Užitki v drogeriji

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Ali imate radi drogerije? Vsi imamo radi drogerije, saj v njih lahko kupimo zdravila, ki lahko zacelijo naše rane in pozdravijo naše bolezni.
Toda mnogi med nami tudi vedo, da nekatera zdravila v lekarnah ne morejo le zdraviti telesa, temveč tudi nuditi užitek v dobesednem pomenu besede!

Pred več kot 500 leti je Paracelsus, največji švicarski zdravnik, alkimist in naravoslovec, dejal:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist".
kar lahko iz nemščine prevedemo kot "Vse je strup in nič ni strupeno. Samo odmerek naredi strup."
Uvedbo kemičnih zdravil v medicino je spodbujal Paracelsus. Zaradi tega velja za enega od utemeljiteljev sodobne znanosti. Že takrat je razumel, da je od zdravila do strupa le en korak. Tako kot je en korak od terapevtskega zdravila do popolne omame. Učinek je odvisen le od pravega odmerka.

V tem poglavju bomo obravnavali najbolj priljubljena lekarniška zdravila, ki jih lahko dobite v različnih državah. Nekatera zdravila se prodajajo praktično pripravljena za uporabo: kupite jih in uporabite. Druga zdravila vsebujejo majhne količine aktivne sestavine, zato jih morate zaužiti ali popiti večje količine, da dosežete želeni učinek. To bo imelo neizogibno resen vpliv na telo. V večini primerov bodo negativni stranski učinki odtehtali potovanje z zdravilom.
Žal večina lekarn ta zdravila prodaja v tej mešani obliki: farmacevtska podjetja tako dobro kot mi poznajo zmogljivosti in sestavo svojih zdravil, zato poskušajo na tak ali drugačen način poskrbeti, da bi bila takšna zdravila za odvisnike manj privlačna.

V tem poglavju je opisano, kako se izogniti stranskim učinkom in kako zmanjšati svojo izpostavljenost drogam, ki jih kupite v lekarni.
Obravnavali bomo tudi, kako z improviziranimi sredstvi iz želenega lekarniškega izdelka pridobiti učinkovino.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sem velik ljubitelj DXM, to je tako čudovita, topla droga z veliko vsestranskostjo glede na različne platoje, poparek pa je odličen. Večini težav, povezanih z želodcem, se lahko izognete tako, da kupite izdelke, posebej narejene brez sladkorjev, ki so prisotni v večini izdelkov, ki vsebujejo samo DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Pred kratkim sem dobil v roke redek morfijev sulfat in tudi trapentadol (Palexia), ki se lahko kombinira z oksikodonom za povečanje učinka oksikodona (ni za začetnike), navdušen sem nad njima, vendar je tako težko dati ju nekomu, ker vem, da je možen smrtonosni učinek že pri majhnih odmerkih.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Kakšno je mnenje vseh o metilfenidatu? Zdi se, da tukaj ni velikega povpraševanja, vendar ko ga vidim na darknetu, so cene nore
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
obožujem mph. obožujem poživila na splošno, vendar sta mph in amfetamin moja najljubša ^_^ fokalin je najboljša blagovna znamka imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Delam na kitajskem kotu do 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Že dolgo sem nameraval poskusiti kupiti čisti metilfenidat in preveriti, ali je ljudem všeč. Tukajšnji narkomani plačujejo absurdne zneske za Ritalin in zlasti Ritalin UNO. Zdi se, da je varneje vdihavati ali IV prašek kot te preklete kamenčke s časovnim sproščanjem.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
In vedno sem si želel poskusiti, da bi ga naredil v prosti bazi. Očitno je krek z ritalinom precej dober. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Če ste pripravljeni, bi bil vesel vzorca ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Been at library my desk all day long also food soda water with me I was very effective but drowzy work now. 4F-MPH so pogosto slabe serije sub-MPH vendar obstajajo tovarne na Kitajskem, ki to delajo popolnoma pravilno[sic], tako da je potem super-MPH. Ampak sem dobil trajno toleranco na Ritalin čeprav in na začetku je bil še vedno šibkejši AMP, tako da imam rad meth vsaj v sanjah. Tkanine na Kitajskem delajo veliko 4MMC -tako da ga poiščite v vodičih in potem vprašajte vse prodajalce za svoje narcise. Veliko jih ima 2FDCK, PV, MDMA, GHB, Noids (-ACA:s je kitajski izum indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V lekarnah, v katerih se gibljem, je vse precej zaklenjeno. Povedal vam bom, da ima odmerek kratoma podoben občutek kot opiat. Fenibut se počuti podobno kot benzo. Poskrbite le, da si vzamete odmor, ker se toleranca hitro zgradi.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Rdeči kratom (poceni prah, vendar ga je treba ekstrahirati 10-100x) je po stopnji enakovreden Canniabis Indica Hasch Downer. Rumeni (zlati) je nekoliko višji, vendar večinoma nižji, zeleni kratom je nekoliko nižji, vendar večinoma višji. Beli kratom je v najboljšem primeru enakovreden Canniabis Sativa 'Creen Crack' Upper. SuperRed Kratom je HydroxyMitragynin (lahko ga kupite) 17-krat močnejši od peroralnega morfija.
 
Top