Dietil(fenilacetil)malonat. Ali je z njim težko delati ali sem to jaz?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni,

nisem preveč za spraševanje, običajno so odgovori ponavadi na forumih, v mojem primeru so tudi bili, vendar jih ne morem najti, informacij je veliko in so zelo različne, vsaj tako se mi zdi. Najprej se opravičujem za mojo angleščino, prevajalnik Google.

Kupite kitajski dietil(fenilacetil)malonat 20320-59-6 v tekoči obliki. Moj edini cilj je izdelati amfetamin sulfat, do zdaj sem, tako kot drugi kolegi na tem forumu, kupil a-olje ali amfetamin freebase, ki, kot veste, je bilo malo storiti za odstranitev soli.

Težava je v tem, da je v Evropi iz nekega razloga težko dobiti a-oil in sem bil prisiljen kupiti 20320-59-6

korakov, odvisno od ponudnika

1. Vzemite 100 g olja in 350 g raztopine NaOH (50 %) in zmešajte, mešajte pri sobni temperaturi 0,5 ure, pH vrednost prilagodite na 2 s koncentrirano klorovodikovo kislino (33 %, 37 %) po kapljicah.
2. Prenesite v stekleno reakcijsko bučko, dodajte kondenzator, segrejte na 105 °C in refluksno reakcijo 5-8 ur (lahko tudi 5 ur), da dobite olje, dodajte 2 g brezvodnega natrijevega sulfata suhega 30 minut, fliter, dobite rumeno olje


Kakšno je vaše mnenje? Kakšen izdelek dobim na ta način? P2p, a-olje....
Kaj naj storim naprej, da odstranim amfetamin sulfat?
Hvala.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
To je zahteven izdelek, boljši prah 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Hvala. Upošteval bom vaš nasvet
 
Top