Rezanje amf. sulfata

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
Kateri je najboljši dodatek za rezanje amfetaminovega sulfata (paste).
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Ekipa Foruma BB vam močno priporoča, da se v skladu z našimi pravili izognete kakršnim koli krajšavam v svojih izdelkih.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vsi zmanjšajo hitrost, kako je mogoče, če vzamemo 1 l olja in dobimo 1 kg hitrosti, kje je lahko hitrost ?? Če 1 testenina stane 1000 EUR in 1 l v Nederlandiji 1200 EUR, če jo odneseš v drugo državo, moraš plačati prevoz in dobiti nekaj za IT. Če ljudje ne bodo zmanjšali hitrosti, to ne bo noben posel.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Biznis je v tem, da izdelaš lastno ""A-OIL"" iz 350 evrov/kg in ga prodaš za 1200, ne pa da kupiš nekaj metanolne juhe in nato z njo počneš sumljive stvari, da bi raztegnil ta dobiček.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ne vsi Želijo narediti olje veliko ljudi Želijo olje in njegovi ljudje pozneje reže hitrost obrazec 1l olja naredil 5kg hitrost
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
No, ta trend bomo spremenili in ljudje se bodo prej ali slej znebili takšnih posrečenih izdelkov.
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vztrajajte pri višji ceni, razložite, v čem je vaš izdelek drugačen, in ponudite vzorec. zagotavljam vam, da se bodo ljudje vrnili, tudi dvojna cena je kraja za čisto sol, če upoštevate, da je večina uličnega sranja 15 % ish. vsaj tako sem prebral v knjigi.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
plavati priskrbeli nekaj nerazrezanih izdelkov pred časom v tuji državi, ki ni vajena izdelkov.
135 ppl je tisto noč prišlo v bolnišnico . in swim je na koncu odkupil izdelek nazaj.
zato z velikim zanimanjem spremljam te razprave.
bttmline nerazrezani izdelki in ali iskrene informacije o odmerkih in moči izdelkov lahko prav tako privedejo do nevarnih situacij.
 
Top