Pripadniki podjetja Empire Market so bili prijeti

Tržnica Empire Darkweb je bila dejavna od februarja 2018 do avgusta 2020 in je postala ena največjih platform za vse vrste nezakonitih dejavnosti, vključno s prodajo drog in ponarejenega blaga. Zapolnila je praznino, ki sta jo zapustili podjetji Alphabay in Hansa, ter hitro postala pomemben akter v svetu darknetov.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Če Trump zmaga v boju za Belo hišo v ZDA - Pirat, ki je bil obsojen na neverjetna leta zapora
bo na prostosti

exitback2future
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
2,5 leta pred bustom, to ni dobro. Glede na raziskave, ki sem jih opravil (ni jih veliko), bodo zvezni organi precej časa preiskovali trg, pogosto 1-2 leti, preden bodo imeli dovolj podatkov za aretacijo. Morda gre za notranjega človeka?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Resnično moram misliti, da je to imelo nekaj opraviti s trgom, ki uporablja bitcoine. Njegovo sledljivost in tehnologija za deanonimizacijo je na voljo
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Diplomsko delo, ki ga je napisal Lawrence Normand "OTROC DARKNETNE TRŽNICE"

Thomas Pavey, 38 let, s Floride, in Raheim Hamilton, 28 let, iz Virginije
Da so ju aretirali zvezni organi zaradi lastnega notranjega informatorskega namiga in da je bil njun cilj eden od članov njegove ekipe zaradi denarnega spora v višini 75 milijonov dolarjev v kriptovaluti in drugem premoženju.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
O, človek! To je noro!! Nisem imel pojma!
 
Top