Kupujete zdravilo Toluol s preverjanjem starosti?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Žal toluena ne morem več kupiti na Amazonu,vendar sem našel nemškega pošiljatelja za Toluol in je še cenejši!

Težava je v tem, da želijo preverjanje starosti z osebnim dokumentom.
Ali je to normalno in kako se lahko temu izognem? Ker če uporabim lažno osebno izkaznico , ne bo isto ime na naslovu za pošiljanje in bančnem računu, kjer se izdelek plača.
Ne želim imeti težav zaradi tega, zato nisem prepričan, ali lahko to naročim s sliko ponarejene osebne izkaznice, urejeno v Photoshopu.

Če kdo pozna drugega nemškega/evropskega prodajalca za to, naj mi sporoči!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
To je zakon, zato mora vsak zakoniti prodajalec v Nemčiji dobiti osebni dokument za preverjanje starosti. Ne obremenjujte se s tem in se le ne obnašajte paranoično. Aurelio.com - brez težav. Registrirajte se in jim pošljite prijazno pošto z vključeno "vašo" osebno izkaznico, vsak spodoben ponaredek je čisto v redu, nihče je ne bo preverjal. Ne naročajte več kot 5 litrov naenkrat v eni trgovini. Za pošiljanje skrbi logistično podjetje, v bistvu ga lahko pošljete kamor koli želite, nihče ne vpraša, kdo ga je plačal, če je v polju ujemanja transakcije prava številka naročila/računa. Naslov za izdajo računa pustite na registrirano ime, zaračunana oseba je kupec, kupec pa mora imeti potrjeno starost. V redu? - račun/faktura je tako ali tako samo digitalni po elektronski pošti.
To je namenjeno samo prodajalcu, ni samodejnega prenosa podatkov kamor koli. Prodajalec mora organe obvestiti o "sumljivih", kot je prevelika prodaja. Temu se skušajo izogniti, saj je komu všeč, da organi pregledujejo njegovo dokumentacijo?
Ksilen ni tako problematičen in praktično v vseh primerih nadomesti toluen kot topilo. Če potrebujete večje količine, vam predlagam, da namesto tega uporabite tega.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx, tako da bom namesto tega uporabil ksilen za proizvodnjo MMC.
Težava s plačilom je, da ga mora opraviti prava oseba.
 
Top