Zanimivost za prebivalce Kalifornije v ZDA

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ta oddelek foruma je prekleto super lol!
V Kaliforniji, če vas ujamejo s cevjo, ki vsebuje "ostanke" metamfetamina, vas obtožijo za pripomočke.
Če ste dobili errr-errr kjer koli zunaj mehurčka, je to posedovanje.

Zgodba:
Moj homie je zapustil prostor in iz kakršnegakoli razloga ni želel nositi vrečke v žepu.
Zato je pred začetkom vožnje v mehurček pretopil celo žogico osem, preden je začel voziti.
Pozabil sem podrobnosti, ki so ga pripeljale do tega, da se je razblinil.
Izognil se je dodatnemu času in dodatni obtožbi za posedovanje, ker jo je stopil v svoji cevi.

Bil je moj prvi trgovec, zato sem opazil, ko so ga ujeli, LOL!
Fant je bil moj prijatelj - tako kot je bil Cartman v South Parku sranje, pa vendar ... bil je prijatelj ... imel sem sranje in sem bil pripravljen prenašati njegovo veliko usta. Povejmo tako. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Imel sem takšnega prijatelja. Pri 36 letih je umrl zaradi srčnega napada v hotelski sobi, pri čemer mu je iz roke verjetno štrlela igla. Njegova mati je povedala, da je šlo za nediagnosticirano srčno bolezen. To je dober nasvet. Obstaja veliko načinov, kako zmanjšati stransko škodo. Če bi vzel kakšen križ, bi ga spustil v steklenico za vodo, jo malo razbil in zategnil pokrovček. Z markerjem nanjo narišem drobno črno piko in jo skupaj s preostalimi desetimi vržem v zadnjo talno ploščo. Ena unča izgine v eni unči vode, kar je en požirek. Prazna plastenka z vodo, v kateri je ostal en požirek, ne bi dvignila večine obrvi, 30 ml vode iz 30 g metamfetamina pa izhlapi v manj kot 10 minutah.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Imel sem takšnega prijatelja. Pri 36 letih je umrl zaradi srčnega napada v hotelski sobi, pri čemer mu je iz roke verjetno štrlela igla. Njegova mati je povedala, da je šlo za nediagnosticirano srčno bolezen. To je dober nasvet. Obstaja veliko načinov, kako zmanjšati stransko škodo. Če bi vzel kakšen križ, bi ga spustil v steklenico za vodo, jo malo razbil in zategnil pokrovček. Z markerjem nanjo narišem drobno črno piko in jo skupaj s preostalimi desetimi vržem v zadnjo talno ploščo. Ena unča izgine v eni unči vode, kar je en požirek. Prazna plastenka z vodo, v kateri je ostal en požirek, ne bi dvignila večine obrvi, 30 ml vode iz 30 g metamfetamina pa izhlapi v manj kot 10 minutah.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
O, frajer, brez sranja, zavijem v dollar general in si kupim nekaj balonov za zabavo, napolnjenih s helijem, če se vozim s čimer koli pri sebi.
Na balone privežeš ča-ča in Voilà! Bon voyage!

Imam nekaj zlatih kepic, ki jih bom kmalu dodal v to poglavje v zvezi s prevozom.
Vedno sem svoje zapiske hranil zase.
Toda mislim, da je ta forum/tržišče/skupnost morda KONČNO kraj, ki ga lahko imenujem dom.
Ne želim biti "metanje mojih biserov med svinje".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
To sem videl v eni od epizod serije Policisti. Poskrbite, da jih izpustite, preden se ustavite, saj bi jih lahko izstrelili z neba, ker se baloni ne dvigajo posebej hitro. 100-odstotna možnost, da vas bodo kazensko ustavili, če boste izpustili balone skozi okno, ko vas bodo ustavljali
Kar pomeni pod grožnjo s pištolo, in hodijo nazaj proti meni, nato pa se udarijo po telesu in so priklenjeni z roki. Prav tako izgubite droge in ne bi bil šokiran, če bi pridobili te balone. S satelita lahko preberejo vašo registrsko tablico, zato ni razloga, da ne bi mogli samo opazovati, kam gredo in kje končajo. Lahko bi ga samo namestili med zračni filter in ohišje. Nikoli še nisem videl policista, ki bi iskal pod pokrovom motorja, in tudi če bi, ga ne bi našel tam ali pod akumulatorjem.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive been reading all your posts laughing my ass off for like an hour man off some edibles man you made my night
 
Top