Diazepam alternativa ? vključno z RC, če je potrebno

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, organske snovi in vsi,
Zanima me; Predpisali so mi valium thereis pred približno 3 leti, star sem 44 let. Prvo srečanje z bnz in zelo skeptičen.
Najprej ga nisem vzel, vendar zelo ponctually. 2 mg, vem, da so to arašidi.
Resnično sem sprejel vse previdnostne ukrepe, da ne bi dovolil naraščajoče akutumance ali kakršnih koli neželenih učinkov.
Pravzaprav ne morem spati. pretirana budnost. bs. vseeno.
Zdi se mi, da je bolj učinkovito, da sem bil 2-3 dni vsak 15d, kot da bi bil malo diaz vsak dan, kot so vsi doktorji predpisali.

Nazaj zdaj lahko rečem, da nikoli nisem zlorabil diaza, [mislim] v resnici sem vzel posnetke o 10-15mg vsak 15d. Ne vsak mesec. Recimo, da sem uporabil <10 škatlic 2mg in 1 škatlice 5mg v 3 letih.
Dejstvo je, da ni več delovalo, še vedno čutim anksiozni učinek, vendar še vedno ne morem spati ali se ohladiti (ne govorim o zolpidemu, 50 mg je innefectiv, vendar so moje sanje postale funky zelo)
Nazadnje sem imel priložnost dobiti 1 škatlo 0,5 xanaxa , še vedno skeptičen; vzel sem samo 1 pred zajtrkom in eno pred kosilom. didnt feelt velika razlika z diazom, vendar je lahko majhen manjši učinek.
Res nočem biti zasvojen z bnz in rad bi vedel, ali obstaja alternativa "dobremu staremu diazu", močnejša, celo RC, dolga hal life ne xanax , in ne ogrožajoča, v mejah, ki jih vsi poznamo tukaj....

Kakršen koli nasvet je dobrodošel. Thx Organics in vsi !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Sliši se, da ste bili pri uporabi benzoaktivnih zdravil previdni, kar je glede na možnost nastanka odvisnosti in tolerance dober pristop.

Glede na vaše izkušnje in željo, da bi se izognili odvisnosti, vam ponujamo nekaj alternativ:

Gabapentinoidi (npr. gabapentin, pregabalin): Ta zdravila se včasih uporabljajo zunaj recepta za zdravljenje anksioznosti in težav s spanjem. Pri nekaterih ljudeh so lahko učinkovita brez enakega tveganja za odvisnost kot benzoidi, čeprav imajo svoje stranske učinke in možnost zlorabe.

Hidroksizin: Hizzin: antihistaminik z anksiolitičnimi lastnostmi. Ne povzroča odvisnosti in se lahko uporablja kot alternativa za obvladovanje tesnobe ali za pomoč pri spanju.

Buspiron: Nebenzodiazepinski anksiolitik, ki se na splošno dobro prenaša. Potreben je čas, da se nabere v telesu, zato ni uporaben pri akutni anksioznosti, lahko pa je koristen pri kronični anksioznosti.

Melatonin: Pri težavah s spanjem je lahko koristen melatonin ali agonisti melatoninskih receptorjev, kot je Ramelteon*. Pomagajo lahko uravnavati spalne cikle brez tveganja za nastanek odvisnosti.

Raziskovalne kemikalije (RC): Etizolam (tienodiazepin, ki tehnično ni benzo) se včasih uporablja, čeprav je treba opozoriti, da ima podobna tveganja kot tradicionalni benzo. Prav tako bodite zelo previdni pri kemikalijah, saj so njihovi varnostni profili manj uveljavljeni in lahko pomenijo veliko tveganje.

Če ste odločeni, da boste poiskali močnejši benzo ali benzu podobno snov, bo morda Сlonazepam najbližje temu, kar iščete v smislu daljšega delovanja in blažjih učinkov. Vendar pa še vedno obstaja tveganje za nastanek odvisnosti, zato je ključnega pomena, da uskladite učinkovitost z varnostjo.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, da si z nami delil vse to.
Moja temačna lenoba me sili, da predvidim zasilni komplet diazepama (gledanje n gledanje nordiazepamske sinteze, kot da bo, me še bolj sili v kemijo ...)
Toda zdi se, da se navada ne zniža - se vrne na normalno osnovo - kot druge droge? Resnično sem previden in potrebujem 60-70mg, da dosežem hipnotični učinek, ki ga želim, in včasih, če nisem v ustreznih nastavitvah, zamudim vlak,,,, ostanejo budni, vendar diazed### ti bzn so zlo.
Gabapentin je kot prošnja za poseben status , in njegovo zelo gledal sem opazil tukaj.
Hidroksizin 's metaboliti je cetirizin in z diazepamom mi povzroča orroble nočne more ...
Torej sem v redu zdaj z melatoninom otc in doksilaminom otc bodisi. nizki odmerki. lahko lažje spim mislim, vendar ne čutim anksiolitičnega učinka, ni. in sem feeelin vrtoglavica, ki se nagiba k zmanjšanju dni za dnevi.
tschuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Pozdravljeni
Kakšen lep odgovor od Paracelsusa
Kakor koli že, poskušal vam bom dati nekaj nasvetov kot "delavec" na področju farmacevtskih izdelkov. Vse, kar lahko priporočim, je, da se izogibate vsem benzo, ti so neverjetno zasvojljivi in je pogost korak, ki ga vidim pri ljudeh, ki jim je bil predpisan diazepam. Pri dolgotrajni zlorabi so ta zdravila strašni stranski trajni učinki Tako kot druge trde droge, kot je kokain.
Za sprostitev ali anksioznost nekateri od naših strank uporabljajo lyrico (pregabalin) z manj zlorabe, kot vidim, vendar je dražja in težje dostopna na črnem trgu, vsaj pri nas, ne vem, v ZDA ali drugih državah.
Za spanje nekateri ljudje, ki se želijo izogniti benzoaktivnim zdravilom, uporabljajo zolpidem (pri vas nisem opazil nobenih učinkov).
Drugi benzo, ki povzroča manjšo zasvojenost, je po mojih izkušnjah lormetazepam (noktamid).
Tukaj v Španiji je Orfidal, como LG uporablja za spanje anksioznih težav, ki je lorazepam 1mg in vsi ljudje raje kot generični lorazepam (2-5mg) Ker je bolj učinkovit z manj fosare, ne vem, zakaj, vendar veliko ljudi pravi, da je orfidal (lorazepam 1mg) boljši od generičnega lorazepama 5mg morda nekdo, kot je @Paracelsus z bolj poglobljeno znanje lahko razloži. To se dogaja tudi z drugimi benzotiki, kot sta trankimazin (alprazolam) in rivotril (klonazepam).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Hvala, poskusil bom odgovoriti. Obstaja nekaj dejavnikov, ki bi lahko pojasnili, zakaj ljudje menijo, da so zdravilo Orfidal ali druge blagovne različice "boljše" od generičnih alternativ, kljub temu da je učinkovina enaka.
  • Dojemanje kakovosti in učinkovitosti: Ljudje pogosto menijo, da so zdravila z blagovno znamko učinkovitejša od generičnih, tudi če je učinkovina enaka. Na to vpliva učinek placeba, pri katerem ljudje psihološko pričakujejo boljše rezultate od znane blagovne znamke, kar lahko privede do subjektivnega izboljšanja njihovega počutja.
  • Ugled in zaupanje v blagovno znamko: Blagovne znamke, kot so Orfidal (lorazepam), Trankimazin (alprazolam) in Rivotril (klonazepam), imajo že dolgo uveljavljen ugled. Bolniki in celo zdravstveni delavci lahko tem blagovnim znamkam bolj zaupajo, saj so na trgu že dolgo in za njimi stojijo znana farmacevtska podjetja.
  • Pomožne in neaktivne sestavine: Medtem ko je zdravilna učinkovina v blagovnih in generičnih zdravilih enaka (npr. lorazepam), so lahko majhne razlike v pomožnih snoveh (neaktivne sestavine, ki se uporabljajo kot polnila ali veziva). Te sestavine lahko vplivajo na to, kako hitro se zdravilo absorbira ali kakšen je občutek ob jemanju (npr. kako hitro začne delovati). Nekateri ljudje so občutljivi na te razlike in morda menijo, da jim bolj dosledno deluje različica zdravila z blagovno znamko.
  • Biološka uporabnost: Čeprav morajo biti generična zdravila bioekvivalentna blagovni znamki, lahko obstajajo manjše razlike v biološki dostopnosti (koliko zdravila pride v krvni obtok in kako hitro). Že majhne razlike, zlasti pri tako močnem zdravilu, kot je lorazepam, lahko pri nekaterih posameznikih povzročijo občutek, da je zdravilo Orfidal (1 mg) učinkovitejše od generičnega lorazepama, tudi pri večjih odmerkih.
  • Dojemanje manjšega odmerka z boljšim učinkom: Nekateri ljudje imajo raje zdravilo Orfidal (1 mg), ker menijo, da ima močan učinek z manjšim odmerkom v primerjavi z generičnim lorazepamom (npr. 2-5 mg). To je lahko delno posledica zaznane boljše absorpcije ali doslednosti z blagovno znamko, zaradi česar imajo občutek, da imajo močnejši učinek tudi pri manjšem miligramskem odmerku.
  • Doslednost blagovnih znamk: Blagovne znamke imajo običajno strog nadzor kakovosti, kar bi lahko privedlo do bolj doslednih učinkov pri vsaki tableti. Ljudje lahko menijo, da so učinki blagovnih znamk bolj predvidljivi kot pri generičnih zdravilih, pri katerih lahko pride do manjših odstopanj med posameznimi serijami.
  • Anksioznost in psihološko udobje: Ljudje s tesnobo se pogosto psihološko navežejo na določena zdravila, ki so jim pomagala v preteklosti. Če jim je zdravilo Orfidal ali Trankimazin že prej dobro delovalo, bodo morda bolj samozavestno vztrajali pri njem. Prehod na generično različico lahko vnese negotovost, ki lahko poslabša tesnobo, zaradi česar bodo generično različico dojemali kot manj učinkovito.
  • Fizikalne značilnosti tablet: Blagovne znamke zdravil se pogosto razlikujejo od generičnih zdravil. Na primer, velikost, oblika, barva ali celo okus tablete se lahko razlikujejo, zato se nekateri bolniki počutijo bolj udobno ob poznanem videzu zdravila z blagovno znamko. Če je generično zdravilo drugačno, ga lahko nezavedno povezujejo z nižjo kakovostjo ali učinkovitostjo.
  • Vpliv trženja: Farmacevtska podjetja veliko vlagajo v trženje svojih blagovnih znamk zdravil. Zdravniki lahko sčasoma razvijejo preference za predpisovanje določenih blagovnih znamk, zlasti če so imele v preteklosti pri bolnikih dobre rezultate. Ta prednost se lahko prenese na bolnike, ki nato zahtevajo iste blagovne znamke.
  • Priporočila zdravnikov: V mnogih primerih lahko zdravniki raje predpisujejo zdravila blagovnih znamk, ker jim zaupajo ali imajo z njimi več izkušenj. Bolniki pogosto zaupajo presoji svojega zdravnika, in če jim je v preteklosti predpisal zdravila Orfidal ali Trankimazin, se lahko počutijo bolj varne pri teh izbirah kot pri generičnih zdravilih.
  • Predpisi, specifični za posamezno državo: V Španiji lahko veljajo strožje ali bolj specifične smernice glede proizvodnje zdravil z blagovno znamko, kot je Orfidal, kar zagotavlja nekoliko višje standarde ali enotnost, na katero se bolniki lahko zanesejo tudi v primerjavi z generičnimi zdravili, proizvedenimi po milejših standardih.
Čeprav ni nobenega dokončnega farmakološkega razloga, zakaj bi bili zdravilo Orfidal (lorazepam 1 mg) ali drugi blagovne znamke benzodiazepinov, kot sta Trankimazin in Rivotril, "boljši" od svojih generičnih ustreznikov, kombinacija psiholoških dejavnikov, manjših razlik v sestavi in osebnih izkušenj prispeva k prepričanju, da so blagovne znamke zdravil učinkovitejše. Odziv vsakega posameznika na zdravilo se lahko nekoliko razlikuje glede na različne dejavnike, vključno z absorpcijo, preteklimi izkušnjami in psihološkim udobjem, zato je to zapleteno vprašanje.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow drugje, vendar v frankreichu tisti, ki lahko prepisujejo, in tisti, ki lahko prodajajo v officines, delujejo bolj n kot prodajalci navadnega blaga ali kot salarees.
obvezno je brati in (poskušati) videti dinamiko tablet, s katerimi vas hranijo. že samo spraševanje in poslušanje ali opazovanje njihovega telesnega govora je samo po sebi čudno. ne vedno pa.
Ne berite te vrstice., čutim, da bi lahko preprosta tinktura THC nadomestila velik del tega biznessa, vendar sem kovinski heretik.
 
Top