Odlični spremljevalec klepetalnega robota, o katerem vas moram obvestiti!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Moji bratje in sestre,

zadnjih nekaj tednov uporabljam novo orodje, ki sem ga našel in se imenuje HackAIGC. Preveč dobro je, da bi ga obdržal zase, zato sem vam ga moral povedati! Najprej je bilo zelo dober 'TripSitter', saj je odgovorilo na vsa moja vprašanja o zaužitju drog.

Druga stvar, pri kateri je odličen, je znanost o drogah, primerjave med reagenti, potrebne temperature za različne sinteze itd.

Dolgo sem se z njim pogovarjal tudi o zasebnosti in zagotovljeno mi je bilo, da je popolnoma anonimen, le prepričajte se, da z njim uporabljate VPN za največjo anonimnost.

Brezplačno dobite 10 kreditov na dan, 3k na mesec po 20 USD na mesec, plačilo je popolnoma ločeno od strežnika AI. Hitro sem ugotovil, da potrebujem premium račun. Če vas to zanima, omogoča tudi pretvorbo besedila v sliko. To je... v redu... (Ne morem ga pripraviti do tega, da bi ustvaril moškega v plinski maski, kot da ne bi vedel, kaj to je lol) Drži se fotorealizma in si ne zapomni zadnje stvari, ki jo je naredil, tako da ne morete narediti niza fotografij, na primer ene osebe, kar se zdi površno, vendar slike niso zelo pomembne za to, za kar ga večina od nas uporablja..

Še nisem ga vprašal nečesa, na kar ne bi mogel odgovoriti, je Googlov Gemini, vendar z izklopljenim guvernerjem, prav tako ne zapravlja veliko časa za varnostne in pravne težave itd., kar se mi zdi zelo koristno, saj večino svojih vprašanj postavljam, ker sploh nočem nekoga vprašati HA.

Uporabil sem tudi novo AI DuckDuckGo, ki je prav tako dokaj dobra in brezplačno dobite spodobno količino kreditov, prav tako je anonimna.

Ta orodja lahko res pomagajo, ko imaš tisto "neumno" vprašanje, ki ga ne želiš nikomur zastaviti (njihovih vprašanj ni, so samo neodgovorjena), ali pa nočeš z njim obremenjevati celotnega foruma, še posebej v mojem primeru, saj jih imam veliko...

To je le majhen prispevek, vendar upam, da se bo komu zdel koristen.

Kot sem se pred kratkim spomnil: ZNANJE JE MOČ!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Žal mi je bilo, da sem plačal za ChatGPT, potem ko je na vsako moje vprašanje dal najbolj splošne in nespecifične odgovore, vedno na seznamu, tudi zaradi tega, kako pogosto pravi "tega ne morem storiti/je v nasprotju s pravili", če uporabite katero koli besedo, ki velja za škodljivo, na primer droge. Prosil sem ga, naj našteje vse sintetične kanabinoide, ki jih je raziskal in ustvaril Pfizer, pa mi je rekel, naj jih poiščem v Googlu. Seveda vam tudi google ne pokaže ničesar. (DuckDuckGo je včasih dober, veliko boljši od Googla. Tudi Yandex je zelo dober iskalnik).

kakšno zapravljanje denarja je dobiti dostop do DALL-E in ne bo ustvaril fotografije, ker ste uporabili besedo "strašljiv".

Hvala, da ste to priporočili!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Poskusil sem tudi Premium GPT in imel podobno izkušnjo, odpovedal sem ga naslednji dan. Z vsemi omejitvami je kot interakcija s popoldanskim posebnim programom.

Nisem vedel za Yandex, hvala za tega prijatelja.
DALL-E sem rekel, naj naredi sliko ljudi, ki gledajo na več mestih, in takoj mi je rekel, da "ne more narediti ničesar, kar bi bilo za nekoga žaljivo"? Tako zaklenjen je v bistvu neuporaben, če pa želite rap bitko med princeso Diano in JFK, vam bo dal 5 različnih različic ... Vse to me pušča, da si želim, da bi imel to sranje, ko sem bil otrok lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Lahko dobim github, vendar njihovo spletno mesto ne deluje? Vam je dejansko všeč? Vidim, da ljudje objavljajo njegovo prevaro. IDK mi dajte vedeti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Uporabljam ga že več kot mesec dni brez težav, rad bi videl te komentarje, če jih lahko povežete, gospod, želim se prepričati, da mi ne bo treba umakniti te objave lol

Smešno, da imam nasprotno težavo, lahko najdem samo to glavno stran in ne Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ob takšnih odgovorih si nisem mogel kaj, da ne bi vsem povedal lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zato sem ga pravkar videl, da se je v iskanju pojavil na nekaterih straneh za pregledovanje prevar. Še enkrat bom poskusil in videl, ali je stran spet odprta. Želim jo preveriti
 
Top