Kako takoj kristalizirati P2NP ( OTC DRY ICE )

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ker se kristalizacija p2np nekaterim včasih zdi zapletena, želim z vami deliti preprost trik za takojšnjo kristalizacijo vašega sveže pripravljenega p2np.

Ohladite ga, nato pa preprosto dodajte veliko suhega ledu in premešajte. vse se bo kristaliziralo v eni minuti.

Če se sprašujete, kje dobiti suhi led, je velika verjetnost, da ga že imate, ne da bi vedeli, sicer ga lahko kupite v skoraj vsakem supermarketu. Poznate aparate za pripravo gazirane vode? Mislim, da se imenujejo Sodastream. Njihove posode za CO2 lahko kupite skoraj povsod, zamrznjeni CO2 pa je pravzaprav suhi led s temperaturo -78 stopinj Celzija.

Da bi ga dobili iz te plastenke, jo morate obrniti na glavo in jo potegniti proti majhnemu kamnu ali čemur koli drugemu, kar se prilega, da potisnete to majhno stvar, da se CO2 sprosti. Najbolje je, da to storite znotraj bombažne vrečke, da se led ujame. In nosite debele rokavice, sicer vam lahko zmrznejo roke.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Njegovo raztopino po "kuhanju" je koristno tudi preliti v dve čaši in jo skupaj napolniti v 1 čašo ali drugo obliko za shranjevanje. Ko sem to naredil, so kristali nastali takoj, vendar so po ohladitvi v zamrzovalniku nastali še boljši.
 

Attachments

  • eqpb6fG7mr.jpg
    eqpb6fG7mr.jpg
    1.4 MB · Views: 145
  • ji5oHkODRA.jpg
    ji5oHkODRA.jpg
    2.2 MB · Views: 145
Top