Question Kako izluščiti LSA iz HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni

Ali lahko kdo pomaga s kakšnim uporabnim zapisom - želim pridobiti LSA iz semen HBWR. Potrebujem pomoč pri ekstrakciji v velikem obsegu iz najmanj 5 kilogramov semen. Ali ga lahko kje najdem? Najbolje bo s slikami. Stavim, da bo ekstrakcija v velikem obsegu drugačna od ekstrakcije v majhnem obsegu. Preden poskusim:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Ne deluje - po filtraciji imam na filtru rjav prah in ne kristaliničnega LSA.

Potrebujem kakršno koli pomoč, prosim.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Poskušam ta izvleček. Z jutranjim cvetjem - 100 gramov in na koncu dobim rjav prah - ne veliko. Mogoče bo to delovalo s HBWR, vendar potrebujem nekaj za večji obseg - najmanj 1 kilogram naenkrat. Ali je ta zapis mogoče razširiti? Na forumu BB ne najdem veliko informacij o ekstrakciji HBWR v velikem obsegu s hidrolizo LSA. Vsi zapisi na internetu so narejeni za proizvodnjo tekočega LSA za porabo in ne za ekstrakcijo v velikem obsegu za pridobivanje kristaliničnega LSA za nadaljnjo predelavo.

Internet je poln ekstrakcij LSA, vendar to ni tisto, kar želim - želim LSA v kristalinični obliki, ki je stabilna in se lahko uporabi za proizvodnjo LSD.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Za proizvodnjo L .s. d začnite z ergotaminovim tartratom, na tem forumu imate sintezo, ergotamin je najboljši način za ustvarjanje LSD, bolj Enostaven in hiter
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Menim, da bi za pridobitev čistih kristalov morali opraviti kristalografijo v koloni. Žal za to ne obstaja noben enostaven tek, o tem bi morali brati v znanstvenih člankih.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Zahvaljujemo se vam. Tega sem se bala. Preveril sem tudi Reddit in to je res - ne morem najti anobydyja, ki ima LSA v cistalni obliki, stabilno, ne v neki kisli vodi ... Gledal sem tudi stare članke iz 60-ih let o ekstrakciji ergot alkaloidov (Adam gotlieb - kislina), vendar je to precej zapleteno in upal sem, da bom dobil kakšen enostaven zapis. Zahvaljujem se vam za informacije in med svojim raziskovanjem sem pridobil nekaj informacij o LSH iz jutranje glorije. To je zanimivo - na redditu:

Na tem mestu: Zero nausea morning glory LSH Tek based on 2022 LSH study with 20 pics and 7 trip reports, natural LSD
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ekstrakcija z alkoholom ali DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko to podrobneje pojasnite? Uporabljam Kashov tek, vendar se mi zdi po nepotrebnem zapleten... Rezultati so precej dobri, vendar se sprašujem, ali obstaja boljši tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Uporabite Soxhletov ekstraktor, kot topilo pa lahko uporabite mešanico etanola in metanola
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Hočete reči, da bo dovolj, če ga spremenite v kašo in nato dodate etanol? Kaj pa maščobe, rastlinske vlaknine in drugi alkaloidi?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Preprosto spamajo vse najnovejše teme, ki jih lahko najdejo. Če to počnete, ne boste dobili čistega izvlečka, čeprav to tehnično deluje. Tukaj smo razpravljali o teksih, da bi imeli kristale kot končni izdelek, ne upoštevajte tega, kar je povedal zgoraj (razen soxhlet, soxhlet so odlični)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Želite ekstrahirati ali izolirati čiste LSA? Če želite ekstrahirati, z ekstrakcijo z alkoholom ni nič narobe.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ta videoposnetek lahko priporočim za splošno ekstrakcijo
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ali pa morda poskusite uporabiti kislinsko-bazično metodo, saj so nekatere maščobe in olja pri spremenjenem pH netopni.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Sem dobesedno usposobljen laboratorijski strokovnjak, vem, kako izvesti ekstrakcijo. Hočem reči, da objavljate sporočila z nizkimi napori, ki niso pomembna za obravnavano temo
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Zdi se mi, da imata oba dejansko dobre pripombe! T0lek511 ima prav v smislu, da če govorimo izključno o "ekstrakciji", bi lahko zadostovala ekstrakcija z etanolom.

Hkrati poskušamo dobiti čim bolj čiste LSA, ki zahtevajo tako ekstrakcijo kot izolacijo, zato archae ni narobe.

Ne verjemite, da je T0kek511 delal objave z majhnim naporom, saj so bile informacije, ki jih je navedel, zanimive za nekoga, kot sem jaz, ki je začetnik. In imam globoko spoštovanje do vas dveh, ki sta dejansko profesionalci.

Mislim, in to je moje mnenje, da ste bili fantje preveč sovražni drug do drugega v načinu govorjenja! Vsi smo civilizirani kemiki (jaz, nekako hahahaha ne morem primerjati z vami), sposobni smo civiliziranih pogovorov :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Ko so maščobe bazične, se zaradi umiljenja običajno zlepijo skupaj, kajne? Ali pa govorim neumnosti?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
V tem dokumentu iz zbirke The Vespiary so predstavljene vse vrste preizkušenih metod ekstrakcij - tudi tiste s kristaliziranimi LSA in LAA
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top