Question Sinteza fenetilina/kaptagona z drugimi derivati ksantina/purina

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Prej sem med pregledovanjem strani Wikipedije za fenetillin razmišljal o tem, ali je kdo od tukaj prisotnih izdelal ali poskusil souporabo zdravila z drugim derivatom purina. Na misel mi je prišel analogni 1-aliltobromin, ker sem se spomnil, da ga je kemik na YouTubu izdelal in preizkusil na sebi.

1-allyltheobromin naj bi bil veliko močnejši od kofeina in naj bi imel potencialno manjše kardiovaskularne učinke, kar temelji na njegovi večji moči pri A1 in ne A2.

Namesto kaptagona bi ga imenoval fenetalilaltilin ali "fuckimgone".

Zaradi tega sem se spraševal tudi o možnostih drugih fenetilaminsko-ksantinskih so-zdravil. 4-mmc-kofein ali drugi.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mislim, da bi morali namesto tega začeti z 1-altilteofilinom. Zanima me, ali bi imel še vedno podobne učinke.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Ali to pomeni, da ne potrebujem teofilina?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Menim, da bi potrebovali teofilin zaradi položaja, na katerega se veže molekula amfetamina.

vse to je tako ali tako teoretično in njegovi učinki bi bili nepredvidljivi. Nisem dovolj vešč, da bi vedel, kako bi zamenjava z 1-alilom vplivala na postopek sinteze ali farmakodinamiko celotne molekule.

na podlagi ugibanj domnevam, da bi bilo po presnovi to prodrog amfetamina in 1-alilteofilina. Ker je 1-aliltobromin veliko močnejši od kofeina, predvidevam tudi, da bi bil tudi 1-aliltheofilin veliko močnejši.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Če želite sintezo fenetilina, moramo komunicirati skupaj, da lahko dosežemo rešitve.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofein teofilin teobromin je iz družine ksantinov

Mislim, da ne bi bil tako močan kot amfetamin ali fenetillin in metamfetamin
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha, zaradi tega videoposnetka sem razmišljal o tem, ali bi lahko fenetillin izdelali z drugimi veliko močnejšimi ksantini
 
Top