogoče).
Nekateri prodajalci imajo varno linijo za pošiljanje in to je tisto, kar potrebujete danes
Zaradi uvoznega davka in običajnega davka bo veliko predmetov odprtih za preverjanje vrednosti.
da lahko poberejo davek in uvozni davek.

preverite to za varno linijo za pošiljanje iz tega CAS 5449-12-7
v Evropo+- 7 do 9 delovnih dni . sledenje se začne po 6 dneh iz Nemčije

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/%F0%9F%94%8D-most-wanted.628/post-9876
 
Top