Ranljivosti mrtve kapljice?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vem, da je ta oblika distribucije na tem forumu pogosto hvaljena, vendar bi rad razpravljal o njenih ranljivostih in slabostih.

Zdi se na primer, da je to odvisno od tehnologije, ki ni pgp, od šifriranih aplikacij za pošiljanje sporočil. Čeprav obstajajo dobre, sem prepričan, da to predstavlja več načinov za ogrožanje skupine.

Drugič, zdi se, da je treba vložiti več truda. Na maloprodajnem koncu je treba najti veliko in veliko skrivališč, kar zahteva veliko truda za iskanje dobrih in nenehno iskanje več, saj bodo neizogibno odkriti.

V večjem obsegu je težje imeti diskretno skrivališče za recimo kilograme in več. Potrebujemo manj skrivališč, vendar več varnosti in izolacije okoli teh skrivališč.

Seveda je to, da je kriptovaluta glavna valuta, za in proti, vendar to ni značilno samo za ta način distribucije, zahteva pa več kot gotovino.

Vidim, da je to dobra metoda tudi v velikem obsegu, saj je skupina, ki dobavlja grame, oskrbovana s skupino, ki se oskrbuje v unčah, to pa oskrbuje skupina, ki se oskrbuje v funtih. Ljudje se med seboj ne poznajo, kar je po njihovem mnenju velik plus.

Teoretično bi bilo to veliko težje razbiti, vendar je hkrati potrebno veliko tehnološkega znanja in izkušenj na vseh ravneh, ki jih večina nima.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na mojem območju nikoli nismo zares uporabljali mrtvih kapljic. Druga težava je lokacija, na katero bi stavil. Stranka, ki je oddaljena več kilometrov, bi jo morda raje poslala po pošti?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Lokacija je vsekakor vprašanje.

Vsaj v ZDA večina ne bo želela uporabljati mrtvih kapljic. Bodisi ne želijo narediti dodatnega koraka za pridobitev kriptovalut bodisi menijo, da jih bodo ogoljufali.

Poleg tega moraš biti v večjem mestu, da bi lahko kaj zaslužil. Večine mrtve kapljice ne bodo zanimale, vendar jih bo zelo malo, in če imate mesto z milijon ali celo več prebivalci, je bolj verjetno, da boste našli stranke.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Stavim, da ne bi bilo pametno, če bi mrtvo kapljico uporabili več kot enkrat? Prejšnji kupec bi lahko preveril lokacijo, da bi jo ukradel?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mislim, da bi bilo najbolje, da ga ne bi nikoli več uporabili. Če je v velikem mestu, bi bilo to zlahka izvedljivo, manjša območja pa bi lahko imela težave. Idk čeprav, manj strank, manj potrebnih lokacij.

Zanima me, kako bi mrtve kapljice delovale v velikem obsegu. Samo na toliko mestih lahko diskretno namestiš en kilogram. Tudi večje količine bi bilo treba dobesedno nekam prepeljati, označiti koordinate in nato zakopati v zelo plitvo luknjo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Potrebujemo ključavnice, ki jih je mogoče odpreti le s ključem, poslanim na telefon ali kaj podobnega. Vendar ne bi trajalo dolgo, preden bi LE sedel tik ob njej in čakal
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
lahko kombinirate pošiljanje izdelkov po pošti in mrtve kopije istega izdelka za stranko na vašem območju, na ta način se bo vaš opsec povečal za % vašega dela. Kapljice majhnih količin lahko opravite v mestu, v večjem obsegu pa delate na podeželju, na primer izdelek lahko zakopljete in nato pošljete koordinate, šifrirane s pgp. Če delate v ekipi, lahko izdelek spustite tudi za svojega partnerja, ki bo nato poslal paket, kar bo še enkrat povečalo vašo opsec. Druga stvar, ki jo lahko naredite, je, da spustite različne pakete, zberete denar v gotovini s strani vaše stranke in jih nato pošljete na lokacijo, kjer ste že spustili paket, morda ni najboljša za vaš opsec, vendar je res boljša kot prenašanje stvari z vami, medtem ko prodajate po vašem mestu. Veliko stvari lahko naredite z mrtvimi kapljicami, samo razmišljajte o njih z odprtim umom.
 
Top